» »

Kako narediti zanko za vislice?

Kako narediti zanko za vislice?

gonilnik ::

Torej zanima me če ve kdo za kakšno stran kjer je opisan postopek kako z vrvi narediti zanko za vislice? oz. takšno ki se sama zategne.
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

Steinkauz ::

Ne stori tega, življenje ti še mnogo ponuja :D
Google, nimam časa da bi ti najdu pravga

m.i.h.a. ::

....kaj te gonilniki zajebavajo, ne obupat prehitro....sej bo bolje.;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

@LOL ::

www.ati.com ali www.nvidia.com -> sigurno se kaj najde, pusti vrvi pri miru:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Matev ::

vprašaj koga ki jo je že uspešno naredil in uporabil na lastni koži

TheHijacker ::

http://www.google.si

Roadkill ::

Ü

V-i-p ::

Vprašaj Sadam-ove ječarje. Sigurno bodo vedeli. Še predobro...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Pouh ::

vprasaj ksnega tabornika...

BigWhale ::

Eh, ne matraj se z nekimi zankami, navaden strik za perilo je dovolj...

:P

Roadkill ::

>> Vprašaj Sadam-ove ječarje. Sigurno bodo vedeli. Še predobro...

Me zanima, kdo jim je plačal, da so mu naredili "neck-breaking" varjanto in ne "slow-suffocation" varjatno. :)
Ü

karafeka ::

Sem ravno mislil predlagat, da je boljše skakat s kakega dovolj visokega bloka, vendar nisem vedel za neck-breaking varianto. Lahko malo bolj podrobno, kaka je razlika med to in navadno? :)

sinko999 ::

zlomiš vrat posledica pretrgajo se živci nič ne čutiš recimo da še kaj vidiš, če pa si zategneš samo okoli potem pa se žile zaprejo v vratu in imaš počasno mučno smrt pogooglaj za bolj detaljno pa znanstveno razlago
Ni? ni ve?no !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sinko999 ()

Roadkill ::

Jah če malo pomisliš je očitno, da če so zanke manj zategnjene, potem štrik hitreje potegne. Zank mora biti nekje okoli 4-7, če jih je več se bo štrik zategnil prepočasi in premalo.
Zanko lahko tudi podmažejo, da se hitreje zategne. Na wikipedii piše tudi, da so saddamu v zanko dali neke vrste cevko, kar ti pa zagotavlja povsem nemoten zdrs zanke.

Še najbolj pa je pomembna višina iz katere obešanca spustijo. Mislim da je dva metra dovolj, da ti zlomi vrat.

Drugače pa če se zanka dovolj zategne ni problema, ker hitro padeš v nezavest zaradi zaustavitve pretoka krvi v glavo.
Če se pa ne zategne dovolj in se ti vrat ne zlomi, imaš pa smolo, ker se boš svojih zadnjih par minut dušil.
Ü

Matev ::

kolikor jaz vem je finta v globini padca

če je premalo padca se vrat ne zlomi in se zadušiš
če je padec ravno prav globok se vrat zlomi in umreš hitro
če je padec prevelik se pa celoten trup odtrga od glave in je svinjarija

miko 55 ::

lol
LP
2 GOOD 2 B 4GOT10
NAJPREPROSTEJŠA RAZLAGA JE NAJVERJETNEJŠA

m.i.h.a. ::

hmm...le zakaj se avtor teme nič ne javi....ga je kdo kaj videl....:'(

sverde21 ::

Pomoje ste mu mal preveč nasvetov dal... :|
<?php echo `w`; ?>

karafeka ::

MIslim, da nihče nebi najprej spraševal na forumu kako umret. Ko enkrat pride do tega (razlog je lahko bilokak in se vleče leta in leta) se to zgodi v trenutku, ne pa da si vzameš čas in greš na forum spraševat.

gonilnik ::

Karafeka imaš prav.Pač hotel sem vedeti kako se naredi ta zanka.Mislim da sem jo pred 15 leti vedel narediti,sedaj pa se več ne spomnim kako.
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

MarkV ::

Odvisno od človeka. Nekateri so sposobni vnaprej planirat zelo dolgo. Se distancirajo od družbe, se osamijo (da jim je lažje narediti samomor, "ker jih ne bo nihče pogrešal"), eni grejo celo tako daleč, da planirajo še stvari po svoji smrti (oporoke, itd). So tudi primeri, ko "izginejo", zbežijo iz države, ker jih je sram, da bodo njihovi prijatelji in sorodniki zvedeli, da so bili slabiči in naredili samomor, brez vseh dokumentov, itd.. potem se nekje zgubijo in se vržejo pod avto. Seveda takega človeka npr. v Indiji ne bo noben znal identificirati, pokopan bo kot pes (brezdomec).

Je pa samomor dejanje slabičev. Kdorkoli vsaj premišljuje o tem že potrebuje zdravljenje pri psihiatru. Večina ljudi, ki hoče napraviti samomor (in jim ne uspe), je potem žal, da so sploh na kaj takega pomislili. Skratka, ni vredno. Življenje je lepo.



Jp, življenje je lepo:D

Če se kdo počuti slabo, naj si nabavi kako živalico, mačko ali psa, mu bo lažje.
Klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MarkV ()

Looney ::

Heh... rabljev vozel... s tem smo se mi poleti zabavali.:P
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

V-i-p ::

Looney, v Iraku bi rablji bili ponosni na vas! :D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

sverde21 ::

Ija in kaj, če bi se on na sliki po nesreči spotaknu, pa si vrat zlomu :(
<?php echo `w`; ?>

Roadkill ::

Vrat se ne zlomi kar tako.
Ü

sverde21 ::

Eni majo krhke kosti :D
<?php echo `w`; ?>

Pouh ::

ce bi se spotaknil, bi mu spaga preprecila, da ne bi padel na tla...

ta vozel znam ze kar nekej casa... ce mate kasne tabornike v blizini, njih uprasej:D

Looney ::

Hehe, če bi tale padel, bi si verjetno polomil kakšno rebro, ker bi nanj padel tisti, ki je stal zraven na stolu in držal vrv nad njegovo glavo.:D >:D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zakaj ne kaze slike s PCja na TV?

Oddelek: Zvok in slika
245737 (4816) jamabama007
»

Iščem Joystick priključek/pretvornik

Oddelek: Pomoč in nasveti
101718 (1619) Macx95
»

Črte - nepravilnosti čez ekran [Nedelovanje grafične?]

Oddelek: Strojna oprema
121891 (1645) wooted
»

Navijanje E6400 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
555689 (4506) >>><<<
»

Ali to spada pod garancijo

Oddelek: Strojna oprema
91326 (991) miko 55

Več podobnih tem