» »

Kaj je z mojim geforcem? (NUJNO!)

Kaj je z mojim geforcem? (NUJNO!)

SkyNet ::

Na ramesem dajal rebra in malo sem pregledal kako je kaj s pasto pod blue orbom. Prižgem računalnik...in ni ničesar! Kaj je zdaj to. Pregledam kabel od monitorja, vzamem ven kartico pa spet not in nič ne pomaga! Dol sem dal vsa rebra in blu orba in počistil vso pasto (tista od blue orba). Spet nič ne dela. Ampak nič na kartici ne zgleda skurjeno. Pomilsil sem da je mogoče pasta prišla med kontakte ramov ali kaj takega, ampak mislim da blues orbova pasta ni prevodna? Torej, prosim vas lepo če mi lahko kdo pomaga, ker močno dvomim da bi bil lahko geforce skurjen!

P.S. Vsakih 5 sekund se primem radiatorja, da se znebim statične elektrike, tako da to ne pride v poštev!
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

g0Run7 ::

meni se je to zgodilo pa sem na koncu le ugotovil da ga nisem dovolj močno notr porinu...za drugo pa nebivedu, razen če je res pasta prevodna in si kje stik naredu, pa tudi ni rečeno da boš vidu al pa zavohal če si kaj skuru...nažalost

SkyNet ::

Na mojo srečo sedaj dela! Pustil sem ga pri miru pol ure (šel meditirat) ga zopet vtaknil v režo (tokrat porinil ultra močno - sem se že zbal da bom zkaj zlomil) in sedaj dela! Hvala bogu! A človek se ima v takih trenutkih zahvaliti integrirani grafični in forumašem a la slo-tech. Vseeno hvala a problem je rešen. Čas je da nastopijo novi...:):):)
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

g0Run7 ::

hvala hvala! brez ploskanja prosim! :D8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri nakupu

Oddelek: Kaj kupiti
191393 (1259) Area_51
»

blue orb na plato

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141489 (1323) texhex
»

V3 rebra?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
121070 (928) Skankulja
»

overclockanje grafične kartice

Oddelek: Navijanje
151474 (1301) ABX
»

Blue Orb

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171931 (1680) MaJsTeR

Več podobnih tem