» »

Kako skriti IP

Kako skriti IP

;-) ::

Zdravo,
kar z Hide IP Platinum 3.31 nisem bil preveč uspešen, mrzlično iščem kak drug program za skriti/prikriti ip. Po možnosti kak zastonjski da nebom spet metal denarja vstran.

Potrebujem zgolj iz varnostnih razlogov.

Drugače pa če zna kdo Hide IP Platinum tud lahko pomaga tega usposobit. Ko poiščem nove, free sveže proxyje in enega vpišem mi vedno najde saudsko arabijo ali nekaj takega ko pa pogledam moj ip na netu pa je še vedno isti;((

MarkV ::

V čem je problem? Zakaj ne uporabljaš Tor Network-a?

;-) ::

MarkV kok lahk zaupam Tor-u?

@Jst nobedn heker pa nič sploh pa nevem kaj je smešnega...aja tvoj post:D

MarkV ::

Toru lahko popolnoma zaupaš, poleg tega so vse informacije med tor odjemalci in strežniki KRIPTIRANE. Če te ne moti malo počasno delovanje je tor zakon. Sicer pa odvisno od strežnika. Lahko naletiš na hitrega.:)) Preberi si o tor omrežju na njegovi domači strani... Je lepo razloženo vse, od tega kako poteka prenos podatkov, do tega kakšno anonimnost pravzaprav lahko dosežeš s pomočjo tega servisa.

Ampak vedi da FBI te lahko še vedno izvoha he heh:\

;-) ::

LOL negre za IRC.

Mam T-2 dinamiko pa mi noče(nevem zakaj), IP-ja menjevat. Mam že kak mesec pa se mi je sam 1x menjal, pa še to takrat ko so mi varnostni paket spremenili...tko da rabim nekaj ane.

Bom poizkusil TOR ja. Pa poročam.

FBI=me ne skrbi:D no za zdaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

MarkV ::

Bo tor kar fina rešitev tvojega problema! Vsekakor. Tudi kak proxy bi bil, ampak je že umetnost najti zanesljiv, hiter in sploh delujoč free proxy... Tor torej :))

Če pa rabiš sam za internetne strani ip menjevat pa se ti ne splača celega tor-paketa skupaj z vidalio itd pobirat dol... Lahko snameš program Torpark (tor implementrian v FF). Deluje čisto fino:))

;-) ::

Ne. Rabim popolno anonimnost ne sam v browserju.

Free Fresh Proxy pa imam lahk:D Vsak dan okoli 5 novih...

blue ::

darkolord ::

Toru lahko popolnoma zaupaš, poleg tega so vse informacije med tor odjemalci in strežniki KRIPTIRANE.

Kriptirane so samo informacije med tor nodi... Med exit nodeom in ciljnim strežnikom pa promet ni več enkriptiran. Če nekdo sniffa promet na exit nodeu (kar se je že dogajalo in se še dogaja), ni ravno dobro

@LOL ::

Glede na to da se Eweer (upam da se nisem zmotil) v eni teki hvali nekaj o piratiziranju verjetno Tor ne rabi za kak browser (čeprav že tam dela nekje na ravni dial upa - nikakvo). Če misliš Eweer da boš prek Tora lahko uploadal neke silne podatkovne vire z dokajšnjim bandwithom se krepko motiš. Tor je za boječneže in ne za pirate.
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

;-) ::

Tud za piratiziranje negre, gre pač da bi rad mel prikrit ali pa dinamičen IP! Nevem zakaj ste tok neumni pa odkrivate neko toplo vodo ki ne ni.

Zdej pa naj piše še sam tisti ki misl pomagat.

;-) ::

No da boste vrjel..gre zaradi tega:


To opozorilo dobivam vsakih par sekund z drugega IP-ja;(( Lagga mi linija, ne odpira mi strani itd. A gre za ddos*?


A bo zdej kdo pomagu?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Jakka ::

Kakšen imaš traffic in/out, ko interneta ne uporabljaš? Če ni okoli 0, potem nekaj ne štima. :)

;-) ::

Ne ni nič0:) Nesem štel sam lahko ocenim da mi kaže več kot 200 ip-jev ko vpišem netstat v cmd. Kaj sploh lahko naredim?

Jakka ::

Traffic in/out v kbit/s ali pa kB/s?

steev ::

Ce imas dinamiko t-2, se da ip zamenjat cisto lepo. Izkljuci komp (router) za 24h in to je to.
:|

;-) ::

Hundey kako to preverim?

;-) ::

Ce imas dinamiko t-2, se da ip zamenjat cisto lepo. Izkljuci komp (router) za 24h in to je to.


Ja sam če se mi vsak dan dogaja isto pol moram vsak drug dan biti brez neta...to pa ni to0:)

steev ::

Kaj potem praviš, da se ti to dogaja vedno, tudi ob menjavi ip-ja. To se je tudi mojemu prijatelju dogajal. Daj izključi firewall, mislim da se ti bodo samo neka reklamna okna odpirala. Potem pa kar se ti odpre, napisi v google.
:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: steev ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali si z vpn pro res anonimen na netu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12125271 (22964) poweroff
»

Načrti za razvoj anonimizacijskega omrežja Tor v prihodnjih treh letih

Oddelek: Novice / Zasebnost
125652 (3888) Jst
»

Nova različica dodatka za Firefox TorButton (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
778198 (6878) poweroff
»

TorCap2 - rešitev za DNS uhajanje v omrežju Tor?

Oddelek: Novice / Zasebnost
164513 (3679) poweroff
»

Kako skriti IP?

Oddelek: Omrežja in internet
53275 (3030) Kami

Več podobnih tem