» »

Pregrevanje Grafične kartice

Pregrevanje Grafične kartice

nvidiaboy ::

Pred enmu dnevom sm si hotu dt gor na komp Windows Media Center 2005. Sam sm ugotovu da mors pol se Windowse še enkrat inštalirat. No ker se mi pa to ni dal sm si pa eno mapo gor iz cd-ja prekopiru na komp. No za tem sm pa kliknu eno exe. ikono (se ne spomnm imena) in se je komp odjavu od mojga uporabniškega računa in za tem resetiru. Ko se je resetiral mi je napisal da graficna ne dela. No za tem sm od uzad ugasnu komp in ga ponovno uklopu. No in od takrat naprej je temperatura od grafične zelo visoka (Nvidia Geforce 6800 GT). Ko komp miruje ima grafična 91 stopinj, ko grem pa igrt recimo CSS ga pa igram 20 min pol pa temperatura od grafične pride do 120 stopinj in se komp restarta. Prej je mela grafa ene 60 stopinj. Tko da če mi lahko kdo kaj svetuje kaj naj naredim, ker jaz sm dal že nove driverje gor od novembra pa nc ne pomaga, pa ventilator na grafi tud dela pa tud vsi ostali v škatli...

asus ::

Snami dol cooler, ga dobro očisti in pomožnosti zamenjaj termalno pasto z kako as5.Pa lahk si daš še kakšen vent v kišto;)

nvidiaboy ::

Mislm da to ne bo pomagal ker če bi se prah al pa kj tazga nabiral na grafi bi se temperatura počasi višala, ne pa da kr naenkrat naraste za 30 stopinj, bom pa seveda grafo očistil takoj zjutrej...Hvala za nasvet...Ma še kdo kšno zamisel ?

Storm ::

Kje vidiš v Sisoft Sandri, kok ma grafična temperaturo?
Markec The Great

dare123 ::

jaz mam tud težave in sicer s prenisnikom...temperatura takoj po zagonu naraste na 80 stopinj, pol se vklopi ventilator.
ostalo mam vse 50 stopninj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Temperature v računalniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
375349 (2953) barocco
»

Vrtenje ventilatorja glede na temperaturo?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
132194 (1984) Blinder
»

Rabim hlajenje? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11421230 (19673) Xserces
»

GeForce Inno 3d 6600 LE in čudne texture v igrah...

Oddelek: Pomoč in nasveti
421856 (1219) Mirč
»

Leadtek WinFast Geforce 6800 in nadležni piski (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1156610 (3970) cpu

Več podobnih tem