» »

Partis

Partis

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 70
»»

pierlo ::

a kdo mogoče ve kaj je z partis ? Ne dela. A so jo mogoče skenslal (mal verjeten)?
  • zaklenil: bluefish ()

#000000 ::

Men se zdi da je t-2 blokiral dostop oz. sem 100% da je tako, če si na t-2 pol je to to. Naj bi pa jo blokirali zarad nekakšnega spam maila, ji si ga verjetno dobil tudi ti, oz. so ga dobili vsi ki imajo predal na t-2. Tolk uglavnem, probaj če ti dela stran čez tole povezavo www.pagewash.com LP

m.i.h.a. ::

Jp svi*** so blokirale partis.;((
Pač uporabite "Hide My Ass" za dostop.(ta je pač eden od mnogih s katerim se da priti na stran);)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

#000000 ::

Ja sam DL in UL pa še vedno ne bo delal.

Scorpia ::

Men UP pa DL še zmer dela, sam stran mi ne dela. Sem na t2.

matter ::

Kolikor vem partis blokira dostop preko proxija.
Grem basket pa bom neloke metal

OldSkul ::

Men dela normalno, kaj bluzite. Mam pa t-2. Pa ne odpirat temo za eno stran kot je partis:\

#000000 ::

Ja zdej dela ja, prej pa niskor dva dni. LP

pierlo ::

Ja dons spet dela. Je pa res da smo dobil spam. Mam pa t-2. Thanks vseen.

NiMH ::

Partis je odlična stran za torrente...samo zka nimajo več torrentov na strani ;( ;( hočem nek špil dol potegnit pa nimajo...|O |O

r5r ::

Zato je "špil" na voljo v trgovini.

Raje se izpovej na njihovem forumu, ker tu veljajo strožja pravila. :D
And it makes me wonder.

NiMH ::

Ma ne dam niti tolarja za igro...:D :D :D Pač tak je :D :D

joker16_7 ::

Se strinjam. Zakaj bi devo 10-15k za eno igro, ko jo itak lahko kadarkoli in kjerkoli skinem z neta in jo prešpilam. Le zakaj. To je današnji net. Pol se pa neki Microsoft gre Jacka delat pa neki protestirat proti nezakoniti uporabi določenih njihovih in ostalih izdelov. Zakaj?:\ Najprej naj red nardijo na Kitajskem, kjer je tega kriminala tolko da ga še preiskat ne morjo vsega. Šele pol naj se spravljajo na Evropejce. Pa naj reče da ni res. Dobi kr focn:D :D ..........>:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

NiMH ::

joker16_7 se popolnoma strinjam s tabo;) ;)

joker16_7 ::

Lepo lepo, saj je popolnoma tako. Ne vem zakaj se ne bi:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

NiMH ::

Hehe ne res mi je težko dat 10 k za nek špil ko ga lahko zdownloadaš kje hočeš...

;-) ::

nemest http://bla bla bla.si/ napiši https://bla bla bla.si

NiMH ::

EWEER komu to??

;-) ::

Bilokomu ki ga je++ partis, probat ni greh:P

SaXsIm ::

privoščil bi vama, da bi živela od nekih izdelkov. In zato ker bi jih prodajala na ulici, bi vama polovico teh ukradli
SaXsIm

;-) ::

Komu to?

Nočem se vtikat pa vseen en stavek:
Če kradeš bogatim in daješ tistim ki jim je "malo" veliko je druga stvar:D

Drgač pa jaz partis uporabljam sam za free stvari:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

@LOL ::

Joj ste bogi nekateri
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

shadeX ::

kako lahko partis uporabljaš za free stuff??:D
to je skoraj nemogoče!

;-) ::

TMN itd. je tud gor pa če maš slabo povezavo raj potegneš spartisa da ti ne prekine direkt z strani ane:D

bluefish ::

nekateri pa se res smilijo samemu sebi. Ker en dan ne morejo dostopat do njim preljubega trackerja, že jokajo po forumih. Morda zadnji čas, da se oglasi kakšen moderator.

EDIT: sicer pa morda dober ukrep s strani T-2. Tisti admini na P, ki menijo, da so vsemogočni, bodo nekaj časa brez T-2 sejalcev, ki imajo najvišje hitrosti prenosa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

LittleDevil ::

A še komu ne dela partis?

LP

trek@s ::

meni :\

;-) ::

10min je bil partis down pa jokate>:D

LittleDevil ::

Ne da jokamo, sam učeri k sem šov pogledat zvečer ni delal, pa danes ko sem iz šole prišel tudi ne, zato me je zanimalo. :)

LP

ne_kdo ::

a dela komu stran danes meni je namrec ze cel dane ne odpre?

lp

sese12 ::

Meni tudi ne. Že od včeraj. :'(

Simon007 ::

Meni tudi ne. Že od včeraj.


enako

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Simon007 ()

Dejancek ::

Tud če bo DOWN 4ever mi čist ugaja.

Vsi neki hvalite to torrent stran, na kateri so samo na žalost primitvni ljudje.

Naj vas samo bežno spomnim, zakaj je partis(torrent.si) uspel ali pač...

So bili časi ko je otročiček Marhi DDOS-al ostale SLO torrent strani, da je on lahko se šopiril kok oh in sploh je njegova stran.

In potem vi take otroke podpirate ?
SLAVA Vam res...

SaXsIm ::

Dejancek, raje ne zanima kako pride do neke _zastonj_ stvari. Raji je važno, da do nje pride.
SaXsIm

Dejancek ::

Dej se potrudi editirat tvoj prispevek, da bom vsaj razumel kaj si skracal za ene besede skupi ;)

Anyway, u missed the point of my post ;)

Tammih ::

S torrenti snemam precej časa pa mi z nobene strani ni še niti približno tako vleklo kot prav s PARTIS-a... Skoraj vedno od 5-10Mb/s8-O ... Z drugih strani mi vleče s 20x več seedov 10x počasneje.... Ne zanima me izgled strani temveč uporabnost...
Tako, da z moje strani KAPO DOL...(ala Katanec:D )

;-) ::

@Dejancek Ne veš če je Marhi ddosal in ga nemoreš obtožit. (On ziher ni ddosal ker nezna:D, kvečjemu je kdo drug na njegov ukaz ).

Sploh Marhija ne poznate pa ga nekaj obrekujete. Marhi ima veliko dobrih lastnosti in več je naredil dobrega kot slabega-nam vsem. Ustravil je partis-največji tracker v sloveniji (trenutno), ki nam vedno znova ponuja najboljše ter najnovejše stvari iz P2P sveta. Priznam da je na partisu nekaj osebja, ki mislijo da so high, sam nimamo pa pravice obrekovat...btw če koga moti naj na partisu odpre temo-aja nimate jajc povedat u obraz:D

Če koga kaj moti lahko živi normalno tudi brez partisa in ga ignorira, nobeden ga ne prosi da je registriran.

Dejancek a si dobil ban, zdaj pa se razburjaš al kaj:D :)) 8-)

bond007 ::

Partis je pač zakon! Že zato,ker ga lahk človek uporabla ( no razen kadar jim server ne dela:\ ).

Vedno, ko sem hotel priti na kako drugo slo torrent stran zraven, nikoli mi ni uspelo. Pa sem se res trudil - vedno si ali rabil neke invajte, ali pa je preprosto blo vse polno. Se mi zdi, da so tiste strani - primer GT bile narejene za omejeno št. ljudi - ti rajo. Partis je za vse - še zdej majo odprte prijave, stran jim dela (razen zadnje čase no) super, dizajn je super, veliko je uporabnega materiala. Z eno besedo zakon! In čisto vsak je lahko deležen tega.

Kar je hotel SaXsIm povedati je, da nas - uporabnike ne zanimajo ravno razne govorice, kak je admin bad, pa kaj je vse delal, da je stran zaživela. Dejstvo je, da morejo biti te obtožbe uradne - in uradne stvari se ne rešujejo preko načina "baba čula, baba rekla", ampak se gre pravico iskat na sodišče... Če so vse obožbe resnične, potem pač ni problem iti na sodišče in tam spor rešiti... Do takrat pa nas te ustne obtožbe ne zanimajo - mi vidimo le tisto, kar Partis kot storitev - in ta je še enkrat ponavljam zakon!

#000000 ::

Tisti ki so imeli jajca rečt kej na partisu proti osebju, jih tko ni več gor, k so fasal ban v isti minuti.

Marhi in druščina pa je tam tko samo zaradi mučos €€ ki pritekajo vsak dan na račun, v bistvu ima prav, če narod hoče zakaj mu ne bi dal in ob tem še dobro zaslužil. Kapo dol za sposobnost, ne za p2p. LP

Dejancek ::

EWEER:

Ti si ravno en od tistih primerkov, ko se delajo butastega in na koncu ko potegneš črto so res butasti.

Ne niso me benal, ker me niti ne morejo ;) ; sam za tvoj info, da ne boš lačen svojega egota.

#000000 :

Podpis, za tvoja zadnja 2 stavka.
Dokler obstajajo ljudje , ki verjamejo v nekaj kar je zlagano, ok.
Kdor ve resnico, se odreče "kretenom" 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dejancek ()

;-) ::

Sploh me ne moti če marhi zasluži za obnovitev hiše (to so baje najnovejše govorice), naj zasluži pa kaj. Sploh te nobeden ne sili da doniraš, pa tudi če doniraš daš tistih par € pa 100GB in več uploada...predstavljaj si da bi toliko programske opreme, filmov kupil!:D

Tisti ki so imeli jajca rečt kej na partisu proti osebju, jih tko ni več gor, k so fasal ban v isti minuti.


Tako je prav, če ta kaj moti nimaš tam kaj iskat. Sprejmi partis tak kot je. Z svojim blebletanjem na forumih in govoričenju čez partis se neboš zapisal v zgodovino, oni pa so že med legendami p2p.

Ne niso me benal, ker me niti ne morejo ;)


A zdaj si pa hotel povedat da si bog kao:D Nič novega-izpadel si butast:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Dejancek ::

EWEER :

Za tebe ki imaš IQ nekje okol 60, verjamem da so ti legende p2p.
Za ljudi ki imajo IQ več kot 100, pa vejo kake legendo so oni.

;)

;-) ::

Ti že veš, ker partis je zlo mali treker, ima zlo male hitrosti, malo uproabnikov, prenosov itd. Res mali so, stran je bedna, folk je prizadet?

Se vidi da nimaš pojma o trekerjih.

r5r ::

Tisti, ki zagovarjate Partis, živite v zlaganem svetu ...
And it makes me wonder.

šernk ::

če vm partis ni ušeč pač enostavno ne bit gore, pač pojdite km drugam. dobri torenti, dobre hitrosti prenosa kaj bi še radi??? da delijo miljone??
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

r5r ::

Če bi radi imeli hitre prenose uporabite ti. mirror strani, ki so na spletu prisotne že dolgo časa - celo dlje od torrent strani.
Recimo slovenski Debian arhiv mi zvesto ponuja hitrosti do 7MB/s, tako da sem zadovljen. Pomoje bi bili tudi vi. :)

P.S. Ilegalnih stvari osebno ne odobravam. Če bi kljub temu hoteli izvedeti več, kliknite tu.
And it makes me wonder.

bond007 ::

Evo sem se za foro probal na filebits registrirat. Stara zgodba...
"Trenutno število (9,000) smo že dosegli, zato registracija ni več mogoča. Poskusi znova kasneje..."

Tudi, če bi že (zaradi ... hmm ne morem se spomnat česa) hotel registrirati na kako drugo slo torrent stran, se ne morem.
BTW a ve kdo direktn link do partis trgovine. Bi kupil kako podlogo (nujno rabim), pa še kakšno stvar za punco. Vem, da so imeli ene ok majce, pa vžigalnike,...

Sicer pa ima torrent protokol prihodnost! Mirrorji so že ok zadeva za kake stvari, ampak je pomoje sam koncept dosti boljši pri torrent protokolu...

#000000 ::

@EWEER
Sej jest pravm kapo dol pred marhijem, ne za p2p ipd, ampak za marketing. Pa verjento ne za obnovitev hiše ampak kr eno stanovanje, počasi se nabira. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

;-) ::

Jah znajt se je treba ane:D WTF kaj mi nekaj hoče dol potegnt ko kliknem login:D

Alexius Heristalski ::

Za dobro hitrost se lahko zahvalite dobrim ljudem s široko odprtimi pipicami, ni treba drkat na Partis glede tega.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini
««
«
1 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2631932 (24617) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254495 (103698) metalcamp1
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6017792 (11867) BorutK-73

Več podobnih tem