» »

Partis

Partis

Temo vidijo: vsi
««
2 / 70
»»

OrkAA ::

Pa vprašajte se od kje pridejo fajli, ki so na partisu :) Potem vam bo šele jasno kakšne "legende p2p" so oni :)

Btw.. sama stran mi je čisto kul, vendar nekateri pretiravate.

Klemzz ::

jst uporablam partis za slo stvari k jih na drugih (tujih) trackerjih ni...drgač pa [BREZ celotnih url naslovov] rula :)

Zgodovina sprememb…

TechBeats ::

čist je u k**** zadne čase tale partis, porazno res, lohka jih je sram, pa še ne znajo srverja dobr nardit, amaterji>:D >:D
in to še folk gor sprašujejo če kdo obvlada kao programiranje skripte, zgleda da oni ne znajo LOL

šernk ::

če imaš kaj proti partisu enostavno ga ni potrebno uporabljat. saj te noben ne sili da moraš bit gore
in če si ti tako pameten bi lahko kaj pomagal kadar so prosili za pomoč
partis rules:)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Tammih ::

EWER je zapisou:
Ti že veš, ker partis je zlo mali treker, ima zlo male hitrosti, malo uproabnikov, prenosov itd. Res mali so, stran je bedna, folk je prizadet?:\ :\

Nevem kak net maš sm men vleče s partisa 10x bolš k z vsakega druzga torrenta. ... Novejše zadeve mi vleče vedno nad 5Mb/s...Gre tud do 15Mb/s... Tako, da ne seri, če ne veš kako Partis deluje. Seveda, če maš net kot se spodobi...

Lp

Alexius Heristalski ::

Tammih:

1. Nauči se prepoznavati sarkazem.

2. Hude hitrosti so zaradi tega, ker imajo uporabniki široko odprte pipice. Partis nima nič z dobrimi hitrostmi, saj ne hosta sharanih datotek, mar ne? Če se prav spomnim, celo piše, da oni ne gostijo teh datotek. Torej komu se moraš zahvaliti za 15MB/s? Uporabnikom.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

;-) ::

Tammih če bi prebral vse poste, bi videl da jaz sem za PARTIS!

Tammih ::

Sej vem da uporabnikom, sam tale stran pač gosti prijazne uporabnike, tako da gre hvala uporabnikom in strani.
EWEER, res nism brau vsega, če sm koga užalu se opravičujem;)

shadeX ::

PARTIS 4 LIFE !!!!!! boli te kam gre denar ki ga damo uporabniki. važno da stran rula. zdej prihajajo novosti. kumej čakm daj...:D

Backup22 ::

Meni Partis rula! Zakaj? Ker je hiter in to je meni važno... Kar ni na partisu, pač najdem na drugih trackerjih. Doniral pa nisem in tudi ne bom, ker se mi zdi brezveze.
//

Dr_M ::

partis sux. vodi ga en prepotentnez mali, ki hoce unicit use druge slovenske trackerje.

tko da, die partis feggets.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Kami ::

Se strinjam z Dr_M.

Kolko sranja je že on povzročil drugim trackerjem, sramota.

msedem ::

jao dečki...

pravilo močnejšega.

partis je čist ok. pa Slovenija je premala za več trackerjev. 2,3 so prek dovolj.

včasih bil GT, zdaj Partis...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msedem ()

Kami ::

partis ni nikoli kar je bil GT in nikoli ne bo.

GT ni nikoli delal v škodo drugih trackerjev (jih ddosal, flood z registracijami, grožnje ...) partis pa je to skoz delal in še dela.

msedem ::

to nevem, če je res, je vredno vsakega obsojanja!

Gt je res bil no.1 tracker.

samo vseeno, partis je meni se vedno cool.

TechBeats ::

Ja ne men tud ni nevem kwa čist povprečna, stran kot tracker stran, ena izmed mnogih, sam eni tm gor so pa tok zaljublejni u ta partis, k da jim je sam Bog. Mislm halo, pa vidu sm k so tud pisal partis eden in edini, pa pratis for life, pa take bedarije, wdf:\

Mal tist zaljubljeni folk u partis,stopte na realna tla ne pa tok sanjart o tem partisu. Patetika>:D >:D

nitro66 ::

A ve kdo mogoče zakaj ko se prijavim v partis me vrže nazaj na stran za prijavo, brez kakeršnegakoli obvestila? Probal že da so mi oni dali geslo pa ista fora, tudi v večih brskalnikih sem probal. Rate pa mam tudi ok.

T-h-o-r ::

Pač administratorji so bedni, samo meni je pomembno, da mi šiba dol zelo zelo hitro

nitro66 ::

Prosil bi, če mi lahko kdo tukaj napiše mail od partisa, ker mi ne gre prijavit in bi moral kontaktirat osebje, in ker se ne morem prijavit ne pridem do nobenega naslova. Bi bil zelo hvaležen

Hvala

Wolfman ::

po mojem si mel premajhen ratio pa so te vrgli dol. Meni napiše da se ne morem prijavit pa sm mel ratio 0.46.% ampak kaj se ne da kje drugje dobit kakšnih torrent dokumentov ker torrent pravzaprav nima veze z partisom. meni so napisali da če si v 2 tednih ne popravim ratiota mi bojo blokirali da ne bom več mogu vlečt dol. zdej mi pa lepo 10kb/s vleče:D :D :D

gsgerm ::

Imam en problem, in sicer, ko se hočem prijaviti na partis vpišem uporabniško ime in geslo in pol kliknem prijava, pa mi zbriše oboje prej vpisano in enostavno ne pridem naprej. Sem poskusil tudi z mobitelom (Nokia N80) pa deluje normalno in se lahko brez problemov prijavim na stran. Torrenti, ki sem jih snel pred tem problemom se downlowdajo normalno.

M-XXXX ::

Pobriši piškotke.

gsgerm ::

Ne pomaga. Uporabil sem Orodja - Internetne možnosti - Brisanje piškotkov, pa je še vedno isto. A je potrebno zbrisati piškotke kako drugače?

sidd ::

Mah, zahvala gre vsem študentom, ki so v študentskih domovih! Vsa čast! Držijo slo torrent sceno pokonci, predvsem na račun države :D Fletna zadevca.>:D
no idea for signature
signed
I

farko ::

naj se j....sej se sploh ne moreš registrirat.
farko

gruntfürmich ::

tolko besed okoli partisa... škoda besed. zakaj ne gre folk na emule, kjer ni nekega brezveznega zapiranja in prijavljanja, pa še vse je na kupu, ne na posameznih straneh? imam občutek da se bo p2p scena sesula sama vase, ne rabimo riaa.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jan01 ::

Le v google vpišeš rapidshare links ....

šernk ::

na emule nism ker čakaš 3 dni da začne pobirat sploh dol in še takrat pobira po polžje in tudi pri drugih torrent straneh kjer ni prijavljanja so hitrosti porazne 5000 sedderjev in 10000 leecherjev in hitros DL je max 50kB/s. s partisa pa gre skoraj vedno max
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Doman ::

Ker sem bil na potovanju v tujini nisem imel nekaj časa dostop do računalnika... pridem domov, se hočem prijaviti na partis in pravi da moje uporabniško ime ni v njihovi bazi... bil sem uploader, ratio sem imel zelo dober... 70gb download, 160 upload...
Partis sux
!

Zgodovina sprememb…

;-) ::

atio sem imel zelo dober... 70gb download, 160 upload...


zelo dobro je to? 8-O

oemdzi ::

partis sux, drgace pa mi usaj ratiomaster dela brez problemov ^^.... pa un proxy top1 uploader, sm mal racunal pa sm vidu da je v borih 2dneh uploudal 1,3 tera:P , to ni mozno, pa ne samo zarad povezave ampak tudi, ker folk sploh tok ne vlece dol da bi v 2 dneh zdownloudal 1,3 tera. Tam itak usak 2. ima ratimaster in GG slo tracker:P

farko ::

na emule nism ker čakaš 3 dni da začne pobirat sploh dol in še takrat pobira po polžje in tudi pri drugih torrent straneh kjer ni prijavljanja so hitrosti porazne 5000 sedderjev in 10000 leecherjev in hitros DL je max 50kB/s. s partisa pa gre skoraj vedno max

Imaš prav sicer se pa vsak sam odloča kaj je boljše za njega.Jaz vem da je vse skupi en k... vredno tako strong dc+ kot mula pa torenti.Verjetno se mi pa zdi ali me pa demantirajte najlažje je nekomu na tak način vdreti v pc z malo znanja.
farko

gruntfürmich ::

emule ti je počasen samo zaradi tega ker nič ne uploadaš. samo zaradi tega. tu de dobijo bonus točke. torrent strani pa so hitre zaradi par entuziastov, ki skrbijo za druge molznike ki premalo uploadajo; pa še to si po vsej verjetnosti sami ne plačujejo linije.
na emulu pa je očitno preveč downloadarjev, ki nič ali pa premalo uploadajo. ker izdačun je jasen: sum download=< sum upload.
tudi jaz sem si zaradi uploada naročil boljšo linijo. in kaj si ti naredil za večji upload?

kako pa gre z rapid share? mi ni blo nič jasno. krit program rabim???
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

TechBeats ::

Eni navadni oderuhi pederuhi so nč druzga, ko jih jebe, da se jim kr sprdne ukint račun mislm wdf, kje je pa to fora, lol ratio 1.5 in kr račun ukinjen.

Če jih pa to spsihera, kao k majo nou srver bla lba, pa da ker sm jim napisu -isto kar je blo nč boljš in da te zato banajo nevem kam smo pol to pršli, zame so to taki hinauci in podlasce da večjih ni usi skp z druidom pa kwa je že un debil operater al kwa nevem, uglavnm PARTIS SUX!!! skozlam se najne.
Pa upam da mi noste spet posta zbrisal, se upravičujem moji govorici, sam pol ni kle nč boljš.
AciD TriP

;-) ::

a ti je težko nov račun naredit?

Hammer123 ::

Digital Doope:
To debato smo dali skozi že neštetokrat. Ni nobene potrebe da tracker(bilokateri) spljuvaš, ker ti pač ne ustreza. Mirne volje lahko odideš kadarkoli, brez da bi komurkoli kaj storil.


Če vse je vse tako zelo slabo, zakaj si (bil) potem sploh član? Bi me lahko prosim razsvetlil kako bi ti to vse popravil oz. bi lahko razsvetlil admin določenega trackerja in jim s tem pomagal? Ne, to pa ne!

;-) ::

Komu se pa da zabavat z folkom če maš 30000 folka na trekerju in še vzad 5000 novih ki čakajo da se registracije "spet" odprejo?

Postavte se v njihovo kožo.

Goldee ::

Meni pa na Partisu ratio ne dela. Samo še download se mi povečuje, upload pa ostaja isti, čeprav konstatno seedam. Najprej sem imel 500GB upload pa 40GB download, sedaj imam pa že 70GB download, upload pa še vedno 500GB. In to sploh ni možno, ker če bi tako delal bi me banal - zaradi hit'n'run. Ok, sej mam še dost rezerve, vendar k bom prišel na ratio 1, se zame ne bo dobro končalo. Drugače pa uredu stran, vleče bliskovito hitro, le stran dela počasi počasi.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

;-) ::

Probi še z ratio masterjem.

Pa glede hit and runov...ne ne banajo če jih delaš. Mam tako navado da na en velik torrent z ratiomasterjem nabijem 500gb uploada pol pa sam prjatlem pa veselo vlečejo brez da kdo seeda, rabjo pa pol leta da te pogruntajo:D

r5r ::

Sedaj si se pa izdal. >:D
And it makes me wonder.

strictom ::

Dejte povedat še kakšno alternativo Partisu. Se pravi kak privatni tracker, ki je kvaliteten in ima predvsem, odprte prijave (ali pa da kdo zrihta invite).

Hvala.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

gunserman ::

Zakva pa ne nbedn partisa ddosa. Upam da se bo najdu kašn. Eh težko, k niso vsi na tok nizkem nivoju....

kozmy ::

@Idl3r: pa un proxy top1 uploader, sm mal racunal pa sm vidu da je v borih 2dneh uploudal 1,3 tera:P , to ni mozno, pa ne samo zarad povezave ampak tudi, ker folk sploh tok ne vlece dol da bi v 2 dneh zdownloudal 1,3 tera.

Računano je povprečje vsega kar je uploadal.

Matej_K ::

Ta ki je trenutno na vrhu TOP10 je tud povprečen :D

Naložil______________Prenesel___Razmerje
1,956,708.76 TB _____30.14 GB___66477966.94

Še mal pa bo na 2mio TB.. HAHA >:D
... .. .

TechBeats ::

papica, sej vem da je zate partis 4 life pa take buče, sam fora je to k nimajo pravice da te kr banajo, mam še dost trackerjeu sam, tistih 80 giga k sm uploadu + enkrat doniru za 10€ še bolj na začetku in da te pol banajo, wdf. JA tisti partis ritolizci so ponavad najbolj glasni.

Aja kako pa naj bi se ponovno vpisal, če majo hinavci sam za plačniške maile odprt, jst mam pa samo 1 plačniški mail in je vezan na že na moj banan račun, in če se hočm še enkrat nardi mi reče da je že ip/mail v uporabi.

Prou prvoščm jim da propadejo in da jih dobijo hinavce. Ker res čeprav je že 30k uporabnikou, nima veze da majo tako odnose kadr se jim sprdne in se odločjo, da te banajo za 2dni al pa da ti ukinjeo račun.
AciD TriP

;-) ::

Ja pa majo pravico da te banajo! Kaj jih omejuje? Če si ti doniral si si sam kriv da si kreten, ko pa maš uploada lahko kok si zamisliš.

Zdej si nasedo na eno zadevo (isto kot da bi na top shop) zdej pa si glasen...ne zagovarjam partisa ker sm bolj na drugem trekerju sam tisti k ste jezni da ste dobil ban govorite buče, če bi vam dali 1tb bi jim riti lizali>:D

Itaq pa je tanajbolš slo treker:

TechBeats ::

A mislš, a donirau sem jim takrat, ker jih še nisem poznal pa še nisem bil tolk seznanjen s p2p sceno, sory ker sm bil debil, sam to kar delajo oni ni normalno, kot bush k se gre vladarja sveta, isto se grejo oni. In kmal jih bo to potegnilo u pogubo, kot je busha že zdavni, sam se on še zmer neki sil.


End of sotry.
AciD TriP

;-) ::

Ja Bush se še sili...pa ti zravn.

Hammer123 ::

Digital dupe:
Prosim bodi na nivoju in odj*** s takimi kot so npr. partis4life. Nimaš pojma ali sploh sem član partisa ali ne, nimaš pojma ali sploh imam kaj opraviti s torrenti nasploh.

Site ownerji pa lahko delajo kar se jim "sprdne", saj si jim ti DONIRAL denar in nisi plačal za storitev!

Glede debila pa še enkrat premisli kaj si napisal!

Lp!

edit: p.s.: v svojem življenju imam še dosti drugih stvari, tako da ta tvoj "partis4life" v nobenem primeru ne bo držalo.

Zgodovina sprememb…

TechBeats ::

Haha, kul ne sam mal preveč zagovarjaš ta partis, sej ubisvu me pa tud ne zanima če si član al pa ne, bistvo je blo povedano da partis stran in kdor vodi celotno partis zadevo sux. To je to. Sam hotu sm vm povedat kaj vse se dogaja na takem "super" trackerju, in nč druzga.
AciD TriP
««
2 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2631898 (24583) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254071 (103274) metalcamp1
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6017741 (11816) BorutK-73

Več podobnih tem