» »

Čez čas v Firefoxu ni več mogoče pisati v forume

Čez čas v Firefoxu ni več mogoče pisati v forume

mai2sky ::

Pozdravljeni!

Preko routerja imam povezane doma tri PCje. Na najnovejšem (centralnem) PC po nekaj časa dela s Firefoxom ne morem več odgovarjati na forumih in pošiljati pregledovalnih zahtevkov (search) v Ebay-u. Reset pomaga. Preveril sem nastavitve z drugimi PC in ne najdem razlike. SW firewalli so off. Na routerju je FW on. Ne pomaga, če ga izključim. IP adrese so fiksne.
Ko zablokira pošiljanje ven česa več kot samo adrese strani, ne pomaga niti, če preklopim na Exporer. Pregledujem ali downloadam lahko potem še naprej z vsemi brskalniki a pošiljanje ne gre več. EMule in Utorent delata stalno, download dela stalno.

Izčrpal sem vse ideje, ki so se mi pojavile. OP je WINXP SP2.

Lp
Igor

amigo_no1 ::

Zapri Emule in Utorrent .

mai2sky ::

Zdravo!

Resnicno sem nerodno napisal prvic. Hotel sem povedati, da eMule in UTorrent delujeta brez problemov tudi potem, ko upload pade. Uporabljam pa ju redko - izjemoma. Bistvo je, da lahko downloadam in surfam še naprej. Ne gre pa pisanje v forume ali iskanje po Ebay. Browser nekaj casa poizkuša odpreti stran in potem javi, da ni dostopna ali pa je vmes proxy ali firewall. Pa ni vmes teh dveh zadnjih, tudi težav na strani verjetno ni.

Najbolj me jezi to s forumi. Evo, sedaj, ko sem poizkusil to pisanje poslati in sem kliknil predogled sem dobil: "Your browser sent a request that this server could not understand." Zdaj pa razumi, ce moreš...

Resetiral bom PC in potem poslal brez problema a se bo spet skvarilo kmalu za tem.

Lp
Igor


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896470326 (20462) Rias Gremory
»

Magnet na Pirate Bay

Oddelek: Omrežja in internet
304712 (3648) Jst
»

Tomato firmware in portforward

Oddelek: Omrežja in internet
132156 (1985) Domini
»

NOD 32 "blokira" p2p programa (eMule & Utorrent)?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
51855 (1789) PromeuZ
»

uTorrent in Netgear WGT624

Oddelek: Omrežja in internet
61134 (1134) 3nity

Več podobnih tem