» »

Tetrinet

Tetrinet

jRk0 ::

Elou!

Ta igra se bo mogoce marsikomu zdela bedna, a v resnici gres za zelo dobro igro, ki te dobesedno prilepi pred zaslon. Igra, pr kateri ne rabis athlon 1ghz+ in gf 2pro+ za normalno igranje, saj je to le dober stari tetris prek neta! Seveda so zraven razni bonboncki, like special kocke, s katerimi prepricujes nasprotniku, da te premaga...

Ce je kdo kdajkoli to igro preigraval, naj pove, da se kdaj zberemo in odspilamo kaksno partijo:)

Za tiste, ki je nimate: http://164.8.17.99/~sago/tnet113.exe

You fuck up once, you loose two teeth.

Boky ::

Fiju, to smo pred par leti full igrali. It rock's.:D

[BISI] ::

Ja, gremo se zmenit. Naj se tukaj na forumu zbere par ljudi, ki bi radi preziveli kaksno urico ob (vsaj za mene) najboljsi spletni igerci. Najvecja "akcija" je bila, ko sem jo igral s prijatelji v mrezi. Folk, pozabite quake ipd. :D

[Default] ::

Ja igra je ql, mi jo še zdaj vržemo kaj po lokalni mreži v treh ali pa v dveh parih. Res je dopra sam škoda ker nekatiri hitro zgubijo živce pri njej če jim ne gre :D

jRk0 ::

Torej, vsi ki ste zaintersirani za igranje, povejte kdaj mate cas pa pare lahko sestavimo ze tukaj.
You fuck up once, you loose two teeth.

UglyKid ::

Jest sm za.Vsak dan po 8. uri zvečer.

SpiDEr8 ::

povejte IP oz server pa se dobimo :]
Jest se ne navelicam hitr ... sm pa mal iz forme zdele :\
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

jeti ::

Pridte kej na tetrinet.telemach.net, tm nas je nekaj folka k to drkamo (ce mamo je kdaj treba cajt zabit).

Kaksne taktike pa kej uporablate? Ma kdo ksne finte pa trike in bi jih rad delil z drugimi? Mal se razpiste.:)
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

R0K ::

Hehe, midva z Jrk0tom sam itaq skoz igrala ... ql, da se neki folka to zanima ... jah zbiramo se pa nekej tm od 7 do ?? ...

server je pa " tetrinet.ptuj.info " ...

...trenutno je se jrk0 prvi na WinList ampak ko se je ogrejem ;))

R0K ::

jeti - taktik ti pa nebomo govorl ;) ...

... cis tko je, da ce na zacetku dober zacnes in si hiter pol nimas problemov pr igri .. zacetek je najbo, vazn ... i hate Block Bomb !!!!! to je najvecji sit k ga lohk dobis ... se sreca da je Switch izključen :))

jRk0 ::

Saj block bomba se resis, ce nimas nobenega "o" blokca na polju. Ker samo tega o raznese in ti anredi luknjo 3x3, ostale pa pomece vstran, bomba pac>:D
You fuck up once, you loose two teeth.

jeti ::

Ej, brez skrbi, da poznam dost for, ampak me pac zanima, ce kdo pozna kaksno novo, ki je se ne poznam. Tutu vi verjetn se ne znate vsega.
Hitr znam spilat, tut dobr sestavlam se mi zdi, pol so pa razne umazane fore s posebnimi kockami. Sam ne vem, zakaj ste ukinl kocke s, g pa n?!? N razumem, je tut men beden (se lohka pol igra vlece in vlece), ampak G je lohka odlicna napadalna kocka, prav tako S. Ce pa ima nasprotnik S in vidis, da kvari svoje polje, pa moras se ti pokvarit svoje polje pravocasno, preden ti zamenja.
Velik bols bi blo, da bi nardil vec kanalov. Na enmu je dovoljeno vse, na drugmu recimo ni nobenih obrambnih kock (C, N, G), na enemu kock sploh ni (pure varianta - vcasih pase za spremembo) itd...
Ne pa, da kr ni S, G pa N. Igra je tko ful manj pestra, takticnih moznosti je manj.

ok, tolk zaenkrat. :)
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

R0K ::

emm....pritte dons na 'tetrinet.telemach.net' ... ob 7-12 ... bomo spilal :> ...

...aja pa ko ste tm se obvezno join-anjte na #war ... (za laike -- /join #war )

... pazite se me :P ... R0K - Owcke ... :>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podrt rekord v Space Invaders (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5013679 (10795) Kenpachi
»

Prijave na NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte so odprte (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
967507 (4594) Road Runner
»

NEST.2004 se je zaključil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
895594 (5494) WarMaker
»

Cs source cheat detect (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1148800 (7016) NoUse4AName
»

Petals round the rose (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
564514 (3531) Matek

Več podobnih tem