» »

Nov članek: Nintendo Wii

Nov članek: Nintendo Wii

SLO Reactor - Tokrat smo na SLO Reactorju spisali članek, namenjen vsem željnim odlične zabave in odgovor starševski pridigi o tem, kako se pred televizorjem uničuje hrbtenica.

Opisali smo namreč Nintendovo najnovejšo konzolo Wii, ki ta trenutek s svojo uspešnjostjo podira vse rekorde. Ocenili smo njegov ogled, se premaknili na možne nastavitve, pa kanale, "revolucionarni" WiiConnect24, dostop do interneta, ter nenazadnje- opis priloženih iger Wii Sports.

Odlična zabava v eno, dvoje ali več. Zakaj je temu tako in še več pa v članku tukaj.

84 komentarjev

«
1
2

AndY1 ::

Od danes naprej na Wii-ju teče tudi Opera za Wii.

iskra ::

Čaki neki mi ni jasno: ima ta tip dejansko Wii doma, ali samo naklada in prevaja? Očitno je čisto vse slike zvlekel od drugod... :\
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

lordgreg ::

nakladal boš lahko ti, ko boš prebral celoten članek, da boš videl, kaj in kako, prav? kthx

Sergio ::

Sem prebral.

Au. Groza. Slovničnih napak MRGOLI. Slike so ukradene iz druge spletne strani. (Sklepam iz watermarka)

Mislim, jaz bi lahko spisal tak članek, pa tudi če Wiija niti enkrat še ne bi držal v roki.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

@LOL ::

Od danes naprej na Wii-ju teče tudi Opera za Wii.

Ok sam vprašanje je kok zgleda to internetno brskanje na TVju če ni vsaj 780p(kar pa wii itak ne podpira).
Pomoje da je samo zato ker je fajn da je.
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

lordgreg ::

@Sergio:

[sarkazem]

če bi res lahko to sam napisal, zakaj ga potem nisi? sicer pa,.. zanimivo kako ljudje, ki ne vejo, kaj naj blatijo, najprej vdarijo po slovnici :) zmagovalec :)

no, saj si boš tudi ti lahko omislil svojega Wiija, ko ga bodo imeli spet na zalogi, lahko pa rečeš mami naj ti ga kupi za božička.

[/sarkazem]

iskra ::

Nekako sem slabo napisal svoj post prej - hotel sem (med drugim) reči: kje za vraga je staknil Wii v EU?
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

IceIceBaby ::

V big bangu so jih baje imeli ampak so jih precej hitro razprodali. Včeraj sem enega videl v City parku v LJ. Nevem kako se trgovini reče ampak zraven prodajajo čevlje, pa sladoled prodajajo nasproti. Če bi imel bančno kartico sabo ga verjetno nebi bilo več :)

Nejc Pintar ::

BigBang je imel 100 wiijev.:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

Izi ::

Sergio, tale tvoj izpad je pa zelo neprofesionalen.
Sramoto delaš celemu Slo-Tech.

Članek je narejen čisto vredu in predvsem je aktualem. Vedno raje preberem izkušnje uporabnika iz prve roke, kot pa nekega podkupljenega recenzorja, ki je napravico dobil zastonj na opis in se vidi, da z muko in nezanimanjem opisuje zadevo.

Pohvale za članek, čeprav sam nisem uporabnik konzol, je dobro vedeti, kaj se splača kupiti otrokom.

Tr0n ::

@LOL: Zelo cool dela. Lahko zoomiras v predel, kjer imas trenutno kurzor in se da komot prebrat, scrollanje je podobno kot vsepovsod drugje (drzis B in premaknes WiiMote v smer) pa WAP display je tudi, tako da laufa. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

fiore ::

kje za vraga je staknil Wii v EU?

v trstu, v mediawrldu se valja vse polno wiijev. ocitno jih italjani ne marajo.
ce ga kdo hoce kupit, svetujem da skoci cez mejo h italjanom.

sherman ::

Dva predstavitvena videa Opere na Wii-ju.
Cubed3
Opera Watch

MrStein ::

Glede slovnice : v tretjem tisočletju ni nobenega izgovora za tekst na nivoju prvega razreda osnovne šole.
Prvič, saj si končal osnovno šolo, a ne ?
Drugič, spelček'r.

PS: To tak nasploh, članka nisem bral.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Sergio ::

@lordgreg: Jaz kritiziram avtorsko delo, ti se pa _takoj_ spraviš osebno name. Česa takega od urednika nikoli ne bi pričakoval.

Hočem povedat samo to: Če bi bil jaz urednik, te novice s povezavo enostavno ne bi objavil, ker dotični objavi v forumu bolj težko rečem 'test'. To je le opis neke uporabniške izkušnje, kaj več enostavno ne.

Če želiš delati kvalitetne stvari, se moraš bolj potruditi. Bolj, bolj, bolj. Urednikovanje ni direktno objavljanje teksta, ki ga dobiš, striktno zaradi dejstva, da imaš v rokah nek 'test', ki opisuje izkušnjo z Wiijem.

To je bila čista konstruktivna kritika. Kot urednik jaz tega NE bi proglašal kot test.

@Izi: Z osebnim mnenjem delam sramoto CELOTNI SKUPNOSTI? S čim sem si pa zaslužil to veliko odgovornost? :). Sej ni nič narobe, če bereš ekskluzivno uporabnikovo mnenje, ampak, zaboga, potegnimo črto med urejenimi stranmi in vnosi v blog.

Držat je treba nek nivo, zaboga. Ne pa objavljat nekega na hitro napisanega teksta, ga poimenovat 'test', gor prilimat nekaj tujih slik, dat povezavo na Slo-Tech in uživat večji obisk.

Bi se bilo vredno bolj potrudit.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

MeGreat ::

Super opis je, mene je prepričal v nabavo wii-ja

Looooooka ::

jst ne vidm konkretnega problema s clankom.
slovnice pa na slo-techu sploh ne bi omenju ker od strani,ki je jokerizem pripeljala na celo novo raven take izjave nekak ne bi prcakval...
pa ce bi su slikat svoj box pa ga razdret mi ne bi cist nc pomagu pri opisu...tko da ce take stvari nardijo opis bl strokoven...pol je edini problem tle to, da nismo kitajci,ki itak vse razdrejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Looooooka ::

btw zakaj ni nikjer novice o tem, da se prodaja firma od reiserfsj-ja ker je model obtozen umora?
oblubm da ne bom posta zalimu v kerem bom napisu da je treba windowse kupt ker pri izdelavi WinFS-ja ne sodelujejo morilci.
res...oblubm >:D

xabre ::

Bi se bilo vredno bolj potrudit.


Potem pa sam spiši test in uživaj v slavi.:\

Sergio ::

Oh, saj sem, svoje čase. Ti časi so pač zame mimo.

Ampak se mi zdi pa izjemno hinavsko, da očitno zato, ker si nekdo vzame nekaj časa in nekaj napiše, takoj vsi izgubimo pravico do konstruktivnega komentarja.

Mislim, halo? Kje je potem place for improvement? Če se smejo oglašati le tisti, ki imajo povedati kaj lepega, bo občutek varljiv. "Pa saj se je vsem članek zdel fajn".

Ali me pač nočete razumet? :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

V-i-p ::

Po nepotrebnem se spravljate na Sergio-ta. Meni je sicer članek čisto vredu in sem ga prebral, čisto pa zastopim Sergeja, da pač ima, kot bivši vodja Slo-Techa višja merila in ga to in ono moti. Konec koncev jih je tudi sam pisal, dosti jih je videl, itd... Osebno se mi zdi, da ni nič narobe s tem, da piše kritično o članku. Meni se zdi to podobn, kot če en post na s-tju bereva jaz in slavist. Meni bo verjetno kul branje, slavistu bodo pa pri istem postu šli lasje pokonci. Pa radi se mejmo ;P
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Izi ::

Sergio, a ti temu stavku praviš konstruktivni komentar: "Mislim, jaz bi lahko spisal tak članek, pa tudi če Wiija niti enkrat še ne bi držal v roki."
Poudarek je na besedi konstruktivni in jaz kaj konstruktivnega v njem nisem našel.
Ima pa komentar močan osebni pečat, je poln užaljenosti in namernega poniževanja. Skratka neprofesionalen, kot sem že zgoraj omenil.
Sam zahtevaš najvišji nivo, medem ko si se spustil zelo zelo nizko.

Resda izgleda, da članek ni lektoriran, ampak je povsem lepo berljiv. Ravno popolna enostavnost ga dela uporabnega.
Saj nismo politiki, da bi bilo treba v vsak stavek vtakniti par tujk in stalno uporabljati prispodobe.

"Vsakdo" lahko zbere podatke iz različnih koncev in napiše "lep" članek, ampak vse to nikakor ne more nadomestiti osebne izkušnje.

Slike v članku so zelo vredu, zakaj bi delal svoje, če pa so že vse narejene. Njegove sigurno ne bi bile tako lepe >:D

Zaradi nekaj slovničnih napak pa nas tudi ne bo konec. Če uspem dešifrirati 90% komentarjev tukaj na Slo-Tech, ki so glede pismenosti večinoma na stopnji 7-letnih otrok v vrtcu, potem je ta članek prava leposlovna umetnina.

In ne mi sedaj, da so komentarji osebni in lahko vsak piše kakor mu paše. Obiskovalec strani prebira vse in si na koncu ustrvari utis o celoti. In brez problema lahko rečem, da je Slo-Tech ena najmanj pismenih strani na Slovenskem delu interneta.

Tako, da najprej počistite pred svojim pragom. Pač brišite komentarje, ki imajo z Slovenščino bore malo skupnega, saj tako ali tako ne koristijo nikomur. Tako boste narediti tudi nekaj koristnega za Slovenščino, saj se bo moral komentator vsaj malo potruditi, da bo njegov umotvor razumljiv tudi ostalim in ne samo parim ljudem iz njegove vasice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Smeagol ::

Clanka se nisem prebral, se mi pa ne zdi nic posebnega sergiovo pisanje. Je pac napisal svoje mnenje. Pogosto so na slo-techu dost hujsi komentarji.

Pac meni, da bi se stvar dalo napisati bolje.

Zdaj pa tudi mene zanima ne samo kako je clanek napisan ampak vsebina in si ga bom ob priliki (jutri) prebral.

Sergio ::

@Izi: Uporaba tujih slik je neposredno kršenje avtorskih pravic in je kot tako strogo prepovedano. FYI. Za tem, da bi jaz lahko spisal tak članek, če ne bi Wii-ja enkrat držal v roki, pa še vedno stojim.

Poglej iz mojega stališča: Slik ni oz so ukradene, tekst je tako-tako. Podoben filing sem dobil, ko sem v starem PCFormatu bral prevedene članke iz angleščine. Brrr.

Saj lepo, da je berljiv. Jaz sem ga prebral, in sem brez problema razumel bistvo tega članka, ampak naj se še enkrat ponovim: To je ČLANEK, za katerem STOJI spletna stran ter njen UREDNIK, ki je objavo POŽEGNAL.

In se kot taka razlikuje od nekega drugega sporočila na forumu, v kateremu lahko kdorkoli zapiše baš kar mu zapaše.

In ravno to se mi zdi neodgovorno. Morali bi zagotoviti višjo kakovost pisanja. Ker če ne, potem lahko dejansko vsak, ki ima 5 min preveč časa, naredi svojo spletno stran in začne pisati "članke".

Vrnimo se na slike: Kako bi bilo všeč avtorju članka o Wii-ju, če bi ljudje skopirali njegov tekst in ga kot svojega objavljali na drugih spletnih straneh? Če bi bil jaz na njegovem mestu, bi se počutil nategnjenega. Tujih slik NE SMEŠ objavljati brez eksplicitnega dovoljenja lastnika avtorskih pravic.

Kar se komentarjev tiče, ti nimam kaj oporekati, in lahko trdiš, da je Slo-Tech ena najmanj pismenih strani na tem koncu interneta. Če pa to cilja na članke, si ga pa pobiksal na polno.

In tukaj tiči bistvena razlika. Forum je forum. Uredniško požegnane vsebine so pa uredniško požegnane vsebine.

In uredniško požegnati nek na hiter spisan tekst ter ne imeti časa narediti vsaj osnovnega lektorskega pregleda, je pa neodgovorno.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Izi ::

Sedaj si pa res napisal konstruktivni komentar in takega bi lahko napisal že na začetku.
Motilo me je to, da si tukaj pač neka avtoriteta in zato morajo biti tvoje kritike na višjem nivoju, kot pa recimo moje, ki imam naziv persona rudis in si pač lahko privoščim, da sem rudis.

Še par cvetk:
potem lahko dejansko vsak, ki ima 5 min preveč časa, naredi svojo spletno stran in začne pisati "članke"

Jasno, da lahko, saj to je vendar bistvo interneta, da ima vsak enake možnosti, kar gre seveda "večjim" stranem močno v nos.

Kako bi bilo všeč avtorju članka o Wii-ju, če bi ljudje skopirali njegov tekst in ga kot svojega objavljali na drugih spletnih straneh?

Govorili smo o slikah, tekst ni skopiral od nikoder.

Glede slik se z teboj nikakor ne strinjam.

Sliko nekega izdelka, v tem primeru konzole si ne more lastiti nihče, pa če se takoj postaviš na trepalnice.
Za tiste, ki nimajo watermarka se tako ali tako ne ve iz kje jih je vzel, tiste označene pa imajo ravno zato oznako, da se ve kdo jih je naredil. Brez problema jih lahko lepiš na svojo stran ali v svoj članek.

Samo slike, na katerih so ljudje potrebujejo za objavo, dovoljenje tistega, ki je na sliki in spet ne tistega, ki je sliko posnel.
Vse slike predmetov, ki so dane na internet so javna last, zato jih marsikatera stran označuje z vodnimi znaki.
Še enkrat poudarjam "predmetov. Za slike ljudi pa res obstajajo zakoni.

StajercSSS ::

Men pa Wii gre na kozlanje... |O
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Sergio ::

Izi: Kar se mojih cvetk tiče:

Cvetka št. 1) V redu, imaš prav, ampak naj ne pričakuje potem tak človek, da lahko na kakršen koli način 'konkurira' resnejšim stvarem. Nej pač piše blog, naredi mojforum.si. Hočem povedat, da je polovičarstvo vedno bilo obsojeno na propad. Primerov za to je nebroj.

Cvetka št. 2) Nimaš prav. Sploh.
Primer: Klik.

Mogoče govoriš o konceptu Fair Use. Če da, potem si ga zbanaliziral do kraja.

Ponavljam: Copyrighanega materiala, pa KAKRŠEN KOLI NAJ SI TO JE, ne smeš uporabljati v svoje namene.

No ja, zdi se mi, da se oddaljujemo od prvotne téme, ampak ni problema.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Fizikalko ::

Članke je obupen. Kdor je to pisal, je nepismen.

Izi ::

Copyrighanega materiala, pa KAKRŠEN KOLI NAJ SI TO JE, ne smeš uporabljati v svoje namene.

Za osebno rabo in nekomercialno uporabo lahko uporabiš skoraj vse na internetu.
Če vzameno konkretni GameSpot, katerega slike so uporabili ima copyright pri CNET Networksu in tukaj je direkten link:
http://www.cnetnetworks.com/editorial/p...

Torej z čisto vsem njihovim materialom lahko počneš kar te je volja, če ne gre za komercialno uporabo.
Piše, da lahko ne samo slike ampak tudi video in tekst in cele članke vključuješ na svojo internetno stramn če ti tako paše.

Materiala ne smeš uporabiti samo, če izdajaš kakšno svojo knjigo in hočeš vanjo vključiti njihove članke ali pa če izdeluješ kakšen komercialen software, ki ga boš prodajal in potem vanj ne smeš vključiti njihovih slik in teksta.
Podobno velja za večino interneta z redkimi izjemami, komercialnih strani kot je naprimer National Geographic, katerega link si dal.

SmeskoSnezak ::

Sergio...

vsi članki oz.testi, kar se tičejo "sprobavanja" konzol, so takšni. Torej osebne narave in subjektivni. Prav tako jaz ne vidim veliko slovničnih napak. Mislim, da jih je manj kot 10.
@ Pusti soncu v srce... @

Fizikalko ::

>>Mislim, da jih je manj kot 10.

Dej, ne se hecat, no.

Fizikalko ::

Damo v uvodu (pred "Splošni vtis") jih je, takole, na hitro, 12. Presenečen ali nepismen?

SmeskoSnezak ::

Očitno ne šteješ dobro, če šteješ hitro. Sem si v miru pogledal zdaj tale del, v katerem misliš, da jih je dvanajst. 5 jih je.
@ Pusti soncu v srce... @

SleepLess ::

Ja tale članek je bolj tako no, ne dobis neke realne predstave o konzoli. Sploh groza pri bowlingu, ko je avtor napisal da se ne da nadzorovati smeri krogle z kontrolerjem. Nevem mogoče sem poseben, ampak jaz jo lahko. Če avtor ne verjame lahko pride na obisk in ga naučim :)

Fizikalko ::

Smeško: No, da te vidmo. Copy-paste-aj VSE pred "Splošni vtis" in pokaži samo 5 napak. Mi za vsako čez pet daš za, recimo, ducat vrčkov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

@LOL ::

Hja glede članka. Zlo mam vtis da je poba določene stvari prekopiral iz drugih virov. Ne vem no, generične fotke dajo tak vtis da je vse skup prebral na netu ter fliknil skupaj par fotk. Precej bolj objektivno je že da objaviš lastne fotografije ker tukaj človek res ne ve ali je sam pisal ali ... Zlo spominja na to da bi jaz recenziral en glasbneni album tukaj kjer bi poslušal ene 30 sekundne odlomke vsakeg štikla
Glede slovnice pa nebi
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

Fizikalko ::

No, Smeško, kako gre kaj?

Fizikalko ::

Evo. Moram tole prilepit, da ne bo kdo rekel, da blebetam brez argumentov. Moj copy-paste s štirinajstimi odkritimi (ob prvem hitrem branju) napakami. Gre zgolj za čiste osnovne napake, semantičnih nisem označeval, ker bi bilo brezupno. Skratka, morje nepismenosti v samo par stavkih:

>>začetek citata

Predstavitev nove Nintendove igralne konzole Wii

Kaj se je pravzaprav dogajalo na dan izida konzole v Sloveniji (100 komadov razdeljenih v 3 BIGBANG trgovine),---ENA--- v Ljubljanskem središču BTC ob 9.00 ---DVA -- ne ve nihče. Blondek je situacijo preučeval od daleč ter od blizu, si v glavo zabil načrt, v denarnico nekaj par Cankarjev,... ostalo je postala neznanka. Šele 4 dni zatem je človek prvič prišel na virtualni dom (#slor na ircu- DALnet) ter imel za povedati še in še. Zardi ---TRI--- bolečin v mišicah in dehidracije je članek končno prispel na pravo mesto...



Tako, ---ŠTIRI--- kot sem obljubil, vam bom v naslednjem članku poskušal predstaviti Wii, samo zgradbo, prednosti, slabosti, pozitivne in negativne stvari (kar sem jih do zdaj seveda ugotovil). No, da nebomo---PET--- dolgovesili ---ŠEST--- ---SEDEM--- pa začnimo.

Predstavitev sestavnih delov

Wii konzola - Glavna enota, več ---OSEM--- mislim, da nima smisla govoriti



Wii Remote (Wiimote) - glavna brezžična senzorsko vodena igralna palica ---DEVET--- s katero kontroliramo praktično vse ---DESET--- kar se z Wii-jem početi da



Nunchuk - pomožna igralna palica, ki se sicer žično prilopi ---ENAJST--- na wii remote in se uporablja za... hja ---DVANAJST--- odvisno od igre (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)



Wii sensor bar - senzor ---TRINAJST--- ki se postavi na ali pod tv in spremlja gibe, ki jih delamo z wii remote




V šatulji so bili tudi napajalni kabel z adapterjem, kabel, s katerim povežete Wii s televizorjem (vključen tudi SCART adapter) in stojalo, v katero zadegamo naš Wii, ---ŠTIRINAJST--- za erekcijsko postavitev ( (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif) ) oz. popolno izstopanje od ostalih komponent.

>>konec citata...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

d20 ::

smeskosnegcu se je zataknilo pri stetju. ne ve a je nasledna 4 al 7.
http://www.worldjumpday.org

@LOL ::

Pobje umirite se. V tem članku je slovnica še najmanjši problem, boilj se je za bat da je zadeva copy/pase stil;)
Pejte na pivo raje kot da se kregate:))
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Fizikalko ::

Smeško... No, sem jih. Še vedno trdiš, da je žaljitev za nekoga, ki v par stavkih naredi 14 prvošolskih napak (v celem članku jih je, BTW, od oka kakih 100), trdim, da je nepismen? Še enkrat opozarjam, da sem štel le popolnoma pisne napake, ne pa sematničnih (kar je še bolj grozno) in oblikovnih.

Saj ne, da bi se v vsako malenkost zapičil. Ampak, Smeško, glede slovnice mi pa ne boš pral možganov. No, tvoj protiargument je... kaj že?

Ja... je postal že kar sindrom takle pavšalen pristop. namreč to, da ravno tisti, ki o dotični stvari (npr. slovnici ali, še pomembneje, oblikovanju besedila) nimajo pojma, skočijo prvi v zrak, ko poveš, da gre za "z levo roko opravljeno" delo. Ko jim pa vržeš argumentirano kost, je pa:

a) sveta tišina
b) brezglava užaljenost, tožarjenje (Pritožbe) in beg na drevo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

Fizikalko ::

Skratka, nadvadit se bo treba argumentirat. Ali pa biti tiho. Lahko seveda vsakdo otreša neumnosti, a naj potem vsaj ne jokca, če se kakemu Fizikalku ljubi kdaj pa kdaj celo iti do konca (iz svetega principa in dolžnosti do pojma "argumentirana debata") in argumentirano dokazat, kakšne neumnosti se čvekajo.

Večinom se itak to ne dogaja - komu se pa da. Ampak, slovnica je pa moj "mozolj". ;)

SmeskoSnezak ::

Mnja, res my bad... se opravičujem, sem površno pregledoval. In jih ni 14, ampak 12. Nočem te zdaj popravlat. Pa pustmo to. To sploh ni point. Moj point je bil , da lahk bi na lepš način povedal. Torej, da ima veliko slovničnih napak, ne pa kuj rečt, da je človek nepismen. Temu se pač reče nesramnost (ne lih žaljivost, kot sn sprva napisal). Mal bi se lahk brzdali.

Chill down, man.... (so am I, with a beer in my hand =)
@ Pusti soncu v srce... @

Fizikalko ::

Čakaj, če trdiš, da jih je 12, me kar lepo poravi, če sem se zmotil....

Pa še nekaj mi povej. Torej: tebi se človek, ki v kratkem uvodu, dolgemu par stavkov, naredi 14 (ali pa 12, ni fore) elementarnih napak?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

SmeskoSnezak ::

Moj pristop do ljudi je vedno bil in bo, bolj dobro/prijazno naravnan, Fizikalko. Pa je lahko človek še ne vem kak "zabit". Sam to ne paše v to temo. :D



p.s.:Fizikalko, a hočeš, da tu debatirava o slovnici ali private? Nečem ravno smetit teme. :8)
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

@LOL ::

Morda je pa uporabil amebisov prevajalni sistem angleščina->slovenščina0:)
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Fizikalko ::

>>p.s.:Fizikalko, a hočeš, da tu debatirava o slovnici ali private? Nečem ravno smetit teme.

Je sploh ne. Govoriva namreč še vedno o članku oziroma njegovih hibah. Odgovoril mi pa, seveda, nisi. OK.

---offtopic on
>>Moj pristop do ljudi je vedno bil in bo, bolj dobro/prijazno naravnan, Fizikalko. Pa je lahko človek še ne vem kak "zabit".

Spet vidiš neko (ne)prijaznost tam, kjer bi moral videti argumente in kritiko. Z zabitostjo pa res ne vem, na kaj ciljaš. Če ciljaš name, kul. Če pa ciljaš na to, da mam jaz folk za zabitega in sem posledično neprijazen, gre pa spet, IMHO, za čustveni izpad. Če bi jaz tako razmišljal, ne bi prišel nikamor, sploh ne v poklicu, ki ga opravljam. Jaz imam za "zabite " zelo malo ljudi. Veliko pa za nevedne, neosveščene, nesamozavestne, nerazmišljujoče, samopomiljujoče, nekreatvivne. Ampak to je že druga zgodba...

OK, nadaljujeva lahko po ZS.

---offtopic off

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

SmeskoSnezak ::

Na hitro tu, v odgovor Fizikalku...

Kar se tiče pa napak.

Tako, ---ŠTIRI--- kot sem obljubil,
glavna brezžična senzorsko vodena igralna palica ---DEVET--- s katero kontroliramo

teh dveh napak ni ( mislim da)

(glede offtopica: mislo sn hipotetično. tako, da si sfalil moj point razlage... nisem ciljal na nobenga, še najmanj nate ;)
@ Pusti soncu v srce... @

Fizikalko ::

ŠTIRI: Agreed.

DEVET: Evidentno manjka vejica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skoraj nage babe

Oddelek: Loža
189670 (6345) gendale
»

Intervju s summ0ne-om

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
253334 (2350) klemen22
»

Prvi koraki po Windows Visti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
14913162 (8209) 64202
»

FileZillo u tray!!

Oddelek: Programska oprema
91667 (1569) andper
»

Težave pri menjavi hladilnika na Northbridgu

Oddelek: Pomoč in nasveti
81034 (891) Wolverine

Več podobnih tem