» »

duron hladilnik

duron hladilnik

nando ::

ali je ta dober:
CPU HLAD. THERMALTAKE AMD DU0462

bom z njim lahko kaj navijal? ali ne smem?
naj raje vzamem goldenorb, koliko je dražji?

Pretorijanec ::

Zdej za to cooler se nism slisu. Mugoce je uradno ime, k ga jz ne puznam. Sam ce jemls AMD ne uzet goldn Orba ker ti lahk puskuduje proc. Ce mas mal dnarja pa mas rad tisino, uzam Chrom Orba, ce pa mas velik dnarja pa si naglusn uzam Supr Orba. Ampak NE goldn Orba!

nando ::

v redu. še kakšen predlog?

predvsem me to zanima: al lahko kaj navijam s tem hladilnikom? (duron 700 & msi k7t pro)

Pretorijanec ::

S katerim? Oba sta namrec zlooo dobr coolerja. Supr Orb je sicr mal bolsi, ker je to dvojni vent. Je namrec sestaulen iz dveh ventou. Je pa zato drazji in glasnejsi. Kateregakoli pa bos ze kupu (Chrom Orba al Supr orba) bos navil na minimalno 850 MHz. Use je odvisn ud tedna izdelave proca, hlajenja ohisja,... Predusm je pa 50% ud srece. Usak procesor ma karaktr. In ce dubis tazga iz delounim karakterjem, bos lahk naviu tut tam du nekje 1GHz. Al pa tut cez. Sam za to bos pa rabu ze peltierja pa vodno hlajenje;)
Sedaj (COrb, SOrb) pa ti bo uspel 100% prit na 850MHz.

ChiefThunder ::

Nabav krom orba, saj se ti super orba ne splača.

Kaiser ::

V JAE mas SuperOrba za 4 jurje, ChromeOrb je pa 3 jurje. Ni tolk velka razlika.

Yohan del Sud ::

pa še ene tristo tolarjev dodej za štoflce za ušesa

luni ::

ja, stoflce obvezno... drugace ti norisnica ne gine :)
Artificial Intelligentia

Edi ::

Če nimate doma brusilke, da boste obrusili Orb-a, si kupite novo zverino u dvema ventilatorjema on Titana v MEGAhit-u. Garantirano dela tudi do AMD TB 1,5 GHz, na A-bitke pa paše kot ata na ....in to brez predpriprav in prediger. To bi pa Luni moral vedeti. Saj veste www( pa naprej ).

luni ::

Edi katero dvoventlatorsko cudo mislis? Super Orba ali tisti Twin Cooler al nekaj takega. Prvi je ogabno glasen, drugi pa se je na vseh testih odrezal preslabo. Stari dobri Chrome Orb je za nase razmere se vedno najboljsi... dokler se ne bo eden ojunacil in zacel uvazati Alphe al pa Global Wine (predvsem slednji so glede na ceno zelo ugodni in me cudi da jih ni pri nas...).
Artificial Intelligentia

msmiha ::

hehe pojdi sem in si poglej.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomankljivosti Blue Orb - a

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271552 (1194) Evil|One
»

Orb? Sux...Sem danes ugotovil...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161276 (1015) Huey P
»

Kateri ventilator na Durona 800???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131333 (1166) kuntek
»

super orb

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
361766 (1470) bluehacker
»

Ker proc?

Oddelek: Kaj kupiti
91360 (1274) JLP

Več podobnih tem