» »

M L A C O M grrrrrrrrr posljejo dva paketa namesto enega potem pa ko ugotovijo da so se zmotili nocejo vzet enega nazaj

M L A C O M grrrrrrrrr posljejo dva paketa namesto enega potem pa ko ugotovijo da so se zmotili nocejo vzet enega nazaj

branko_bm ::

Zadeva je sledeca:

narocil sem zalmana in bakreno ploscico za xp-ja

POSLALI SO MI DVA PAKETA (enaka!!! razmik 1 dan 1x je poslala oseba X drugic Y), ker me ni bilo doma, cel teden, so starsi prevzeli posto, niso vedeli da morajo prevzet samo enega, ker sploh niso vedli zakaj se gre.

En paket sem dobil v ponedeljek drugi pa v torek. Oba sta bila popolnoma enaka.

Poklical sem mlacom in jim povedal da so se zmontili in da jim ga bom vrnil in da bodo oni placali stroske drugega paketa (oglasila se je zenska, ki se je po karjsem pogovoru strinjala s tem).

Paket sem jim poslal in zraven zakasiral 900 sit prve poste drugega paketa (za prejeti paket pa oznacil da sami placajo postnino).

Pakaet so zavrnili, tako sem se 1x placal 900 sit (skupaj ze 1800) >:D>:D>:D

Folk kaj predlagate a jih naj tozim, rekli so da ne odkupujejo robe!

Naj se vam povem to, gospa mi je po telefonu rekla ,da se to zgodi ker dnevno posiljajo ogromno paketov.
Med drugim pa tudi to, da jim jaz delam stroske z tem da bodo placali postnino, ker so poslali dva paketa. Dragi MLACOM ce imate toliko prometa kot pravite in da se komot zmotite, a se vam pol 900 sit v eno smer in pa se nazaj 900 sit sploh kaj pozna?!?

p.s.: kolega je narocil rame, cakal je na njih 14 dni, celo odpisali so mu da mu jih podo poslali (pa mu jih niso, nato jih je po 3 tednih kupil drugje, se ravno toliko da jih je dobil po stari ceni)

LojzePek ::

Pa zdej pa že malce pretiravate z Mlacomom. Kaj nebi mogel v spodnjo temo to dodat. Zdej pa bo vsak ki bo mel problem z njimi odpiral svojo temo????

matter ::

naredimo odelek MLACOM

hehe >:D

||_^_|| ::

jst te zdej ne razumem čist dobr..tle pravš da nočjo vzet nazaj blabla..tm se pa zato opravičuješ? wtf?

chucki ::

naredimo odelek MLACOM

hehe
TA JE NAJBOLJŠA DOSLEJ!!!! :D:D

Sergio dej odpri nov odelek mlacom!>:D
ali pa slovenske rač. trgovine>:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Jebiveter ::

Cakaj, a ti si 2x placal 9.000+ za paket al si ti placal sam enga in si drzga dubu zastonj? Ce je tako...

Ce ti zrihtam kupca za tvoj paket a prodas?:D
Ne, resno! Mislim, da bi se dalo zmenit za 2500+ ptt!
Javi!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

branko_bm ::

placal sem 2x po 11280 sit

ponedeljek prvi paket + postnina = 11.280 sit
torek drugi paket + postnina = 11.280sit

enega sem poslall nazaj in jim kasiral 11.280 (paket so ga zavrnili in sem placal se postnino za tisti zavrnjen paket 900 sit ( bom videl kaj je novega, ko pridem domov))

Mlacomu pa se nic ne opravicujem, oni bi se lahko kvecjemu meni.
Pravim pa, da so tako bogi da niti ene postnine ne morejo placat in sprejet svojega paketa, ki so ga poslali po svoji napaki.
Vec o tem ko bom doma.

LP

;((

branko_bm ::

jebiveter: nobene prodaje nebo bodo ze sprejeli paket (in bom dobil dnar nazaj, upam da tudi postnino)

cekr ::

Preveč se razburjaš, boš dobil srčni infarkt. Lepo se vsedi, pomiri se, potem pa primi slušalko, pokliči šefa od Mlacoma, se pogovori z njim, pa bo napad minil.

ABX ::

Dej povejmi tvoj naslov da ti pošljem kak paket.

v bistvu sem si najdel nov job. Bom pošiljal pakete okoli in upal da neumen folk jih sprejme.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

LojzePek ::

Za 11 jurjev ti proročam relaksacijo v kakšnih toplicah.

ABX ::

Meni pa se je zgodilo, da ko sem naročil robo od Mlacoma po pošti so mi zaračunali samo PTT. Not v paketu je bil račun in dobavnica. Valda sem vrgel račun v smeti. Par dni kasneje me model kliče in mi začne nekaj najedat, samo ga nisem jebal 5% in so odnehali.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

ns-miha ::

kva pa sploh kupujete v Mlacomu ;e so pa sami problemi !!!
Racunalniske komponente je najbolje kupovati v kaki stacuni, ki sploh ni znana, ker ves da te ne bodo nategnili, ker se jim gre za vsako stranko in ne kaksen Mlacom, Jae in podobni, kjer se jim jebe za tebe, ker vedo da ce bos sel bo prisel drugi za tabo in ga bodo lahko nategnil !!!!

poweroff ::

Mislim da so dolžni paket sprejeti nazaj tudi ČE NE GRE za napako. Le da mora biti paket nedotaknjen.

Ker velja neko pravilo da lahko vsako blago v 8 dneh po nakupu vrneš - če se tako odločiš. Zagrozi jim s tržno inšpekcijo, ali pa pokliči na tržno inšpekcijo in se pozanimaj kako in kaj.

Santa ::

Zaradi takih tatov kot je ABX pa Mlacom obravnava vse stranke nezaupljivo.
Če bi bil na njihovem mestu bi bil tudi previden.

Ne bom rekel, da jih zagovarjam s stališča dvakrat poslane pošte, ker je to absolutno njihova napaka.

Branko_bm, tebi svetujem, da se po telefonu pogovoriš kaj boste ukrenili, kot vidiš se bo treba bolj potrudit in pobrat podatke osebe s katero si govoril po telefonu, mogoče kak mail napisat (da bo kvazi-pisno). Kaj češ, so štorasti ko' sto mater.

ABX, tebi pa ni pomoči.

Gh0st ::

A je potem sploh se kasna stacuna za rač. opremo, v kari se splača kupovat? Da ima vedno staff na zalogi (vedno ko sm prisel u Mlacom po kej, niso mel in dobijo cez dva dni...;(() pa da so cene nizke...
Jest sm hodm u Mlacom, ker majo razmeroma poceni in ker je dokaj blizu mene (ne da se mi furat u center). Z izdelki sem bil zadovoljen, samo prodajalci so ful preveč indiferentni do strank,...
QRC gleda! KJe pa potem kupujete opremo za vaše mlinčke?
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Red_Mamba ::

povpraši inšpektorja v Ljublani če so dolžni vrnit dnar ker so se zajebali. Mislim, da bi ti ga morali dati nazaj.
Men so tud prasci bučke lušli pol sm pa inšpektorju posredoval podrobnosti pa sm keš nazaj dubu :) s tem da so men dvakrat sfukano robo dali. Pa da je bla skor 6 mescov na servisu :)

Double_J ::

Eh tudi jaz sem imel z njimi razne probleme, samo se je use uredu rešilo.


--------------------------------
Klepetalnik 1.2 - slovenski forumi na dlani
http://www.ruleless.com/klepetalnik/

branko_bm ::

Pozdravljeni!

Stvar je sledeca...

Foter je bil v LJ in je nesel paket zraven, to da se je "gospa" grdo obnasala o tem raje nebi, sploh pa kdo je naredil napako? Naredimo jim biznis oni pa z nami ravnajo kot XXX. Mimogrede sem jim naredil ze kar nekaj prometa, odslej pa vec tam ne kupujem.

Denar za paket je vrnila s tem da sem moral jaz se dodatno 2x placat postnino to je skupaj 1800sit te napake oni ne bodo priznali in zdaj bom jaz kril njihove stroske napacnega posiljanja tako tega nebodo vrnili, vsaj tako so rekli fotru....

Bodo ze se placali svojo napako (nebom se odnehal). Sploh pa kako se lahko grejo in si mecejo slabo luc za 1800 sit ?

Zalostno!

LP B.

kuglvinkl ::

branko, dej bodi dec in pojdi do konca! Če ti bo začelo zmanjkovat idej, samo vpraši tukaj ali na mail!

Se je pa izkazalo nekaj drugega. S-T obvezno potrebuje sekcijo, kjer bi bili deležni pohvale ali graje trgovci! Morda bi se dalo dobiti celo kakšen spoznorski tolar od Urada za varstvo potrošnikov ipd. instutucij. Namreč, če imamo že več kot odličen sajt za novice, teste, predvsem pa forum, je po moje obvezno tudi to vključiti. Tema bi bila RAZNO/IZKUŠNJE S TRGOVCI (priznam, precej slab naslov). Kaj pravite? Tajna policija bi pa skrbela za red in čistočo. Hej, dejte na anketo.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::


Dej povejmi tvoj naslov da ti pošljem kak paket.

v bistvu sem si najdel nov job. Bom pošiljal pakete okoli in upal da neumen folk jih sprejme.

Nemesis: A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified, in this case, by a horrible cunt: Me.


Poznam firmo, ki je svojčas kar lepo živela od takega ciganjenja folka. Kaj so počeli ? Izdajali so kataloge (a'la Leclerc, Bauhaus itd) za robo, ki so jo pošiljali po pošti. V glavnem so ciljali na penzionerje, blo pa je tud neki otroške robe (pleničke, postljce itd).

Vendar so v vsakem katalogu "pomotoma" odtisnili svoj naslov in sicer tko, da se je dalo reč da gre res za pomoto. Namesto (takrat še ) recimo Titova 252 so napisali Titova 152 (naslov je izmišljen za ta primer), ostalo pa je blo O.K. (žiro račun itd).
Ti si dobil katalog, se odločil za določeno stvar, eventualno zavrtel telefon, ki ga je kdo dvignil alpa tud ne (vsekakor ti ni povedu tapravga naslova) in naročil stvar. Pozneje ti je poštar prnesu paket, ki si ga plaču in ko si ga odpru si namesto naročene knjige dobil paket plenic in praktično nikakršno možnost reklamacije.
Ti si sprejel paket, poštar ga je predal in stvar je zaključena.
Še boljša fora je, če len poštar uvali paket domačim v tvoji odsotnosti.


Tisto, kar me je fasciniralo, je število ljudi, ki so kljub vsemu našli pravi naslov, čeprav je bil 2km stran od natisnjenega. Če predpostaviš, da jih je našlo recimo samo 1% folka ( ki je naletu na zaprta vrata skladišča, v katerem dresirane opice pakirajo naključno izbrane stvari v pakete in jih pošiljajo na kar neke naslove iz baze podatkov) se vprašaš, če se pošteno delo sploh še splača in za koji q*ac sploh plačuješ davke. Aja, tipi so na vsakih 6 mescev zamenjal lokacijo, ko so odnosi s strankami postali preveč zanimivi...


Tic ::

Jest naročim robo iz Mlacom pr lokalni rač. trgovini. pa dobim še 10% cenej kokr je v Mlacomu...
Veze,prajatli,redni obiskovalec...
(pa tm smo ful frendi, zanč sm jim kr za pit prnesku, k mi je poklical, če se bom kej oglasil...)
Vem da to ne spada sem, mapak je čudno, ker sm star 14 let...
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

Brane2 ::

Nekdo je omenjal podn podn prostore štacune pri Mlacomu. Men so pa ravno take stvari všeč. Vsaj vem da plačujem za robo, ne pa tipu za prostore.

Bi pa omenu tuki recimo protiprimer.Zaradi manjše "kurjaže" v petek zvečer, sem v soboto nujno rabu eno mrežno kartico. Najdu sem jo v BigBengu. Moram pa reč, da tja hodim z odporom.
Folk prčakuje od tebe, da hodiš v njihovo štacuno v kravati-vsaj tak občutek ti dajo.
Z mano je pač tko, da sem vedno u kaki gužvi in ponavad uletim v štacuno po rezervne dele skor u delovni obleki, neprespan in ponavadi neobrit.
V štacunah, kot je ta, je to silno pomembno. Če se prodajalcu ne zdi, da boš nekaj kupil takoj in da čakaš samo nanj, nisi vreden njegovega (zelo strokovnega) časa.
Pomembno je, kako si oblečen, ko kupuješ njegovo robo, ki je dražja kot v okolišnjih štacunah.
Kadarkoli sem vprašu kogarkoli u BigBengu praktično kakršnokoli ne povsem trivialno vprašanje, sem dobil nedoločen odgovor. Sploh ne vem, zakaj je ta folk tam.

O.K. Oddaljil sem se od zgodbe. Sobota dopoldne. Rabim mrežno, precej nujno. Moji siceršni dobavitelji (recimo Elkotex, PCX itd) seveda v soboto ne delajo. Torej grem u BTC, v hali D nima v tistem trenutu nihče nič uporabnega. Grem u BB. Po krajših blodnjah na povsem drugem koncu štacune pridem do omare s tovrstno robo. Omara zaklenjena, prodajalca nikjer. Ni blo videt enga prodajalca na celem oddelku. Nakar zagledam nekega skrajno zdolgočasenga tipa. Povem mu problem. Najdeva kartico. ker jo rabim za firmo, jo nerad plačam iz svojega žepa, čeprav dobim dnar nazaj-ne maram papirjev in komplikacij, poleg tega mislim, da se ti pri stvareh, ki jih plačaš s $$$ ne upošteva vstopni davek.
Najraje plačam po predračunu take stvari s firminega računa.

To povem prodajalcu:

1. Če mi ne zaupaš (smo sicer jemali stvari že pri vas) plačam $$$ iz svojega žepa, vzamem pa samo eno mrežno za tistih 3 kSIT

2. Če lahko dobim stvari na naročilnico, mi daj pred/račun, ki bo plačan tekom tedna, verjetno v ponedeljek ali torek, vzamem pa robe za cca 50 kSIT (par TV kartic itd). Plačam lahko šele v pon., kartico pa rabim zdaj.

Tip me je obravnavu u stilu "koga ti nateguješ". Ajd u redu, pač hoče $$$, sam sovražim take vrste zaničevanje, ki je šlo zraven.
Vzamem torej samo kartico.
Odpravim se proti blagajni v pritličju. Pred tem se ustavim na oddelku s prenosniki, kjer pokramljam s prodajalcem in mu obljubim, da mu pustim še par revij zadnje cifre revije, kjer smo testirali ravno en Notex, ki sem ga videl na polici.
Grem do blagajne, plačam kartico, zahtevam račun na firmo, odkorakam do avta, tam pustim robo z računom. Prikorakam v štacuno z nekaj revijami, jih pustim prodajalcu, se obrnem, grem mimo blagajne in tik pred izhodnimi vrati me ustavi varnostnik.
Poskuša bit neopazen, vendar vsi čakajoči na blagajni vidijo, da je "ujel lopova". Vabi me v kotiček za vhodnimi vrati, kjer imajo zaslone, verjetno da si ogledava kak posnetek. Nakar me začne gnjavit s tem, kam sem odnesel tisto mrežno kartico. Zahteva od mene račun, ZA STVAR, KI JO IMAM V AVTU, SKUPAJ Z RAČUNOM, SEVEDA".

Narediva skupaj tistih nekaj korakov do blagajne, kjer me vpraša, koliko je znašal tisti račun in ime firme. Blagajničarka reče nekaj v stilu "saj vi ste šli malo prej skozi blagajno". Premeče blagajniške listke, ki jih je blagajničarka iz meni neznanega vzroka pustila na kupčku poleg blagajne. Najde mojega in nato se posloviva. No, torej slišim en bledi "oprostite in nasvidenje" medtem ko odpiram izhodna vrata.

Spet, razumem da imajo in potrebujejo varnostnike, ampak a ni mal preveč, če te gnjavijo za robo, ki si jo plačal in odkorakal iz štacune ? Mislim, da te gnjavijo in ponižujejo potem se mi zdi preveč.
Mogoče oni rabijo varnostnike, ampak vprašanje je, če jaz rabim taka sranja...
Hvala za interactive eXperience, raj grem u firme a'la Mlacom...

Tam vsaj veš, česa se moraš držat. So pač skladišče-ne zahtevat od njih razen robe kej preveč dodatnih uslug (pošiljanje po pošti itd), robo preveri na pultu in to je to. Cena bo pa zato sekala, valjda.








Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Thrivial ::

Brane2: ja, sem bral o podobnih izkusnjah nekaj zensk(vsake posebej) v Sparu. Ko so prisle tja v poslovnem kostimu s torbico je bilo vse v redu. Nato so pa iste zenske obiskale trgovino z nahrbtnikom in pac v ne-sluzbeni obleki in so bile takj pozvane naj pustijo nahrbni(c)ke pred trgovino. Baje so bilo nahrbtniki manjsi od torbic.

Varnostniki funkcionirajo pac po nacelu izkusenj. Najveckrat sem pri kraji zalotil neobritega tipa s cudnimi cunjami -> vecja moznost, da bos opazovan iz strani varnostnika.
Gospod v Ceruttijevi obleki je prijatelj mojega sefa -> gospodje v Ceruttijevih oblekah ne kradejo.

Sicer je to skrajno zbanaliziran primer in mece slabo luc na varnostnike, ki niso nujno neumni, ampak sem moral malce karikirati, da je bistvo bolj opazno. (mental note: po tezkem dnevu zelo tezko spravim skupaj kolikor-tolikor razumljiv daljsi sestavek brez zapletanja v nepotrebne in obrobne teme...).

btw: katera revija to?

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

kuglvinkl ::

Kul, ta teden grem v BB po speakerje. Ne bom se obril, oblekel bom raztrgane kavbojke, si nadel palestinsko ruto, lasje bodo še naprej dolgi in mastni, podočnjaki so moj TM, zaradi neskončnih količin kave ne bi mogel nikoli postati kirurg (roke), zadnja štiri leta za parfum uporabljam čike, vezalke imam pa itak večkrat skupaj zvezane. Poročam :D
Your focus determines your reallity

Brane2 ::

Thrivial:

Brane2: ja, sem bral o podobnih izkusnjah nekaj zensk(vsake posebej) v Sparu. Ko so prisle tja v poslovnem kostimu s torbico je bilo vse v redu. Nato so pa iste zenske obiskale trgovino z nahrbtnikom in pac v ne-sluzbeni obleki in so bile takj pozvane naj pustijo nahrbni(c)ke pred trgovino. Baje so bilo nahrbtniki manjsi od torbic.


To štekam in tu ne vidim nč slabga. To, da ma lastnik varnostnike not, je njegova (racionalna) odločitev. To, da so ženske enkrat pustl skoz , drugič pa jih opozoril na nahrbtnike je tud O.K. Stvar dobre volje personala pač in povsem v okvirih korektnosti IMHO. Pač izobesiš pravila na vidno mesto in komur ni všeč, naj pač ne vstopa.


Varnostniki funkcionirajo pac po nacelu izkusenj. Najveckrat sem pri kraji zalotil neobritega tipa s cudnimi cunjami -> vecja moznost, da bos opazovan iz strani varnostnika.
Gospod v Ceruttijevi obleki je prijatelj mojega sefa -> gospodje v Ceruttijevih oblekah ne kradejo.


Tudi s tem nimam problemov. Kdor te vidi prvič v življenju, pač sodi po tem, kar vidi. Tudi če bi se poznali, ne bi blo s tem nč narobe. Pač, tip je odgovoren za vso to opremo. Kaj smatra za potrebno, da se stvari prodajo in ne ukradejo, je tudi njegov problem...


Sicer je to skrajno zbanaliziran primer in mece slabo luc na varnostnike, ki niso nujno neumni, ampak sem moral malce karikirati, da je bistvo bolj opazno. (mental note: po tezkem dnevu zelo tezko spravim skupaj kolikor-tolikor razumljiv daljsi sestavek brez zapletanja v nepotrebne in obrobne teme...).


Biti varnostnik je verjetno tako kot biti policaj ali vojak. Precej podcenjen poklic, poln dolgočasnih in neljubih situacij z redkimi trenutki groze, ko gre nekomu za življenje na tak ali drugačen način.

Sem pristaš stroge policije (tudi če prihaja zarad mene), avtoritativnih varnostnih organov in vojske, jasno v okvirih zakonov.

Pravzaprav mi ni jasno, kako bi me lahko varnostnik bolj diskretno ustavil in tu ne leži moj ugovor.

Ni mi prav:

1. Način reakcije. Da ti teži nekdo za robo, ki je že šla skozi vrata tako ali drugače. To ni več v njihovi pristojnosti, kvečjemu policije. Če misliš, da te je nekdo okradel, ni v redu, da mu serješ brez dokaza pozneje, ko pa vendar imaš opremo, ljudi in čas, da bi ga ustavil pravočasno, recimo pri blagajni. Škatla z mrežno je komaj kaj večja od dlani in tip je vedel da držim v roki mrežno kartico, torej je lahko sprobal zoom na kameri. Ni pa mel refleksov, da bi me ustavu, ko sem šel prvič dva koraka mimo njega in bi takoj rešila stvar. Ne bi se pogovarjala o nečem, kar je ali ni bilo, nekoč. Če sem mu ob vsej tej opremi "ušel", je to njegov problem in ne moj.

2. To, da jim ves ta personal in prostore plačujemo skozi maržo.Ponavadi človek pederizme plača. Lahko ješ pri Jurmanu ali kje v tem stilu, lahko pa greš kam na kake redke francoske specijalitete. Ampak vsaj veš, da si za dodaten $$$ dobil nekaj, kar si koneckoncev hotel. Tu pa plačaš ekstra, da ti lastnik lahko kaže prostore, ki jih je kupu od tvojga dnarja in da se greš sado-mazo variante s prodajalci in varnostniki. Temu se da z lahkoto pomagat. Trudu se bom čimmanjkrat zait tja in pri teh cenah mislim, da to sploh ne bo težko.

Hotu sem reč, kokrkol folk pljuva čez Mlacom, tam vsaj načeloma veš pravila igre.
Veš, kaj se ti lahko zgodi in kaj načeloma ne. Veš, kaj lahko storiš, da zminimiziraš rizik in veš zakaj to počneš ($$$).
Obstajajo tud slabše variante, ki se imajo za nekaj posebnega...


btw: katera revija to?


Avtomatika


Objavli smo pač kratko novičko/nazovi test Notexovih najpopularnejših notebookov iz PCXove ponudbe. Hotu sem nardit bolj temeljit članek, a je zmanjkalo časa....
Stvar je bila napisana bolj iz zornega kota avtomatikov, ki tovrstno opremo uporabljajo za nadzor, štelanje (kalibracijo), upravljanje proizvodnih sistemov na terenu in se ne sekirajo za Word in ostale stvari, ki zanimajo drug folk...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

ABX ::

Glede varnostnikov.

Enkrat smo kradli neke balone iz gostilne in nas je na izhodu vstavil varnostnik. In pazi kaj izjavi:
Ej fantje z pijačo ne smete ven!
Mi ful začudeni pustimo kozarce na vhodu in z baloni gremo ven.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

kuglvinkl ::

Varnostnik niti trznil ni, eh j***ga :D
Your focus determines your reallity

ABX ::

Njemu so rekli samo naj pazi na pijačo, o balonih mu ni nobeden nič razlagal. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

RUSKIE ::

Kdor kopuje rac. komponente kjerkoli naj jih gre osebno iskat. Ne pa preko poste. Jaz z MLACOMOM se nisem meu tezav JAE mi je pa tud problem v 1 tednu resil.
-/1 c0ntr0l th3 5T0RM-

branko_bm ::

Hello vsem!

Enih 170km se mi ne da peljat v eno smer zaradi paketa, ki stane nekje 10.000, potem se placas cestnino in pa se pot nazaj...

Ko pa lahko cisto enostavno oni to posljejo po posti, placas postarju jurja pa je.

Vse bi bilo vredu, tudi ce so se zmotili, ampak kaj ko nocejo priznati svoje napake. Ce nekaj posljejo 2x naj tudi sprejmejo napako in placajo za svojo napako, kot pravis ti, je tebi Jae uredil to v enem tednu.

Jaz sem se osebno zmenil z gospo po telefonu in je rekla da naj posljem nazaj in da je vse v redu, nakar sem dobil paket zavrnjen in tako moral placati za drugi po pomoti poslan paket postnino k meni, postino nazaj k njim in se 1x postnino k meni, ker so ga zavrnili. Kriza, kot da bi se nekaj zmeni z nekom ki ne govori splovensko, pa se tisti bi me boljse razumeli.

Skoraj 3000 sit sem placal "postarju", zaradi njihove dvojne napake, prva njihova napkaka, da so poslali dva paket, druga napaka pa, da so zavrnili paket, za katerega sem se z gospo dogovoril da ga bodo sprejeli.

In kaj sem naredil, nic mirno bom pozabil na ta denar (nekje 3000sit) in vedel da niso vredni, da sploh kaj prodajajo, in da od njih sploh se kdo kdaj kaj kupi.

Jaz bom mirno spal, njih pa naj zre vest (ce jo imajo), tako med spanjem, kot hudic na onem svetu (ce obstaja).
Ker pa verjetno nicesar tega ni, povem vam, ki ste njihovi kupci, vedite to s kom imate posel.

Pravica pa jih bo ze 1x udarila po glavi, ce ne prej, vsaj takrat, ko bomo tudi v praksi pravna drzava.

LP B.



Mercier ::

Sem ugotovil, da ima Mlakom zelo domiseln način selekcije reklamacij. Hitro prefiltrirajo one resne od ne tako vztrajnih.
Sem se pozanimal za neko robo in reklamacijo na enem od njihovih naslovov. Dobil sem odgovor glede robe in nasvet, naj se obrnem na servis glede reklamacije. Seveda vem, da je servis nekje v Kopru in glavna pisarna v Beltincih. No, poslal sem še en mail na naslov servisa in mi je server sporočil, da naslov ne obstaja.


In selekcija deluje. Še nisem poklical.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

Kriko ::

Ti lepo piši na moj mail, in ti jaz brez večjih problemov odkupim paket pa je!
Za Mlacom pa se itak ve kakšna je situacija, Trenutno imam prio njih trdi disk z bad sektorji ki si se pojavli že šestič, pa pravijo da so ga poslali vIBm in da je disk OK!! kaj naj jim rečem, sprejet ga nočem, in vsak vztraja na svojem. Bomo vildli kdo po prej popustil. takega diska itak ne rabim tako da jaz sigurno ne bom!
Je pa res da je to tako znano da je res brezveze vsakič odpirat novo poglavje na to temo!
Saj če bojo tako delali bojo itak končali kmalu kot Jerovšek!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132932 (72472) kuglvinkl
»

negativne izkušnje z slovenskimi trgovci (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6635274 (31594) Dr_M
»

Naročanje iz ZDA po netu (1700+ T-bred)

Oddelek: Kaj kupiti
293919 (3454) Tarzan

Več podobnih tem