» »

Predstavi se.

Predstavi se.

*Rainbow* ::

Živjo!
Jest sm tuki nova (no ne lihk nova sam nekak sm pozabla da sm se prjavla lol) in nikjer nisem zasledila teme kjer bi se lahko malo predstavila :D Tko da sm se odločila, da jo bom kar sama naredila.
Sem Janja iz okolice Kranja. Imam 14 let. Zaenkrat še hodm v OŠ. Rada berem pa poslušam rock in metal musko (Bulleti!!). Velik časa preživim za računalnikam:) am pa zelo rada imam mačke :D

Upam da se bo še kdo opisal ;)

OmegaBlue ::

Tole pa vodi v znane vode, kar lepo semle odskakljaj Nakladalnica (ex kdaj hodite spat)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

MihaFirst ::

Sem Janez iz Zgornje Spodnjice pri Velenju. Star sem 19 let in hodim v zadnji razred osnovne šole. Upam, da se bom lahko vpisal v srednjo vrtnarsko šolo v Celju. Zelo se spoznam na računalnike. Zdaj tudi že programiram v programu Microsoft Word, kjer znam izdelati celo tabelo in prilagajati število stolpcev v njej. V prostem času rad igram nogomet. Moj najljubši klub je Crvena zvezda. Vžigalice kadim od 16 leta, ko sem drugič ponavljal 5. razred. Poslušam Ceco, Zdravka Čoliča in "Okrogle muzikante z blond dvojčicama in odprtim gumbom izpod kozolca", ki so tudi moj najljubši bend.

LP
www.gamma.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne zažene - nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
377220 (6625) solatko
»

Vzdevki :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
619043 (4634) Kamran
»

Heroes of might and magic 3

Oddelek: Igre
442225 (1637) nejko8
»

mladi in računalnik

Oddelek: Loža
402540 (1589) Keyser Soze
»

Nickname - od kje?

Oddelek: Loža
412131 (1486) TheD

Več podobnih tem