» »

tezave z povezavo

tezave z povezavo

file_breaker ::

torej, imam problem.
racunalnik je na sveze formatiran, na njem so le internet driverji (p.p.p.o.e service, ethernet ...) in driverji za graficno (ATI technologies, ati control center ...), pa valda Windows XP.
internet tece normalno. po nekej cajta (mogoce pol ure, mogoce malenkost vec) pa zacne dobesedno jebat.
recimo da brskam po forumu, downloadam nek file z mozillo 2.0, se pogovarjam po teamspeaku (mozilla in teamspeak 100% nista okuzena).
kar naenkrt pa mi vsak klik na forumu loada priblizno 50 sekund, downloade mi iz 160 kb/s zniza na 3 kb/s, ponavadi mi jih celo zasteka - pise pac ESTIMATED TIME LEFT: x sekund, DOWNLOAD RATE: 160 kb/s, premakne se pa ne 20 minut nikamor.
po 30 sekundah takega jebanja internet spet traja normalno recimo ene 2 minute.
pred formatom mi je delalo isto - to mi dela priblizno 1 mesec po formatu, pol kr samo neha.
klicu sem na SIOL (imam linijo 1024/128 kb) in so rekli da je prenos VEC KOT DOBER. zavedam se, da to recjo sam zato da se folka znebijo .. sam klicaru skoz jih pa ne bom.

ce na kerem drugem racunalniku dela isto nisem poskusu ker ni blo prilike, sam sklepam da to ni od racunalniak ce je SVEZE formatiran (5 minut nazaj so bli nalozeni wini).

hvala za pomoc, hunt3r.

amigo_no1 ::

Win xp že ima vgrajen PPPoE odjemalec , tako da siolovega ne rabiš (control panel / add remove program / uninstall ).
Firewall imaš vklopljen [ control panel / windows firewall ] ?

Namesti vsaj SP1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

file_breaker ::

tko je.
siolov pppoe sem ze probu zbrisat in pol mi net sploh ni delu.
firewall ukloplen, imam pa service pack 2.

nevm vec kaj nej nardim .. mislm, sej ni tko kriticno, sam usen .. ce dajas 7k na mesec, pa da pol ne dela, je BV ane ??
podpisu sm 2 letno pogodbo, pa se ne da kko zment da to preklicjo ? bi na T2 pol preskocu .. boljse linije, bol poceni, hitreje.

hvala za pomoc useeno ..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

upočasnitev interneta

Oddelek: Omrežja in internet
51131 (979) MrYoda
»

Formatiranje - kdaj pognat antivirus?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141943 (1744) Mamaplata
»

Adsl povezava

Oddelek: Programska oprema
171659 (1305) zvitorepec
»

Adsl vprašanja

Oddelek: Omrežja in internet
332354 (1798) Vrvy
»

končno.....ADSL!

Oddelek: Omrežja in internet
211684 (1235) MUC

Več podobnih tem