» »

Problem pri domačem omrežju

Problem pri domačem omrežju

Jozek82 ::

Lep pozdrv vsem ki se spoznate na omrežja, imam en velik problem. doma imam dva računalnika enega navadnega in enega prenosnika, ki si ga nosim s sabo v ljubljano in nazaj domov!
in v ljubljani lahko dostopam do drugih računalnikov in drugi do mene brez problema, doma pa ko hočem dostopiti do brtovega računalnika mi napiše sporočilo
\\Marko is not accessible. You might not have permission to use this network resource. Contact the administrator of this server to find if you have access permissions.

Logon filure: the user has not been granted the requested logon type at this computer.

ampak ko sem šel vse nastavitve skozi tako na svojem kot na njegovem računalniku je vse popolnoma isto... pa prav tako sem tudi probal ono da sem znova na obeh računalnikih zagnal Network Setup Wizard

mi lahko kdo kaj pomaga prosim!

//polepšal naslov
  • spremenil: jvolk ()

'FireSTORM' ::

vklopi skupno rabo datotek in tiskalnikov na obeh :P
Those penguins.... They sure aint normal....

Zgodovina sprememb…

Jozek82 ::

ni to to...

to mam narejeno... drugače tega sploh ne bi sprobaval... če nebi hotel imeti datotek v skupni rabi...

maribor113 ::

lan ali wlan?

teeehaaaceee ::

probaj instalirat TCP/IP 6 na obeh compih. ce pa se to nebo slo pa izklopi firewall na obeh masinah da vidis ce je v tem problem.
We live in a moment, a moment in time...

Gapi ::

tcp/ip 6 mu tuki ne pomaga
Naj nardi enga userja z istim imenom in geslom na obeh mašinah ali pa naj guesta vklopi na obeh


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

skupna raba(v omrežju

Oddelek: Omrežja in internet
153656 (3005) Kankan
»

kako imeti na mrezi 3 racunalnike, da od tega 1 nima dostopa do drugih dveh

Oddelek: Omrežja in internet
243190 (2612) Pyr0Beast
»

Na znam več splesti mreže

Oddelek: Omrežja in internet
151704 (1378) Damjan Jagar
»

crossover povezava

Oddelek: Omrežja in internet
131897 (1804) dope
»

LAn povezava med dvema PC dela ne!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
271849 (1392) Blisk

Več podobnih tem