» »

ScanDisk (Win98 & Win2000) - eno in isto??

ScanDisk (Win98 & Win2000) - eno in isto??

DamoskinoS ::

Pozdravljeni!

Imam en problem.
Na mašini kjer je win98SE mi scandisk ne more popravit določene napake. Kar ustavi se pa tam melje in melje!
Sedaj pa sm se spomnil da bi lahko ta disk odmontiral ven in ga dal v drugo mašino, kjer pa imam Win2000Prof. in probal tam popravit oziroma s scandiskom obdelat disk!
Sedaj me pa zanima :
- ali bo pol ta sistem delal normalno, ko bom ta isti diska dal spet v matično mašino in pognal?
- ali bo win2000 naredil drugačen zapis in stvar ne bo delovala več?

P.S. - probal sm z scandiskom v Windowsih in unem ko ga poženeš v Dos načinu...pri obeh se ustavi pri pregledu (File system) - zahteva disketo pa samo praska po disketi in nič ne more zapisat!
Drugače se sistem normalno zažene...brez kakšnih napak. Samo moti me ker nemorem pregledat in popravit diska.:\

Najlepša hvala za ogovore in pomoč!

lp Honzy
Nikoli v tardečo, naredil boš nesrečo!™

Gh0st ::

Mogoče maš kašne slabe sektorje. Si kdaj mogoče z njim igral nogomet?:D
Ne hecam se! Brez veze, da ga daješ pod windows 2000 pregledat, čeprav nič ne bi smelo biti narobe. Ti lepo defragmentiraj disk, če po tem ne bo delovalo pa pobriši vse particije na dsku in jih znova ustvari! Pa da ne boš pozabil prej narest BACKUPov!!!!!!!
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

DamoskinoS ::

fora je v tem...da mi pri defragmentiranju javi da ne more naprej urejat...dokler ne bom s scandiskom popravil zadeve!

[t502] ::

Probaj Norton Disk Doctor, ki je v Norton Utilities :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Del diska pokvarjen

Oddelek: Strojna oprema
353827 (2726) k4vz0024
»

Težava z WD diskom.

Oddelek: Strojna oprema
171626 (1234) Slavček
»

WinXP Scandisk!!! Help!

Oddelek: Programska oprema
121064 (911) andrej
»

Windowsi XP crknejo vsaki dan !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201885 (1482) appz
»

Stavka Racunalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
291879 (1596) Trdi

Več podobnih tem