» »

E-bay

E-bay

Dalmatinc ::

Kolk morš poštine plačat. Naprimer iz ZDA za eno kartico ala zvočna al pa grafična.

Pa ali si zavoarovan kako če je škart.

Hvala

a je že kdo kej kupo

andrej ::

kupo ze parkrat.
postnino moras ziher placat. Kolko je odvisno o prodajalca in nacina posiljanje. Seveda pa prej preberi ce prodajalec sploh posilja izven ZDA...

do sedaj nisem imel slabih izkusenj, res pa je, da nisem kopoval izjemno dragih zadev, ampak samo malenkosti, kot so RAM-i, PC kartica za prenosnika, itd...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup iz amerike!

Oddelek: Kaj kupiti
257230 (3874) Jure24
»

Nakup prenosnika v ZDA

Oddelek: Pomoč in nasveti
296318 (5755) Gandalfar
»

Ebay in plačevanje preko online banke

Oddelek: Pomoč in nasveti
173517 (3328) St235
»

Naročanje iz ZDA po netu (1700+ T-bred)

Oddelek: Kaj kupiti
294454 (3989) Tarzan
»

pricewatch.com->je kdo že kupoval

Oddelek: Kaj kupiti
121284 (1104) boštjan

Več podobnih tem