» »

Nihanje Vcore od 1,14 V do 1,32 V na E6300, Asus P5w Dh,Antec 380 W

Nihanje Vcore od 1,14 V do 1,32 V na E6300, Asus P5w Dh,Antec 380 W

IgorGrozni ::

.....Gf7600Gt, 3xhdd, 1 Gb ram. Ostale napetosti so stabilne( 2-5 %) nad nazivnimi vrednostmi.

Ali je kak problem tole nihanje ? ( Sisoft Sandra in Asus Probe II) vseskozi opozarjajo z klicajčki, rdečo barvo, ipd.

Je premalo ˝juica˝ ?

Koliko potem ?

Good Guy ::

Uf maš pa zlo švoh napajalc

Zamenjaj ga hitro preden se ti skuri kaj.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

IgorGrozni ::

rovtar: Koliko močan napajalnik bi potreboval za tole ? Brez navijanja, mogoče bom dodal še kak disk, in to je to.

Dovolj močan in predvsem tih ?

Good Guy ::

ja zdej kok daš tok maš:D

če res nimaš dnara vzem lc-ja, kar bi mogl bit kr dost zaenkrat
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

ZLOky ::

Predlagam branje naslednjih člankov iz revije JOKER:

Terjatve škratov elektronov in Kri računalnika
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

IgorGrozni ::

Zdaj, tale joker je res džouker, ker v prostem spisu ni niti ene poštene tabelce, izračuna, ipd.. Če ti je to spoščujoče branje pred spanjem, ok., za izluščit kaj bolj tehtnega in tehničnega so pa tile ˝spisi˝ zelo time konzuming in eh, no malo otročji.
Pa da ne bi mislil, da ti nisem hvaležen ZLOky, sem, hvala.

Še vedno me zanima koliko W ? In kateri Antec, Seasonic ali pa LC ? Najtišji in prave wataže.

Hvala obema, Lp. IgorGrozni

Tr0n ::

Enermax Liberty 620W

36A combined +12v

IgorGrozni ::

evo tale Akasa npr. ??

tole se mi zdi primerno. Kakšna pripomba ?

JIM22 ::

Pusti joker namiru, ker je totalno brezvezn cajtng. Skor bi se upal trdit, da še sami ne zastopjo določenih stvari, zato pa pišejo v debilnem jeziku.

Drugače se pa odloči kok keša misliš vložit v napajalnik. Če bi dau 10k vzam LC power 550W, če daš več keš vzam enermax-a liberty 500W 30k, drugač pa enermax liberty 620W 43k.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

BoLhCa ::

@JIM22 me zanima kolko sekund bi se lahko pogovarjal z folkom z Joker-ja preden bi ti besed zmanjkalo... Če ne maraš revije, še ne pomen da niso majstri. Majo svoj slog, marsikomu gre na jetra (tud men), ampak so še zmer daleč najbolj uspešna revija in tudi njihov forum je zelo obiskan... Pa tudi če si že tolko na S-T, bi lahko vedel kdo je Luni in kje je sedaj^^

on-topic: Moj nasvet je Enermax-ov 500W napajalnik iz serije Liberty, pri Mlacom-u ga dobiš za 27k, morda ti rata se zment še za kakega jurja minusa^^

Lp

JIM22 ::

BoLhCa: sem že zdej ostal brez besed, kaj šele pred njimi. Najbrž bi mi kar ušlo.:D

Kar se pa tiče napajalnik, je pa tak, če boš dal 30k za enermaxa boš imel soliden napajalnik in ti bo še kar neki časa služil. Tud LC bo vredu, eni ga grajajo, drugi hvaljo. Če bi pa neko vmesno varijanto, pa poglej za kakim taganom.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

Tr0n ::

V bistvu je tako, da se pri napajalniku ne sme varcevat. Raje 35k+ in imas kvalitetno zadevo, ki ti bo sluzila vrsto let, kot pa neko cheap-ass varianto.

BoLhCa ::

Mislim da pri Enermax-u ne gre za varčevanje al kaj praviš Tr0n ?:D

@JIM22 :D

amigo_no1 ::

Še enkrat se je pokazalo , da ljudje "šparajo" pri napačnih rečeh :\.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Popoln začetnik pri navijanju!! Rad bi poizkusil

Oddelek: Navijanje
102150 (1339) Čmrlj
»

Ali je razlika v navijanju med dual channel rami in navadnimi?

Oddelek: Navijanje
102157 (1747) msms
»

sistem intel/amd

Oddelek: Kaj kupiti
91420 (1229) Carmack
»

Računalnik ob televizorju

Oddelek: Kaj kupiti
81366 (1202) bluefish
»

Molex to P4(ATX12V) Connector

Oddelek: Strojna oprema
81352 (1235) gfighter

Več podobnih tem