» »

Kako izslediti nekoga ki se priklopi na ruter?

Kako izslediti nekoga ki se priklopi na ruter?

Pesimist ::

Za hec sem pustil ruter odprt kaki mesec dni in zdaj ze par dni upazam gosta NONE pod connected devices :8)
Edino kaj mi je cisti puzl. Ruter je shit netgear se sam v svojem stanovanju dve sobi dalje komaj sprejemam signal... Kak njemu to rata nevem razen ce ma kako super duper kartico z anteno???
Je kak da live vidim kere strani odpira? Tisto v ruterjevem logu je bol bogo staro vec ur...

amigo_no1 ::

Ne potrebuješ super duper antene

http://www.wlan-sat.com/modules.php?nam...
poglej teme, kjer je avtor Spajky

Spremeni SSID (in izklopi oddajanje ssid-ja) , wklopi wpa-psk z aes ali tkip enkripcijo (z dolgim naključnim geslom (v google napiši "wpa generator") in vklopi mac filtriranje.

Zgodovina sprememb…

Brainstorm ::

To tudi mene zanima, ko se z laptopu connectam na eno odprto wlan omrežje ali lahko ponudnik le tega, spremlja tvoje aktivnosti na netu in prestreže tudi kakšno geslo, s katerim se prijaviš na kakšno stran, ki zahteva geslo?

Pesimist ::

Sej ni fora da sprasujem kak se blokira ampak kak vidim kaj dela. Odpira strani etc. Toti logi v ruteru so bol bogi. Nevem na kake intervale se sploh refreshajo ker ko na gumb refresh stisnem ni nic refreshano vec kot je ze blo in polovicna sporocila nakoncu.

b ::

Odlicen recept :)

amigo_no1 ::

Uporabniki na dialupu naj ne odpirajo linka v prejšnjem sporočilu (razlog:velikost) :D

Zelo zaninimivo :)

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

heh ja to ravno me zanima to have fun samo to zgleda bol kot linux ruter in ne en cheap netgear kot moj :D
Bom si se onega za 40k nabavo pa poveco doseg zdaj :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

bzp ::

Hahaha, dobra fora tale upside down :)
Ja, ce dostopas do neta prek soseda, se promet da gledat. Kaksni primitivni logi so v routerju, za kaj bolj naprednega je pa treba poinstalirat kaksen filter, da samo pop3 passworde izloci recimo >:D Zato pa obstajajo zasciteni dostopi, enkripcija, certifikati, ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prenosnik in povezava z internetom preko routerja - nekaj vprašanj

Oddelek: Pomoč in nasveti
92387 (1871) Miro-Slav
»

wifi "šleparji"

Oddelek: Omrežja in internet
122108 (1505) ZaphodBB
»

Kronično vdiranje v router - problem. (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7416982 (14476) Vanadium
»

Teroristi uporabljajo tuja nezaščitena brezžična omrežja

Oddelek: Novice / Zasebnost
496344 (3947) madviper
»

wireless mreža

Oddelek: Kaj kupiti
332973 (2181) pujsek_

Več podobnih tem