» »

Win fox!!!

Win fox!!!

rap3r ::

Vem da je že izšou za xin xp in bi rabu link!:D
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

krucymucy ::

ftp.leadtek.com.tw
Najdi verzijo 20103 - datum 15/1/2002... no to je to!!!

rap3r ::

Tanx a ta verzija lahk bere temperaturo... in pa na winfast gf2 ti mam ene dve lučki pa v navodilih nč nepiše kaj sta, kje bi lahk na netu najdu bl podrobna navodila?:\
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Jaxx ::

glej, lučke (LED) so v bistvu tri - prva (rdeča) pomeni error, druga (rumena) pomeni enablan AGP 4×, tretja (zelena) je power on.. Kakšnih kombinacij kot d-led pa tle ni!

Yurko ::

V W2K na GF2Ti temperaturo novi program normalno prebere.

Me pa zanima, kolk so kej normalne temperature oz. kolk so kej vaše meritve?

rap3r ::

Hvala fantje dela ok!zanima me sam mam celeron 900 in gf 2 ti in dobim 2500 pik! Pr mx400 sm jih dobu pa 2200! V 3d mark 2001 seveda v čem porečete je problem? Pa jaxx kje i to zvedu o lučkah? Kakšen error pa nej bi bil ko je rdeča?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rap3r ()

Jaxx ::

Poglej na zadnjo stran škatle! Tam je lepo narisan kaj pomenjo tiste ledice! Error verjetno zasveti v primeru če ram test sfali... Ne sekiraj se zaradi 2500 pik v 3dmarku 2001 (predvidevam da maš gor driverje z cd-ja) - lahko daš npr. gor 23.11 in boš dobil okrog 3000 pik, ampak: Za 3dmark 2001 je celeron 900 prešvoh, zato je razlika med GF2 MX400 in GF2 Ti dokaj majhna... Če bi pa mel recimo Athlona XP 1800+ bi GF2 MX400 ostal skoraj na istem nivoju, GF2 Ti pa bi šel čez 5000 pik!!!

rap3r ::

Mam oem tko da nimam škatle! Gelde pik! Na pentium 3 800 je dobu model 3200 pr istih nastavitvah k jz on use ostalo enak razn cpu! Mogu bi sigurn več skaserat mam pa 23.12 gonilnike! Problem je pomoje v nečem drugem! V tem da ko gldeam fil, musko poslušam, mi računalnik za čist mal zamrzne pol pa spet naprej in isto je v marku! Kaj bi bil lahk problem? Via driverje sm že dal prejšne gor, zvočna tud ni kodek tud ne! V čem pol caka?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

Kdaj bo in al je že winfox za xp?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup nove grafične kartice (pri celeronu 830Mhz)

Oddelek: Kaj kupiti
281216 (899) SavoKovac
»

3d mark 2001 score

Oddelek: Navijanje
231290 (859) Pizzicato
»

test grafičnih v Monitorju marca

Oddelek: Strojna oprema
241746 (1252) R0K
»

Geforce 2 Ti????!

Oddelek: Kaj kupiti
421297 (745) rap3r
»

3d mark 2001 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1017159 (6032) Doc

Več podobnih tem