» »

Misli mi uhajajo v srednješolski čas

Misli mi uhajajo v srednješolski čas

1 2
3
»

Mato989 ::

pegasus je izjavil:

Če jih ti ne, še ne pomeni, da jih nihče ne. Živim in delam v okolju, kjer praktično vsi odkrivajo novosti in zganjajo inovacije. Omejenost tukaj ne pride zraven.


Povej ko boste odkrili novost v stilu Edisona in žarnice ipd zadev... to je imel namreč v mislih... vi odkrivate relativno male novosti ki jih ne uporablja širša množica... poglejmo recimo datume iznajd ki so res pretresla svet... vse je bilo iznajdeno v prejšnjem stoletju ali še pred tem
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Da, srednješolski in predvsem visokošolski čas je bil prime mojega lajfa!

Tudi če bi imel ogromno denarja in posledično delal karkoli, bi imo težko se primerjalo s časom prvinske mladosti. Enostavno ni več mladostniške vihravosti in novitet, chateanja s kolegi o vsem, ... to ne nadomesti niti par 10 mio na računu. Tako da ja, moj vrhunec je že minil. Zgleda se je večins dopamina že porabila :p

Pri slovenceljnih je itak kriza ko dobi babo ni več dosegljiv, postane duh. Seveda če se potem s punco razide se kliče stare kolege kot da se ni nič zgodilo in ni minilo več let:D

jype ::

Mato989 je izjavil:

Povej ko boste odkrili novost v stilu Edisona in žarnice ipd zadev... to je imel namreč v mislih... vi odkrivate relativno male novosti ki jih ne uporablja širša množica... poglejmo recimo datume iznajd ki so res pretresla svet... vse je bilo iznajdeno v prejšnjem stoletju ali še pred tem
Če bi ti vedel, s kom se pogovarjaš, bi bil modro tiho, ker ne bi želel da drugi opazijo, da si ponečedil spodnjice.

pegasus ::

Mato989 je izjavil:

vi odkrivate relativno male novosti ki jih ne uporablja širša množica...
Recimo zdravilo za raka, to širša množica gotovo ne rabi, kajne. Sicer pa glej ta odgovor.

jype ::

Vazelin je izjavil:

Tudi če bi imel ogromno denarja in posledično delal karkoli, bi imo težko se primerjalo s časom prvinske mladosti. Enostavno ni več mladostniške vihravosti in novitet, chateanja s kolegi o vsem, ... to ne nadomesti niti par 10 mio na računu. Tako da ja, moj vrhunec je že minil. Zgleda se je večins dopamina že porabila :p
Hm, čudno... Jaz sem v srednji šoli delal na IJS, kolesaril po Jadranu in užival v ljubljanskih koncertih, a to se potem vsaj 15 let ni bistveno spremenilo.

gendale2018 ::

>Pri slovenceljnih je itak kriza ko dobi babo ni več dosegljiv, postane duh. Seveda če se potem s punco razide se kliče stare kolege kot da se ni nič zgodilo in ni minilo več let

sej po eni strani razumem to, po drugi mi gre pa tolk na živce da ni res... delajo pa to skor vsi, še posebej tisti, ki so prej govoril, da oni pa nikol ne bojo 8-O
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

GreenT ::

Enkat sm prebral sledečo misel:

Ko sem bil star 20let sm hotu prepotovat svet, zdej ko sem star 40, hočem samo še sprobat vse tri zemlje za paradižnik v trgovini.

111111111111 ::

jype je izjavil:

Jasno, da ne. Če bi, potem ti ne bi rekel, da si indoktriniran.

Jypetova resnica je edina pravilna. Prav čudno da se s farji bolje ne razumeš. Oni imajo isto mantro, da vedo kaj je najbolje za vse. Tako kot ti. Seveda pa smo ostali indoktrinirani in z opranimi možgani. Ti se že tako trudiš biti neindoktriniran, da si že indoktriniran.

jype je izjavil:


Moji otroci so že prerastli potrebo po druženju s starši, tako da to vsekakor drži, ko so bili majhni, sem pa zaradi kolesarjenja preživel z njimi kvečjemu več časa.

Zanimivo. Kolega ima doktorat iz družinske terapije pravi da otroci potrebo po druženju s starši izgubijo nekje proti koncu pubertete. Nisem vedel da imaš tako stare otroke.

jype je izjavil:


Si v istem gozdu zgradil tudi vrtec, šolo, bolnišnico, univerzo in disko?

Da.

jype ::

111111111111 je izjavil:

Jypetova resnica je edina pravilna.
Ni moja. Bistvo resnice je, da je objektivna in da se o njej strinjamo vsi, tudi ti, le da v tej debati tega ne boš zmogel priznati, ker bi moral posledično priznati tudi lastno indoktrinacijo.

111111111111 je izjavil:

Oni imajo isto mantro, da vedo kaj je najbolje za vse.
Ti to zelo dobro veš, očitno. Najbrž so te vzgajali.

111111111111 je izjavil:

Zanimivo. Kolega ima doktorat iz družinske terapije pravi da otroci potrebo po druženju s starši izgubijo nekje proti koncu pubertete. Nisem vedel da imaš tako stare otroke.
Imam tako stare otroke.

111111111111 je izjavil:

Da.
Odlično! Kapo dol!

GreenT je izjavil:

Ko sem bil star 20let sm hotu prepotovat svet, zdej ko sem star 40, hočem samo še sprobat vse tri zemlje za paradižnik v trgovini.
Tovariš!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PrihajaNodi ::

Odličen film. Se takoj vrnem v te čase!

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Odličen film. Se takoj vrnem v te čase!
Pa saj si že vrnjen vanje, samo še delat moraš začet za skupno dobro.

Mulce sem peljal na "očistimo Slovenijo", pa... Ni bilo tako uspešno kot pred nekaj leti, ko so dejansko vsi prišli pomagat. Škoda. Kulturo brigad, ki z delom spreminjajo kvaliteto življenja na bolje, se splača ohranjevati, pa je očitno ne.

PrihajaNodi ::

Jure z 800 btcji je lahko okol skakat, moraš pa vedet da je folk v Sloveniji v depri (ogromno takšnih "okostnjakov" se skriva v omarah in za štirimi stenami), ker ni šihtov ali pa slabo plačani (vsi niso v itju, in ne 1000 in nekaj EUR ni bog ve kaj). Saj se že po filmih vidi, samo primerjaš to kar si ti napopal in današnje slovenske filme, kjer bi se človek kar obesil. Filmska industrija pa realno prikazuje vzdušje današnjega čsaa.

Zgodovina sprememb…

branimirII ::

Vazelin in Prihaja Nodi, ista sta, kot da vas je ista nona vzgajala...

pegasus ::

Če si folk lahko privošči bit v depri, potem živijo bogato življenje, kjer je za njihovo eksistenco poskrbljeno.

jype ::

Ah, ni tako rožnato. Prej bi rekel, da životarijo na manj surov način, kot bi pred 100 leti, definitivno pa niso srečni - pa bi lahko bili, če bi bila Slovenijo naseljevali malce bolj potrpežljivi ljudje.

PrihajaNodi je izjavil:

Jure z 800 btcji je lahko okol skakat, moraš pa vedet da je folk v Sloveniji v depri (ogromno takšnih "okostnjakov" se skriva v omarah in za štirimi stenami), ker ni šihtov ali pa slabo plačani (vsi niso v itju, in ne 1000 in nekaj EUR ni bog ve kaj). Saj se že po filmih vidi, samo primerjaš to kar si ti napopal in današnje slovenske filme, kjer bi se človek kar obesil. Filmska industrija pa realno prikazuje vzdušje današnjega čsaa.
Tisto je romantična komedija. Brez skrbi, zelo dobro poznam realnost fizične in psihične izgorelosti, realnost mentalnih bolezni, ki jih prinaša sodoben način življenja in tudi realnost mentalnih bolezni, ki so posledica sodobnega načina konzumiranja medijev.

kuall ::

Vazelin je izjavil:

Da, srednješolski in predvsem visokošolski čas je bil prime mojega lajfa!

Jaz sem tudi dolgo tako mislil. Ampak ko se zdej spomnim tistih mladih let vidim, kako sem bil neumen in se ne bi hotel vrnit v tisti čas, ker sem delal preveč napak.

pegasus je izjavil:

Če si folk lahko privošči bit v depri, potem živijo bogato življenje, kjer je za njihovo eksistenco poskrbljeno.

Ljudje kot je naprimer jype te spravijo v depresijo.

jype je izjavil:

če bi bila Slovenijo naseljevali malce bolj potrpežljivi ljudje.

Najprej začni pri sebi prakticirat to potrpežljivost.

jype je izjavil:

zelo dobro poznam realnost mentalnih bolezni

Se ti opazi.
Mentalno bolni ljudje lahko v neki skupnosti naredijo veliko škode. In obratno, mentalno zdravi naredijo veliko koristi.

jype ::

kuall je izjavil:

Se ti opazi.
Vidim, da je tvoja čustvena inteligenca na zelo nizkem nivoju.

111111111111 ::

jype je izjavil:

Ni moja. Bistvo resnice je, da je objektivna in da se o njej strinjamo vsi, tudi ti, le da v tej debati tega ne boš zmogel priznati, ker bi moral posledično priznati tudi lastno indoktrinacijo.

Torej če priznam tvojo resnico moram priznati lastno indoktrinacijo? Saj problem je da se s tvojo resnico ne strinjamo vsi. Potem to ni prava resnica oz. si ti slab prerok in glasnik te resnice, ko te ostali neukeži ne razumemo.

jype je izjavil:

Ti to zelo dobro veš, očitno. Najbrž so te vzgajali.

Žal ne. Sem pa v svojem iskanju resnice zašel tudi v cerkev, đamijo, hare krišno, znanost, pa ne najdem pravih odgovorov. Povsod vsi vedo končno resnico, kar me precej bega. In vsi so prepričani da se sosed moti. :) Imam identičnega kolega doktorat znanosti, zanj je znanost vse, vera je za zrezat kot rakava tvorba iz vseh por družbe. Zelo zanimiv človek, odlične debate, ampak precejšen fanatik.

jype je izjavil:

Odlično! Kapo dol!

Hvala.

Glugy ::

Mah to je prevdem stvar podzavesti, telo se počasi začenja zavedat minljivosti in zato žeil opredeliti svoj trenuten jaz preko obdobja nekega stabilnega jaza ( ne nujno lahkega obdobja ) . V bistvu gre za to da je smisel življenja to da veš kdo si. Zato se vračaš v preteklost iskat kompas ki ga v sedanjosti morda imaš ampak nisi pa prepričanj vanj ; nisi prepričan vase.

Jz tega nimam ker pri men se samo refleksija dogaja praktično iz dneva v dan; jz sm o tem kako bom pogrešal stvari ki so bile ob trenutku razmišljanja sedanjost že razmišljal; pa tud večkrat po tem. Tako da moje misli ne morejo vzbuditi novih občutkov iz starih spominov da bi lahko padel v brezno občutij nostalgije.

Raje razmišljam na sedanjost; pa ni nič narobe pomislit na preteklost samo ne pozabit da s sedanjostjo tud ni nič narobe in da se ne sme predolgo posvečat preteklosti. Je pa lepo da si pomisli na sošolce s katerim si deliš pomenljive spomine.

jype ::

111111111111 je izjavil:

Povsod vsi vedo končno resnico, kar me precej bega.
Tudi ti jo poznaš: Ničesar ni, vse je brez smisla. Indoktriniran si tudi: Prepričuješ se, da to ne drži.

louser ::

Vera je dost kul, če boš iz nje vzel samo dobre stvaro. Za kar pa potrebuješ skoraj doktorat znanosti.

PrihajaNodi ::

branimirII je izjavil:

Vazelin in Prihaja Nodi, ista sta, kot da vas je ista nona vzgajala...


Ja, sva si kar blizu z Vazelinom. Je pa razlika, da je Vazelin stucked nekje v Vukojebini.

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

branimirII je izjavil:

Vazelin in Prihaja Nodi, ista sta, kot da vas je ista nona vzgajala...


Ja, sva si kar blizu z Vazelinom. Je pa razlika, da je Vazelin stucked nekje v Vukojebini.


Ti pa sredi centra Sveta v Cluju =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

branimirII je izjavil:

Vazelin in Prihaja Nodi, ista sta, kot da vas je ista nona vzgajala...


Ja, sva si kar blizu z Vazelinom. Je pa razlika, da je Vazelin stucked nekje v Vukojebini.


Ti pa sredi centra Sveta v Cluju =)


Babiloniji - Bukaresti. Vsaj dolgcas mi ni, slovenske vaske veselice me pa tudi ne privlacijo.

harmony ::

pegasus je izjavil:

Tatamata, da boš manj delal? Kako slovenceljsko.

Kaj je pezdetek, si mogoce malo fovs? Proklet slovenc.

111111111111 ::

jype je izjavil:

Tudi ti jo poznaš: Ničesar ni, vse je brez smisla. Indoktriniran si tudi: Prepričuješ se, da to ne drži.

In naj ti verejamem slepo? :) Boš moral pa predložiti preverljive dokaze. Nič se ne prepričujem, iščem, dopuščam možnost da imaš prav, ampak če slediš tej resnici na forumu kažeš preveč nestrpnosti in nerazumevanja do drugačnosti, tako da dvomim da si na pravi poti. Kot sem že napisal, si slab prerok resnice, ki jo širiš. Vmes si se celo zatekel k zagovarjanju nasilja nad ljudmi, ki niso tvoje vere.

Zakaj skrbiš za zdravje, če je vse brez smisla. Zakaj se trudiš zjutraj vstati, si tako indoktriniran, da ne moreš iz kalupa družbe? Saj se zavedaš da tvoja vera ne more obstajati brez vere drugih? Komu boš pa potem nasprotoval če boste ostali samo levi.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Onkološki inštitut (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12514910 (11063) K0l1br1

Sava Kranj ponuja za delavce 800 evrov bruto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12321229 (17956) BigWhale
»

Kljub napredku v Silicijevi dolini 90 odstotkov plač nižjih kot pred dvema desetletje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
11118016 (14790) D3m
»

Spisek: kaj je narobe s to državo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9814409 (10960) Mr.B

Več podobnih tem