» »

no kako višati voltazo grafične

no kako višati voltazo grafične

McKacon ::

LP.

gledu sem tukaj na forumu razne vrste navijanja pa neke FSBji al kaj ze... nikjer pa se do sedaj nisem zasledil kaj je to in kako se uporablja... bi lepo prosil ce je nekdo tok dober in objasni novincu kako se tej stvari streze...

jaz sem navijal GF 7600GS 256 AGP toda to s pomocjo programa "atitool", nasel sem pa za 1x kar malo clankov or tem glede te graficne in kako naj bi se navijala se nekako drugace...


hvala.

obadek ::

Lej če si slučajn gledu članke si tut zasledu da je v atitoolu možno nastavlat voltaže samo radeonom x1xxx serije. Če si pa še mal bl pokledu si pa tut ket zasledu da na karticah GF srije 7xxx ni možen software vmod apak samo hardware vmod tko da mislm da je to odgovor na tvoje vprašanje pa dejte se že enkrat naučit uporablat STRICA GOOGLA kt on ve za skor usa vaša že 100x prašana vprašanja.

dxx ::

da na karticah GF srije 7xxx ni možen software vmod

Seveda je. Samo ne na novejših. Jaz ga imam na 7800GT:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dxx ()

McKacon ::

hja sej jst ze uporablam tega starga strica... sam problem je to najdt ce pa ze najdm je pa u nem. al pa kaki cirilici... sploh pa nisem nikjer zasledil kako naviti

Club 3d GF 7600GS 256 AGP ampak res nikjer... pa ce bi ze slikce kazal kwa je treba nardit...(najbolj razumljiv jezik):D

dxx ::

Če bi res rad navil 7600GS potem si najdi rivatuner in jo spravi na maksimuma core in memory. če ne veš kako klikni tukaj!
Članki na slotechu so ponavadi več uporabni in preberljivi samo na njih je treba kliknit oziroma malo uporabiti iskanje. Če si že najdel oba maksimuma in poseduješ dobro hlajenje potem te bo mogoče(odvisno od ročnih spretnosti) zanimal volt-mod(krajše->vmod), katerega osnove najdeš tu, za točen vmod tvoje kartice pa boš moral preiskati google.
Če se vmoda še nisi loteval na soft ali hard način ti priporočam da najdeš nekoga ki se je s tem že kdaj ukvarjal in naredil že kakšen delujoč mod, v nasprotnem primeru ti mod odsvetujem ker se v 80% možnosti zna zgoditi kaj neljubega in bo komponenta za v smeti.

Zdaj pa veselo na branje in klikanje!
Za dodatna vprašanja smo ti na voljo.

dxx ::

Aja pa dobro bi bilo povedat še kakšno hlajenje imaš in kater proizvajalec je naredil tvojo kartico.Ok?

McKacon ::

ja vecinoma imam aktivno hlajenje z ventilatorji(3) + ena ki je na graficni... ventilatoji so pa od zalman-a (80mm,80mm,120mm) am ja kartico je pa naredu proizvajalec Club 3D :D



Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafo kupiti za agp? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1169720 (6653) J4CK
»

kako naviti geforce2 mx400 64mb tvout

Oddelek: Navijanje
61045 (951) Engineer_SLO
»

MSI GF4Ti4200 sreca Vulcana12 :>

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311918 (1289) lambda
»

Nakup 8500LE ali GF4 4200

Oddelek: Kaj kupiti
5842 (714) steiner
»

XP 2200+ & G-force4 ti4200 rad bi navil...

Oddelek: Navijanje
71055 (953) monster-x

Več podobnih tem