» »

Par vprašanj o ADSL in zaslužku.

Par vprašanj o ADSL in zaslužku.

Matek ::

1. A je ISDN paket 100 (tanajbolcenejši) dosti dober za ADSL gor dat, al e treba kerega drugega.?

2.Kolko so impulci pri klicanju z ISDN telefona, enaki al dražji od navadnega?

3.Katere strani, ki plačujejo za reklame so take, da ne rabiš srfat, smpak maš samo odprto okence (reimo da se nabira keš, tudi ko te ni?

4. Katere pošiljajo v Slovenijo?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.
  • spremenil: Matek ()

BojlerTM ::

1. Za ADSL je potrebena samo barkena parica oz. navadena analogna linija. obvezen ISDN je telekomova pogruntavscina da vec sluzi. z navadno linijo je teoretični prenos večji kot pri ISDNju, saj isdn zavzame večji bandwidth..
2. ADSL telefon ne obstaja. Pri nas moras imeti ISDN za ADSL, torej imas isdn telefon. Impulzi niso nič drugačni, ker ADSL nima veze z ISDNjem oz. telefonskim delom..
3.nebivedu
4.nebivedu
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

goba ::

1. ne potrebujes paketa, le ISDN linijo.
2. enako
3. n/a
4. n/a

BojlerTM ::

ce ne rabis isdnja oz. nepotrebujes tistega kar je v drazjih paketih, ti kr najcenejsega vzem. tko sm sjt naredu. na skrb, da ti pa adsl nebi delu pa kr pozabi, ker bi ti delu tudi brez isdnja. se enkrat: to da moras imet isdn kot predpogoj za adsl je telekomov nacin vecjega zasluzka..
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

Matek ::

1. Glede telekomove prevare vem, ampak zanima me samo, če deluje z najcenejšim paketom, al je pogoj kateri od dražjih.

2. Zmotu sem se pri tipkanju., Zanima me, kakšni so impulzi pri klicanju z ISDN telefona, normalni al večji?

3-me ful zanima
4 -me ful zanima
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

BigFoot ::

1. - dobr bo kerkol ISDN paket (glavno je da mas ISDN)
2. - stroski klicanja so enaki ce mas navaden telefon al pa ce mas ISDN (edina razlika je v narocnini)
3. & 4. - ne vem
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Tiger ::

Odgovor za točki 3 in 4:
Mislim, da ne obstajajo več. Namreč tovrstne firme so množično obstajale kakšni 2 leti nazaj in so tudi pošiljale v Slovenijo, imele pa so seveda tudi svoje probleme (muhe), stalno so se jim sesuvali tisti njihovi števci (verjetno so to počeli namerno). Nujno pa si moral klikati na oglase, ni bilo dovolj, da si oglase samo gledal. Bile pa so piramidnega značaja, kar pomeni, da če so se prijatelji prijavljali preko tebe si še zaradi njih dobil kakšen cent več. In normalno je bilo, da so vedno dobili največ tisti prvi pri koritu (ki so nategnili največ prijateljev/znancev, da so se prijavili preko njih).

Matek ::

Kul, hvala za vse, še nekaj:

Kolko je naročnina za ISDN in kolko za navaden telefon?

Ne glede na cake, katere strani pošiljajo v SLOVENIJO oz. s katerimi mate dorbre izkušnje
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

G[e]c ::

Bemu m... a si tok zabit da sam ne znas nc poiskat al kaj

ne bom ti povedu kok je narocnina pejt na www.telekom.si pa poglej


grrr

pivmik ::

Za služenje:
Teh podejtij je bilo ful, si zagnal program in ti je prikazovalo reklame pol pa si vklopil prgram za avtomatsko premikanje miške in si služil. Ampak ker so to vsi delali so vsa tapodjetja propdla. Ostalo je samo še eno podjetje, ki pa se šušlja da je tudi to nehlo pošiljat čeke. Ko zasluđim še 5 dolarjev mi bodo mogli poslat ček pa bom videl če ga bojo.

Drugače se da mastno zaslužit s stranjo. Narediš neko brezvezno stran, recimo o motorjih in avtih, daš gor reklame in vsak dan jiih poklikaš in tako zaslužiš.
LP, Gregor GRE^

McSpike ::

Picnik,

"Drugače se da mastno zaslužit s stranjo. Narediš neko brezvezno stran, recimo o motorjih in avtih, daš gor reklame in vsak dan jiih poklikaš in tako zaslužiš...."

ROFL... In kolk je zate mastno? Mogoče 5 jurjev na mesec?

Prvič: bodi ZELO prepričan da ta podjetja merijo KVALITETO teh tvojih klikov kar pomeni da sledijo kaj ti po kliku še počneš, ali brskaš še naprej, ali si kej kupu, ali si samo kliknu. Če samo klikaš kupiš pa nič ti zabijejo plačilo na klik tako nizko da si s tistim mastnim plačilom tud kokakole ne boš mogu kupit.

Drugič: si že slišal za bot?

Tretjič: Ne eno ne drugo te ne pripelje do mastenga zaslužka. Le trdno delo na tem področju te.

Basta.

In pol bereš povsod: "Moj home page - kako zaslužiti z internetom" in pol vsi nalagajo o "služenju s surfanjem"... da padeš nekam. Še dobro da folk pojma nima in da je len, je vsaj več zame! :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL brez ISDN že prihodnje leto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
13114227 (10114) Bistri007
»

ADSL za 4 tolarje! Navali narode! :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
716712 (4268) clemmy
»

ADSL brez ISDN (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
567904 (7904) Blue22
»

Ljubljanski kabel?

Oddelek: Omrežja in internet
272250 (1867) Fury
»

ADSL po analognih vodih?

Oddelek: Omrežja in internet
412961 (1864) pivmik

Več podobnih tem