» »

zamik slike

zamik slike

ikran ::

Pozdravljeni.
Sem nov na forumu in vsem lep pozdrav za zacetek.
Imam problem. "Doma" imam lap top MSI Cr620-043xeu. Nalozene sem imel Windows 7 in kljub temu da sem imel VGA antivirusni program sem dobil Trojanca :((, po katerem nisem mogel vec odpreti nobene aplikacije :((, smrk. Potem sem probal s tisto tipko, ki jo ima MSI, F3 ( recovery ) ob boot-anju, ampak se nic ne zgodi. Potem so mi predlagali, da dam not recovery CD, ki naj bi ga dobil ob nakupu. No tle pa nastane tezava. Sem namrec v tujini dve leti. Zato sem pisal PCplus ( kjer sem kupil lap top, ampak takrat ko je bilo treba spisat racun so kr pohiteli, sedaj pa cakam na odgovor ze dva tedna ) in zal niso nic odgovorili.
Probal sem tudi s CD-jem proti virusom pa nic.
No pol sem nalozu XP-je in potegnu dol driverje z njihove strani. Ampak...vse je bilo ok, dokler nisem nalozu VGA driverja. PUF...in slike ni bilo vec. Crn ekran. Torej sem sel v Safe mode obklukal disable screen, da imam vsaj sliko.
No in sedaj k problemu!
Ko grem s kolesckom na miski dol in gor imam zamik slike, kot bi bila analogna.
1. Kaj bi to lahko bilo?
2. in kateri VGA driver lahko nalozim brez strahu, da ne bom spet povzrocu crne lukne oz kvadrata :)

Hvala ze vnaprej in lep pozdrav vsem skupaj iz Nizozemske
  • spremenil: ikran ()

huek111 ::

A si probal te?
Drugače pa je na njihovi strani videti,da so za vsake windowse XP(starter,home,X64) različni driverji! No pri teh piše samo windows XP!(mogoče so univerzalni)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huek111 ()

ikran ::

Nisem se, bom pa poizkusil, takoj ko pridem domov. tnx

ikran ::

Pozdravljeni,
evo probal tisti nasvet in se mi tole izpise
THIS COMPUTER DOES NOT MEET THE MINIMUM REQUIREMENTS FOR INSTALLING THE SOFTWARE. SET UP WILL EXIT.
Kaj so to MINIMUM REQUIREMENTS? Mislim kaj zdej hoce od mene racunalnik?
tnx

huek111 ::

Katere XP-je imaš naložene Home ali Professional?
Pa poglej pod upravitelja naprav(device manager) če ti zazna grafično kartico(display adapters)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huek111 ()

ikran ::

Pozdravljeni,
nalozene imam XP pro in ne, ne zazna mi grafične. V bistvu sploh nimam display adapters vrstice ampak ta VGA najdem pod network adapters kjer so rumeni vprašaji.
Ma probam tale driver, ki ga probajo na MSI dati kot, da paše za ta lap top, pa k...., nič drugega kot črn ekran.
Sedaj pa ne vem ali bi moral še kaj drugega narest?
NO vseeno, hvala vsem za pomoč :)

pa lp vsem

huek111 ::

Izbriši driverje za grafično, obkljukaj enable screen in še enkrat naloži driverje z LINK-a,glede rumenih klicajev pod network adapters pa predvidevam, da ti manjkajo tudi driverji za mrežno kartico.
VGA ne bi smel biti pod network adapters!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huek111 ()

ikran ::

Pozdravljeni. Najprej hvala Huek-u111.
Hm, malo sem gledal tole z grafično in mrežno in....
No tko je. Sem novopečeni "heker" med vami, pa v bistvu nimam glih velik pojma, tako, da bi mi pomoč step by step zelo prav prišla.
Pod katerim imenom je grafična kartica?
A VGA je mrežna kartica? Jst sem mislu da je to grafična kartica?:|
Kristus kako sem jst za leseno žlico!Znam pa trnk zavezat:D
Sam to me še bega.VGA je pod rumenim vprašajem nad njim pa so network adapters. Al sem tud to narobe pogledal 8-O

No v glavnem hvala za pomoč 111-tki, še enkrat, če pa se bo še kdo opogumil rešit nerešljivo uganko z mojim MSI-jem, hvala tudi njemu že vnaprej

Lep pozdrav vsem iz vetrovne Nizozemske

huek111 ::

VGA je grafična, zato ne vem, zakaj jo imaš pod network adapters.
Tudi jaz upam, "da se bo še kdo opogumil rešit nerešljivo uganko z mojim MSI-jem"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huek111 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoc nov prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
9703 (568) Frenckie
»

Ni lan povezave

Oddelek: Omrežja in internet
9671 (598) msenjur
»

router Planet WRT-410 - nastavitev za zaščito WLAN

Oddelek: Omrežja in internet
83224 (3061) Spc
»

Težava z WLAN PCI mrežno kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
8730 (655) amigo_no1
»

adsl ne dela :(

Oddelek: Omrežja in internet
381793 (1325) polde66

Več podobnih tem