» »

Težave s pernosnikom, moder zaslon

Težave s pernosnikom, moder zaslon

crimson ::

Ko prižgem računalnik in zaženem windowse mi po manj kot min dela (ponavadi, ko grem na internet ) takoj prikaže spodnjo sliko.



Laptop je nov in res ne vem kaj hudiča je narobe?? ;( ;( A so krivi gonilniki, OS, strojna oprema??? V Safe mode pa te napake ne javi.
  • spremenil: crimson ()

ricola78 ::

Potem so verjetno krivi gonilniki. Zalaufej PC v last good known configuration. Takrat potem ne namesti gonilnikov (vsaj tistih problematičnih ne naloži). V Safe mode jih pa sploh ne naloži (gonilnikov namreč).
Preveri če so vsi gonilniki pravi, se zgodi da je včasih na uradni strani več gonilnikov za isto stvar. Isti model ima lahko različne komponente (kar se tiče zvočne ali mrežne kartice).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ricola78 ()

eti_ ::

hmm tak identicen ekran dobim js v skrajnosti..
ko se mi to zgodi enostavno dam na novo gor OS in je problem resen 8-)

bluefish ::

eti_: izguba časa in potrpljenja.
crimson: naredi tako, kot je napisal ricola78. Najprej Last known good configuration, če se ti ne naloži uporabi Safe Mode. Če se ti potem normalno zažene odstrani driverje in jih namesti ponovno.

bluefish ::

aha, sem bolj podrobno prebral prvi post. Torej LNGC, če pa ne dela odstrani gonilnike za matično in jih namesti znova.

Furi ::

jas sem imel take tezave tudi!oz tak zaslon,in so definitivno krivi gonilniki..probaj pogleat v device manager ce imas kake vprasanje oz klicaje!to je ponavadi vzrok za tezavo..in namesti vse potrebne gonilnike lepo pocasi,vsakega posebaj in vedno restart comp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težava Windows7

Oddelek: Pomoč in nasveti
221636 (1304) s-adi
»

Igra Homeworld 2 in problem z visto in w7

Oddelek: Pomoč in nasveti
81031 (896) Rotaidal
»

install driverjev mi poruši OS

Oddelek: Pomoč in nasveti
161298 (1082) BmN
»

Problem z Graficno Kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
311393 (1098) Ales47
»

Leadtek A6600 GT problem

Oddelek: Strojna oprema
151238 (956) BaRtMaN

Več podobnih tem