» »

Kyro STMicro ali Geforce 2 MX???

Kyro STMicro ali Geforce 2 MX???

[copper] ::

Kupujem novo grafično (do 30000 SIT) in me zanima katero naj kupim? Zelo sem zagnan za Geforca, a zanima me nekaj o Kyrotu.

Torej na voljo imam dve (pri Megahitu): AGP GeFORCE 2 MX - 32 MB MS-8817/8816 RETAIL za 29,274 SIT ali AGP KYRO STMicro 128bit 64 MB C.P. za 30,345. Prosim svetujte mi in povejte kakšna je razlika!!!
  • spremenil: [copper] ()

rookie ::

Vzemi GeForce Mx.8-O
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

luni ::

uh teska... jas ne upam nic rect preden si kartic ne ogledam osebno... samo pri megahitu nekako niso zaintresirani za posojo na test :(
Artificial Intelligentia

frudi ::

se strinjam z lunijem - tough call.
meni se kyro po tem, kar sem prebral na netu, zlo dopade. po testih sodeč je v 32-bit barvah hitrejši od mx-a. ampak testi so običajno obsegali q3, 3dmark in morda še ut, tak da še nimam predstave o tem, česa je kartica zmožna v širšem krogu špilov.
pa tudi o stabilnosti in podpori ni informacij.

če si pogumen in radoveden nabavi kyra, če pa si ziheraš in/ali misliš, da boš pogrešal t&l, potem nabavi mx-a.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Brody ::

Kyro caruje, vendar ga jaz nebi vzel le zaradi bojazni pred driverji, nikjer namreč niso povedal kaki so driverji za win2k, kako je z združljivostjo z igrami za nazaj, a bo reden updejt driverjev, itd...
je pa res da v 32 bit pelje scat MXa za šalo, pa tud kvaliteto slike ima zelo dobro. vendar kot sem rekel ne vem no...raje še malce počakaj, al si pa mx-a nabav, ker je res zanesljiv nakup, čeprav če je kej avanturistične žilice v tebi si ga kupi, pa sej če ti ne bo všeč ga lahko v 8 dneh zamenjaš:)

[copper] ::

luni: hm...a v Mariboru vam nočejo posoditi kartic? Če je tako bom Borisa F. že nekako prepričal ali pa ga sam povprašal. Kartice si pa tako ali tako ne mislim kupit že danes... bom počakal...
P.S.: Kaj pravite da bom vzel MicroStarov Geforce in ne Herculesov. Kakšna je razlika in ali se splača dat 10000Sit več za Herculesovega???

StarY ::

kva? a MSIja dobis za 23k z davkom??

[copper] ::

StarY: Ne, ne. Pri Megahitu MSI-ja za 30k. Herculesovega pa za 40k. Vem, da ga pri Mlacom prodajajo za 33k.:\

NiggerBob ::

Copper, imaš v mislih MSI StarForce 816(8816), 817 (8817) ali 818(8818)? Pa prekleto se pred nakupom prepričaj, ali je gor RAMDAC ali palete DAC:D
Herculesa retail pa drugje dobiš po enaki ceni, kot Mega(s)hit prodaja OEM MSI-ja z palete DAC. ROTFL>:D
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Edi ::

Žal se pozno oglašam, ker vsega ne vidim. Pa po vrsti:
- Luniju: če ne vprašaš za vzorec za teste ga pač ne dobiš (Kyro)
- cene v MEGAhit-u: vsi se pogovarjate o cenah iz cenika, ne pa po koliko lahko kaj kupite. Na razpolago so vam akcije, kjer dobite tudi do 10% popusta za gotovino. Torej je GeForce 8816/8817 na razpolago za cca 26.347 SIT in ne za 29.000 SIT. Fantje, kje je vaša iznajdljivost!

luni ::

Edi pa zgleda da tvoj email ne dela... Sem ti odgovoril na tisti spisek novosti, pa potem cakal na tvoj odgovor in se ni zgodilo nic. Jaz se vedno upam da bomo dobili kaksnega Kyrota na test.
Artificial Intelligentia

Edi ::

Luni, Kyro te čaka, EPoX 8KTA3 tud, plus je pa že prodan. Se boš moral prisankati v LJ poslovalnico ali v Kamnik!

NiggerBob ::

Edi, torej cena 26.347 sit velja, če z gotovino pridem v katerokoli poslovalnico Megahita ali pa je pogoj, da moram zraven kupit še comp za 200.000 sit, da dobim MSI za takšno ceno?
Ali pa bo prodajalec navedel kakšno drugo ceno, ker je akcija veljala samo 1 dan?
Ali članstvo v vašem klubu prinaša kakšen dodaten popust?
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Edi ::

MEGAhit ma akcije na ktere najdete link iz prve strani. Velajo do razprodaje al pa do ukinitve. Menda je jasn da za vsak napisan komad posebej in ni treba cele mašine kupt. Vela sam za keš!!!! Tist k je član kluba ma pa še en posto bolš ceno. Pa ne pozabte de mamo tanove kulerje za TB 1,5 GHz z dvema ventoma, pa še na Abitke pašejo brez brušenja!

StarY ::

sploh ne vem, zakva se tok matras s tem coolerjem z dvema ventilatorjema, ko je bil neki cajta nazaj en link z opisom in so ga cist skurcal...

Na abitke pa tud cist lepo pase ta nova verzija thermaltakovega golden orba.... mislm da je DUO462-2, ki hladi boljs pa se pol cenejs je!:\

luni ::

Ok zdaj vidva da se mi ne bosta stepla tu...
Artificial Intelligentia

NiggerBob ::

edi, vprašo sam sam tko, ker sm že dvakrat šou za kolega nekaj iskat, ko ste mel akcijo, pa sm vedno dobo predračun z drugmi, višjimi cenami :\
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično

Oddelek: Kaj kupiti
9949 (722) BBB
»

Konkurenca nVDIA vs. 3dFX

Oddelek: Strojna oprema
331457 (1117) element
»

Kyro kartice

Oddelek: Kaj kupiti
6863 (715) luni
»

AGP GeForce MX2-32 MB

Oddelek: Kaj kupiti
61088 (912) Justy
»

Kyro vs GeFore2 MX

Oddelek: Novice / Grafične kartice
111745 (1745) mojsterpeter

Več podobnih tem