» »

Katero grafično

Katero grafično

Windi ::

Zanima me, katero grafično mi priporočate, da bom imel vsaj za 2 leti mir, pa da ne bi bila predraga.
Sem že gledal ti dve in se ne morem odličiti:

ASUS GeForce2 MX400 (V7100 PRO)
ali
Hercules Prophet GeForce 2 MX400
ali
katero vi priporočate za okoli 35.000 SIT8-O

mobisuxguru01 ::

s tema dvema boš mel mir samo do prihoda Unreala 2 in Dooma 3, recimo ene pol leta, če hočš met pa 2 let mir si pa udob Gforce TI500, pa še to verjetn ne bo zdržal tok cajta

vse seveda pod pogojem da hočš špilat v hi detajlih pa v visokih resolucijah, drgač si pa nabav od ATIja radeon 7200 za 27 Ksit pr Mlacomu, primerjavo maš pa na anandtechu pri predstavitvi radeona 8500 in 7200, ti pa povem da je 7200 povsod za več kot polovico hitrejša od MX400

edin kar je 7200 nima TVauta

Jux ::

ps: od PowerVR Kyrota II dobis za 27k pri Megahitu.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

BBB ::

Je ta Kyro2 32MB o kateri govorite Herculesova graficna kartica? Prophet 4500?

ChiefThunder ::

da, prophet 4500 nosi Kyro2 čip...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Flamer ::

Čakte, če prav razumem, Radeon 8500 je nekako tako dober kot GeForce3?:\

Black Adder ::

mobisuxguru01, se mi zdi da si mal zajebu:D pri številkah. Namesto 7200 bo treba napisati 7500 in bo ocena verjetno držala.

7200, ki ga imajo pri mlacomu, pa je stari radeon.
BlackAdder stroke again!

BBB ::

Pa obstaja Prophet 4500 32MB s TV-OUT? Pri Mlacomu sem videl verzijo s TV-OUT le s 64MB RAMa. Na Herculesovi strani pa je itak ni ne duha ne sluha o 32MB verziji (vsaj jaz ne najdem).

AlienGT ::

Seveda obstaja . Sem hotel kupit MX400 s TV-outom, nesel škatlo k prodajalcu, pa mu jih je ravno zmanjkalo, tako da mi je dal začasno Hercules Prophet 4500 32Mb s TV-out. Zdaj pa ne vem katerega bi bilo boljše obdržati.
Še kdo morda razmišlja med njima oz. je že razmislil?

Nekako vsi sicer hvaljo Propheta, drugi pa niso navdušeni nad njegovo arhitekturo (čeprav je ravno ta njegova posebnost in najbrž razlog za hitrost).

Važno je da se dela, pa četudi škoda.

BBB ::

Alien, daj prosim povej ali se ti zdi pri visjih resolucijah (1024*768 in vec) slika dovolj ostra in kaksna se ti zdi slika na TV-ju (zmazanost, kontrastnost barv, kaksna popacenja, ...).

Kako hitro ti kaj delajo spili pri 1024*768 z max nastavtivami (ali vsaj default), recimo Quake3, Empire earth, Red faction, Serius Sam, ... (v glavnem, napis mal kako ti delajo 3D spili, ki si jih ze sprobal na tej kartici).

Kolk si pa dal denarcev za tega Propheta 32MB TV-OUT in kje?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero graficno od nastetih kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
81345 (1137) Jux
»

GRAFIČNA KARTICA!

Oddelek: Pomoč in nasveti
141136 (903) sheep
»

kyro2 ali ati 7200

Oddelek: Kaj kupiti
211210 (920) Senitel
»

2 herculesa

Oddelek: Kaj kupiti
231251 (1019) Daishi
»

Kaj kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
261545 (1221) ABX

Več podobnih tem