» »

novice

novice

Jan987 ::

Delam spletno stran za neko društvo, pa bi rad, da bi lahko določena skupina uporabnikov strani lahko vanjo pisala nekakšne novice (na prvo stran), do drugih strani pa nebi imeli dostopa. nekako sem si zamislil tako, da bi samo nekam dodal pač mesto za prijavo in ko bi se nekdo prijavil bi pač lahko spreminjal vsebino samo prve strani na spletni strani, do ostalih pa nebi imel dostopa. Stran je narejena v HTML-ju.

MihaFirst ::

ne bo šlo, če nimajo dostopa do tvojega serverja in potem direktno lahko spreminjajo source. Poskusi s PHP-jem...
www.gamma.si

bluefish ::

lahko pa ločeno v stran vstaviš sistem novic.

Jan987 ::

Mogoče kaj več o tem ker nimam ravno veliko izkušenj s tem

gregy ::

Uporabi Cutenews .. vsakemu avtorju lahko dodelis geslo .. novica bo vkomponirana v strani .. drugega pa ne bojo mogli slatat :D

edit: aja html .. sorry
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregy ()

bluefish ::

nič hudega, če je stran narejena v HTML. To lahko vstaviš tudi tja. Seveda mora server podpirati PHP.

Jan987 ::

No sedaj imam pa še eno vprašanje glede spletnih strani, ki se sicer na navezuje povsem na nslov, a da ne bom odpiral nove teme bom kar tukaj napisal.

Imam domeno (www.moja-domena.net in strežnik in spletna stran pač. Sedaj pa bi rad imel e-mail naslov v stilu info@moja-domena.si, pa me zanima kaj potrebujem za to???

kako bi bilo najlažje naredit? Ubistvu spletnaga vmestnika ne rabim (lahko pa je), samo da se da naštimat v outlook bi rabil.

Tody ::

postavit moreš mail strežnik in uredit MX zapise

Jan987 ::

Mogoče kje kakšna navodila, najraje v slo., če pa ne bo pa tudi v angleščini šlo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

preusmeritev domene

Oddelek: Pomoč in nasveti
162160 (1918) NeMeTko
»

Zakaj se po izvedbi cron-joba vsakič ustvari nova datoteka?

Oddelek: Izdelava spletišč
71113 (1055) Housy
»

pddomena

Oddelek: Omrežja in internet
322849 (2501) Gwanaroth
»

VNC+ varnost + dinamični IP. Kako ??

Oddelek: Omrežja in internet
354191 (3207) flisko
»

kako postavit domači server?

Oddelek: Izdelava spletišč
123600 (3331) Klemzz

Več podobnih tem