» »

posodobitev biosa

posodobitev biosa

bomber111 ::

zanima me kako posodobiti bios.
najprej bi moral vedet ime plate pa je že to problem kje to najti.

pavka ::

Če vse dela normalno, posodobitev biosa ne prinese nič.Ime plate boš izvedel če si namestiš program Everest
Več glav več ve!!!

Snegec ::

Morda, pa poizkupa nadgraditi BIOS ker mu vse ne dela normalno.

Anyway... BIOS nadgraditi je sila lahka zadevica. Najprej najdi ime svoje plošče, se odsurfaj do domače strani proizvajalca te plošče, poišči svojo ploščo in si snami zadnjo verzijo BIOSa, obenem pa lahko tudi pogledaš kak dokument na tisti strani, ki ti bo podrobno razložil kako nadgraditi BIOS.

Načeloma, pa to narediš v MS-DOS z disketo, v BIOSu samem z disketo, z CDjem ali drugim medijem, nekatere plošče pa to kar iz Winblowsev naredijo.
Skorajda bi si upal trditi, da večina proizvajalcev plošč, na svojih straneh nudi tudi navodilo kako upgrejdati BIOS na isti strani kjer dobiš datoteko novejšega biosa.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

pavka ::

Končno pa, na strani kjer bo našel svoj bios, tam bodo tudi podrobna navodila kako ga namestiti.Pardon, nisem opazil da si to omenil
Več glav več ve!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pavka ()

bomber111 ::

problem je v tem da sem privleko domov neko staro kišto 666 mhz in dal gor xp.zdaj sem dal drug disk noter (40gb) in mi ga zazna ampak ne morem gor inštalirat xp, stvar zmrzne ko je že cela inštalacija končana. ko pa dam noter spet star disk z xp(3 gb) pa spet dela normalno. tudi če mam not oba diska in na malem xp lahko z drugim diskom tudi delam normalno in sem mislo če bi blo kaj narobe z biosi

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična in matična

Oddelek: Strojna oprema
231688 (1345) mr1two
»

ne zazna sata diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
191741 (1581) BladE_
»

BIOS FLASH - Problem - NUJNO

Oddelek: Pomoč in nasveti
191980 (1732) steiner
»

Kako nadgraditi bios?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61514 (1404) urosh

Več podobnih tem