» »

Nov CD z revijo za elektronike...

Nov CD z revijo za elektronike...

Brane2 ::

Kot rečeno v subject lineu, splavili smo prvo številko CD HYDRA, ki na sebi nosi revijo Elektronika Full_Duplex.

Stvar obdeluje nekaj tem, med njimi tudi tiste, po katerih je folk spraševal na tem forumu, torej osnove izdelave tiskanin, prototipov, pa tud kompletna samogradnja solidnega fršterka je not.

CD je zastonj, kopiranje pa je STRIKTNO zaželjeno :D.
Lahko ga torej brez skrbi skopirate in potalate kolegom. če si zrihtate kompenzacijo za pir ali kaj več ( za stroške kopiranja), še tolk boljš.

Če koga torej zanima, naj mi pošlje danes poštni naslov, pa mu pošljem CD zastonj, v mejah razpoložljivih količin seveda.

Brane2

Vabljeni so tud vsi, ki majo doma lotkolm k sodelovanju (objava člankov, mali oglasi itd).

Pod članki ne mislim nujno na vesoljsko tehniko, lahko je to navadna balada o LEDici in preduporu, seveda pa so dobrodošle tudi bolj sofisticirane stvari.

BTW: Za fršterk, ki je gor, je na CDju vse. Tko da si ga lahko zlotate sami, date delat plato kamorkoli, ali jo kupite pri meni...

HINT: V naslednji cifri gre ven "pocen-pa-suva" 2x300W samogradnja, ki sem jo gonu po delavnici ze kak let in res dela solidno.
Stvar verjetno zmore tud vec, jaz deklariral nameril 300W na 1kHz četverki (bolj pravoslavno ortodoksno kot sinus) na 8 Ohm bremenu TRAJNO.
Po moje bi tako stvar v štacuni prodajal kot 400W, tajvanci bi pa sploh zalimal sticker v stilu "ne zadržuj se v delovnem območju stroja" >:D



  • spremenil: Brane2 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

zvočno izoliranje 300W moči ?

Oddelek: Loža
292154 (1642) ginekk
»

Domača izdelava ojačevalca

Oddelek: Zvok in slika
162873 (2404) Primorec
»

12V ---> 220V

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71372 (1228) Binji
»

Nadomestilo za baterijo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
151396 (1280) fAtso
»

alu, plasticno ali leseno ohisje:)

Oddelek: Kaj kupiti
211468 (1251) gorenc

Več podobnih tem