» »

Outlook Express

Outlook Express

BigFoot ::

zdravo. za mail uporabljam Outlook Express 6 (ne me rect da nej uporabljam naveden Outlook), in zadeva je taka. a je kaksen nacin, da nastimam da mi vse maile ki jih dobim od oseb ki jih imam na Block Sender listi popolnoma zbrise (ne da mi jih sam vrze v mapo Deleted Items).
thanx za odgovor
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

goba ::

Okoli ovinka:
Empty messaghes from the 'Deleted Items' folder on exit.
Lahko pa uporabis nekaj, kar posto potamani ze na stezniku.
Recimo: SimpleChack

Kriko ::

Lahko uporabij JOC EMAIL CHECK z katerim lahko preveriš kaj in od koga ter subject, že na serverju brez it tja ali če imaš mail na kakem serverju kjer ni na netu predala. Maile lahko tudi zbrišeš že na serverju!

LojzePek ::

Tools - Message rules -> Mail

BigFoot ::

Pek> samo tega kar jest hocem ta ne mors nastimat
kriko> bom probu, thanx
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

goba ::

?

BigFoot ::

goba> eh?
kriko> ej, problem pri JOCu je v tem da pol mors najprej v JOCu pogledat mail, (ti lepo zbrise tisto cesar noces) samo pol mors pa se v outlook mail pogledat. malo bedno. jest bi rabu en dodatek za outlook ki bi mi isto delu.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Kriko ::

Oj!
ne vem če sem te prav razumel. jaz imam JOC in dela tako. Pogledam kaj me čaka na serverju. Pokaže ti naslov pošiljatelja in subject mailov. Je zelo hiter, pokaže takoj. Pol odstraniš pač tistega ki nebi rad da pride na disk. In šele potem z outlook-om greš po pošto.

BigFoot ::

e, sej v tem je fora. jest nocem tega. mene nic ne moti ce mi potegne z neta v outlook, samo rad bi pa da mi potem to direktno pobrise, ne da mi da samo v Deleted Items (pa ne da morm dva programa uporabljat).
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Kriko ::

Ja zdaj je jasno. Pol si na strani kjer imaš mail, blokiraj določene pošiljatelje pa jih ne bo!
V Outlook-u si lahko nastaviš tudi da vsakič ko zapreš outlook ti avtomatsko zbriše Delete folder.

BigFoot ::

he, problem je da to jest rabm za siol, ta pa nima (vsaj kukr jest vem) moznosti da bi na njihovi strani nastimal kere domene/e-mail naslove nej ti blokira.
in ja, vem da ma Outlook moznost da izbrise Deleted Items ob izhodu, samo jest mam v Deleted Items en kup drugih stvari, tko da nocem da mi to izbrise. ce bi pa hotel vse to presnemavat v drug direktorij, ja no, pol mi pa isto cajta vzame kot ce si sam brisem nezazeljene maile.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Kriko ::

Oj, spet jaz:)
kaj pa če bi si naredil posebno mapo kamor bi ti hodli tej maili, tako da jih lahko potem zbrišrš brez skrbi?
lp

BigFoot ::

ja lej, samo zadeva je taka :)) jest pregledujem mail, preberem in ga hocem obdrzat na disku (takih je 90%, tko da ni cudno da mam ze preko 3000 mailov v Deleted Items) in lepo pritisnem tipko Delete na keyboardu. in to mi mail vrze v Deleted Items. ce pa bi hotu mail dat v drugo mapo, bi jo mogu pa rocno prestavit. pol je pa isti k kot ce lepo rocno zbrisem tiste mail ki jih nocem, mam isto dela (ga ni velik, vem, samo ja pa nadlezno)
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Kriko ::

ne bom več ustrajal :) ampak mislim da si si že od začetka zakompliciral. Ker bi si enostavno v otlooku nastavu da ti maili od določenih ljudi, serverjev.. ki jih ne rabiš v posebno, in ker praviš da je teh malo lahko ročno lai vsake tolko to mapo kar zbrišeš, ostale pa kot praviš daš v Delete items.
Gre se za to da mislim da takega programa ki ga ti iščeš ne boš najdu!
Že sam se ga iskal, ker imam tudi jaz VELIKO mailov shrajenih v različnih mapah, ker drugače se nebi več znajdu če bi bili vsi v isti mapi!

BigFoot ::

ja no, bom pa se naprej delu tko kot sm do zdej. vseeno hvala za pomoc :))
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Justy ::

Ja kako da se ne da, saj imam sam nastimano tako. Ce mas ti nekoga pod block sender ga imas na mail...

No, pod mail rule pa nastimas from email -> delete it from server..... lahko pa nastimas tudi ce body sporocila vsebuje kaj da ga zbrise iz serverja

Loki ::

se eno vprasanje od mene:
kako nastavis v OE 5.0 in poznejsih, da se ti avtomatsko odlogira (logoff) z identitete ob izhodu iz programa?
(da ti ni treba skos klikat exit and log off identity v file meniju)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obnova maila

Oddelek: Programska oprema
81335 (1212) Good Guy
»

Kako obnovit zbrisane e-maile?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51541 (1440) nokia6310
»

Outlook vec emailov naslovov!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91993 (1877) kockish
»

Mail program proti domenam!

Oddelek: Omrežja in internet
111601 (1434) ToniT
»

Outlook 2000 - help

Oddelek: Programska oprema
11847 (779) lordgreg

Več podobnih tem