» »

Dobro podprt modem za Mandrake linux

Dobro podprt modem za Mandrake linux

MUC ::

Kater modem priporočate za Mandrake 9.1, da dobro deluje, je dobro podprt in na sploh ni problemov z njim?

undefined ::

:D

Use Windows. >:D

romci ::

Katerikoli notranji hardverski modem ali pa kaksen zunanji;
za winmodeme pa zal nimam podatkov, lahko si pa pogledas bazo gonilnikov na linmodems

LP,
Roman
-- not all those who wander are lost...

Aspirinix ::

Npr. USR 56k interni winmodem, pa gonilnike si dobi na linmodems. Dela garantirano boljše kot v Windowsih. Enako je za Motorolo. Preverjeno, ker z njim večino časa delam. Gonilnike imaš pa za RH, SUSE, MDK in še verjetno kateri drugi distro.

iso2000 ::

Meni se zelo dobro obnese modem, ki temelji na conexant čipovju. Sem imel USR winmodem in sem ga zamenjal za tega, ki mi pod Suse 8.2 pro deluje kot urca. Sicer je tudi softverski modem, ampak se dobi dober "driver" tudi za linux. Je od firme CNet(total network solutions) Pri Mlacomu je stal ca 4Ksit.

LP

Matri[X] ::

Vsi hardwarski modemi (ISA slot) in externi modemi na splohšno delujejo dobro pod linuxom napram raznim winmodemom.

b4d ::

Meni je 3comov Us Robotics pro-ta ISDN kr lepo dela.
b4d.sablun.org

jaBo ::

Aspirinix: Imaš Motorolo SM56 Speakerphone modem ? A ti res dela ? Jest sm isku gonilnike .. pa na koncu se je celo nekaj naslo vendar ni delovalo. S katere www si jih ti dol pobral ?
čaw

Aspirinix ::

Na linmodems sem probal. Sicer nisem delal z njim dolgo, ker sem ga mel od kolega sposojenega. Vendar je delal.
Probaj z onim linkom za HSF Motorola. Prideš do motoroline strani, potem pa tam nekje med services se mi zdi najdeš celi kup gonilnikov. Probaj.
Drgač pa sem si ravnokar dolpotegnil gonilnike za rockwella za RH9, ki ga nameravam sprobati v naslednjih dneh. Mogoče(malo verjetno) se mi bo bolj dopadel kot SuSE. Vendar težko verjamem.

Aspirinix ::

jaBo ::

bom probu ..
thx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linux in modem

Oddelek: Operacijski sistemi
171662 (1423) |_CoBrA_|
»

56k Voice faxmodem v.90 standard v linux red hat 9

Oddelek: Pomoč in nasveti
101196 (1107) Lee
»

Gonilniki za Suse Linux

Oddelek: Pomoč in nasveti
10937 (871) Sahel
»

nOOb rabi pomoč pri redhat 9!

Oddelek: Operacijski sistemi
71215 (1106) dr.J
»

Modem in Red hat 8.0

Oddelek: Operacijski sistemi
8989 (914) root987

Več podobnih tem