» »

Glasnost diska WD 250GB SATA II 16MB cache ( WD2500KS )

Glasnost diska WD 250GB SATA II 16MB cache ( WD2500KS )

KrCbelca ::

Vem da je bilo teh tem že polno, sem jih prebral. Nekateri trdijo d je njihov WD2500KS glasen, drugi da je tih. Rabil bi čim več informacij, na testu običajno dobijo v roke en disk, če ga pošlje proizvajalec je verjetno najbolši izbran :)

Ker ga nameravam kupiti me zanima vaše mnenje. Računalnik hladim z neslišnim vodnim hlajenjem, zato disk in napajalnik edina lahko povzročata hrup, vendar je napajalnik izredno tih.

prosim če mi zaupate lastniki WD2500KS koliko glasen je vaš(Verjentno je razlika med različnimi "izdajami" tega diska?)
C2Q Q6600, P5W DH Deluxe,6GB 800MHz Rama
GF 8600gt, 2xSataII WD 250GB, LC Power 550W Green Power
----watter in my vains----

papameneger ::

Alo imam 4 diske 2krat wd 250gb eden je prenosni drugi sata2 pa se 2 samsungova 160 gb ista
ti povem da je wd dober in sorazmerno tih samo pri meni pa nima sans proti samsungu to so res i tech diski sploh ne vibrira ob polni obremenitvi da ne bom prevec hvalil so pa na ata vodilu ampak vseeno so bolsi ceprav wd ima vecjo kapaciteto samo tudi ti ne bo zal ce kupis wd ker so dobri diski samo ce bos pa mel sans pa kup samsung



lp

miwche ::

papameneger

:) to si napisal prav vse v eni sapi ker se ti je mudilo na wc?

jaz tudi imam wd 250gb KS serijo in moram priznat da je glasnejši od seagata 160gb barracuda. ob zaganjaju je (glede na seagata) kot reaktivec, prav slišim kako se zavrtijo diski. kar se tiče glasnosti in segrevanja tega diska, me je prav razočaral.
~ there are more alpha males than beta testers ~

gumby ::

sam imam dva diska JD serije (SATA 1, 200 in 250G) in sta neslisna v primerjavi z ventilatorji. je pa res, da sta obesena na gumijast nosilec in ne prenasata vibracij na ohisje:)
my brain hurts

K0K0 ::

Kupujem 2 nova 250Gb diska, edini pogoj je da sta tiha, ker ne prenesem piskajočih diskov.
Sam imam zelo pozitivne izkušnje z 160Gb Hitachiji 7k250. A so 250Gb Hitachiji prav tako tihi?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sata disk: SEAGATE Barracuda ali WD Caviar?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91011 (885) PaX_MaN
»

Najtišji disk

Oddelek: Kaj kupiti
242250 (1323) mmaestro
»

Kateri trdi diski so zdej in?

Oddelek: Kaj kupiti
362852 (1719) elToro
»

Najtišji ATA disk?

Oddelek: Kaj kupiti
292579 (1820) LordWorm
»

od katere firme kupiti diks? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
684817 (3539) jastreb

Več podobnih tem