» »

pocasnost

pocasnost

whatson ::

Mater smo v sloveniji pocasni... arnes se nima 088x linije, dostop do interneta je dosti predrag, ASDL je se v povojih in se veliko je podobnih stvari... v mojem kraju ASDLja itaq verjetno se en cas ne bo... Ali se vam ne zdi da standardi in tehnologije vedno povozijo Slovenijo? ASDL so nekatere drzave ze dolgo imele, ko smo mi komaj dobili ISDN... damn..


whatson.xmix.net
  • spremenil: whatson ()

drek ::

:D

Elemen_T ::

Slovenija je majhna država...pa je kljub temu zelo razvita...internet pa je pri nas itak še v povojih, kar je popolnoma razumljivo saj naša država traja šele slabih 10 let...pričakuj da se bodo tudi ISPjevske stvari popravile v naslednjih 5ih letih;)

Lp

andrej ::

slovenija ima zelo "pametne" ljudi in kar se znanja tice smo visoko... samo problem je z politiki in monopolisti ki zavirajo razvoj... ce bi nadaljevali s taksnim tempom kot smo zaceli bi lahko bli cisto pri vrhu... tak pa je pozresnost nekaterih ljudi vse skupaj zavirala...

PaJo ::

Tocno tko, se strinjam, namrec ves Internet razvoj v SLO je zavirala politika in nihce drug. Za informacijo za tiste, ki se ne vedo je da je bil eden izmet prvih 50 Internet streznikov na svetu v Slo in sicer na IJS-ju;( Ce bi tkrat nasi predragi politiki vedeli kaj majo v rokah bi danes Slovenci bili na vodilnih in ne "sleparskih" pozicijah pri uprobi Interneta;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

whatson ::

hehe.. prav mate.. samo baje bi naj morebitno ministrstvo za informacijsko druzbo (MID) z Gantarjem na celu, pospesilo razvoj slovenskega interneta...
jaz temu sicer nic prevec ne verjamem..

whatson.xmix.net

JLP ::

Ja govori ta Gantar velik ja koko bo vse bol pa to.
Sam dokler navjo nč nardil pol je brezveze.
Do takrat bo pa to Ministrstvo za zapravljanje denarja.
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cene RAMov (again:)

Oddelek: Loža
151489 (1149) DeLonghi
»

Vprasalnik:) !!!!!!!

Oddelek: Omrežja in internet
61511 (1340) IceIceBaby
»

Koliko casa IRCate na dan??

Oddelek: Loža
432184 (1373) mmisv
»

LINUX-pomoc

Oddelek: Programska oprema
81180 (1073) JeDo
»

!!!!MOBItelomanija !!!! (sux)

Oddelek: Loža
472107 (1676) Thomas

Več podobnih tem