» »

Logitech MX Revolution vs MX1000

Logitech MX Revolution vs MX1000

mzidy ::

Takole, čas igranja iger z izredno dobro miško (MX518) je mimo, ker me špili ne ganejo več:) Zdaj je pa čas za novega mišona, ker bi se naj uporabljal za pisarniško delo, bo tale mišon brez repa>:D
Do danes sem bil prepričan, da bo pač to MX1000, ampak sn šel mal pokukat trgovince na netu sem zasledil Tole miškico:D
Mogoče že ma kdo to črno čudo?:))
Torej, kaj kupiti? (Cena naj ne bo dejavnik odločitve)

Antares88 ::

Če praviš, da si se naveličal igric in boš miško uporabljal za pisarniško delo potem ne vem zakaj bi dajal 22k sit za miško :\

Potem bi ti zadostovala kaka MX400 dobro al pa MX1000 sam bi raje vzel 400.

asus ::

ampak res za pisarniško uporabo je za 5k čist vredu miš

para! ::

Jaz bi izbral MX1000.

Glede revolution MX:

- ni klika na glavnem koleščku
- glavni kolešček nima stopenj, ampak se prosto vrti
- kolešček na palcu se ne vrti, ampak je na vzmet - torej je le en okrogel gumb z dvema stanjema

Ergonomija je sicer všečna saj lepo paše v roko. Dobro sta postavljena in oblikovana tudi stranska forward/back gumba.

lp
Death before dishonor!

eDDi ::

@para: moram te popravit.

klik je LAHKO tudi na srednjem koleščku, program setpoint dela čudeže, sam pol izgubiš možnost preklapljanja med neskončnim in stopenjskim srednjim gumbom, kar ti tudi poven na drugo trditev, ne samo da lahko preklapljaš med neskončnim oz prosto vrtečim se gumbom, celo miš lahko naučiš da sama preklaplja... če divje sučeš ti avtomatsko preklopi v neskončni način, če pa počasi pa v stopenjski. Za vsak program lahko določiš kdaj in kako naj ti preklaplja.

sepravi da je v vsakem primeru mx revolution napram mx 1000 huuudaaa nadgradnja.

Grimlord ::

Dvomim da gre nastavit klik na koleščku. Sem probal vse varjante, pa nisi mogo koleščku NIČ nastavit.
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Robert_S ::

Da se da , v prvem meniju , 2. select button prtisn trojko , potem pa pri 3.select task dej auto sroll al pa universal . Pol pejt na peti meni Microgear Precision Scroll Wheel pa prtisn Disabled (Overrides application settings) pa označ Always Click-to-Click.

Grimlord ::

Zdaj je nimam več. Drugače pa sem probaval takrat ko je ven prišla, pa mi ni uspelo.

Sicer pa, če izklopiš ta micrgoear, potem "Revolution" nekako ne paše več zraven imena :)
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odločam se za nakup nove miške...

Oddelek: Kaj kupiti
482789 (1729) kotnikd3
»

Katero miško?

Oddelek: Kaj kupiti
332281 (1534) kunigunda
»

Katero miško kupit?

Oddelek: Kaj kupiti
262771 (1907) hrcek
»

Dobra brezrepna miš

Oddelek: Kaj kupiti
232590 (2151) reptilia
»

Katero miš LED ali LASER?

Oddelek: Kaj kupiti
172036 (1582) tec

Več podobnih tem