» »

Kateri UPS do cca. 30ksit?

Kateri UPS do cca. 30ksit?

Irmscher ::

Se splača vzeti Belkina UPS - 800Va ?

Gor bi pa priklopil računalnik (1x450W) + monitor lcd 17". Koliko časa bi to moralo zdržati?


PS: Vem, da je Sergio že iskal podoben UPS, samo ne vem katerega je potem vzel :D :D

LP!

beo ::

Po reviewih sodeč bi moral biti ok. V tem cenovnem rangu tako ali tako ni veliko izbire (zlasti če odpišeš noname robo). Glede na težo bi ti moral zdržati kakšne pol ure ali celo več, seveda odvisno od obremenitve. Sicer pa kupi prek neta in če ne boš zadovoljen pošlješ nazaj.

PS. Poročaj kako se obnese (npr. če se tudi ta samodejno izklopi ob nizki obremenitvi, kar je pri Musteku lahko zelo annoying, pa če se da piskanje izklopiti, ipd.).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: beo ()

K0K0 ::

Jest mam Mercury 1,2KVA Link
drži 25min potem pa izklopi računalnik.
Obremenitev:
pc1 : A64 3000+ 1024, radeon 9250, 2 diska, 17" lcd
pc2: P3 866, 15" lcd

Drugač vredu sam piskanja ne znam odklopit.

kajzer ::

kakšega piskanja?

K0K0 ::

Ko zmanka elektrike začne odajat zelo neprijeten opozorilni ton PIIIIIIIIIIIIIP PIIIIIIIIIIIIIIIIP itd...
Še mal pa bom preščipnu kable za zvočnik >:D .

kajzer ::

aja, a ne samo takrat ko gre baterija bolj proti koncu?! vsaj tako sem jaz prebral na tisti strani ko si jo podal. Drugače pa najboljša rešitev ja:D

K0K0 ::

Ko pride na Low battery sam še piska PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII itd...

PaJo ::

Odcinis tisti zvocnik pa je mir:D
Tako sem jaz naredil na vseh ups-ih, razen na tem zadnjem, ki je malo bolj pameten in se da ta zvok izklopiti preko stikala.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

opeter ::

PaJo, kakšen UPS pa imaš zdaj?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

PaJo ::

Eno ze malo rabljeno zadevo od Compaq-a, ni bil nov ampak menjal baterije, elektronika pa dela ok. Slucjano nekej dobil po ugodni ceni. Ceprav mi vseeno nekaj ne dela good, iscem nekaj drugega, ker mi kratkih sunkov ne filtrira in je novi 1Gbit switch obcutljiv, ter ga resetira, kar me zelo moti:(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

OmaDesala ::

Tudi mene zanima kako se obnese tale Belkin (v primerjavi z Mercury 1.2kVA ali kakim Riello. V reviewih ki sem jih prebral so ga kar pohvalili.Recimo tale


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UPS Mercury 1.2 KVA RS232

Oddelek: Kaj kupiti
172293 (1665) jurre
»

kateri UPS

Oddelek: Kaj kupiti
51364 (1167) Azrael
»

Kupujem UPS za domaco uporabo

Oddelek: Kaj kupiti
91597 (1219) opeter
»

UPS in glajenje napetosti

Oddelek: Pomoč in nasveti
102648 (2519) Azrael
»

Kateri UPS

Oddelek: Kaj kupiti
453960 (2944) Muzo

Več podobnih tem