» »

blokiranje racunalnika med igranjem iger

blokiranje racunalnika med igranjem iger

mandm1 ::

Med igranjem igre ( cirka 20 min delovanja ) se mi igra zablokira in se mi racunalnik tudi avtomatsko resitira. Kako bi lahko odpravil napako oz ta problem resil?
Hvala za odgovor.

RedStar ::

A za to sta bili potrebni dve temi?

tema 2

Drugače pa poglej če se ti računalnik pregreva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RedStar ()

miwche ::

ja, redstar ima prav, ne smetit foruma in poglej ali se ti pregreva. probaj si tudi naložit najnovejše drajverje za grafično.

kako vedeti ali se ti pregreva komp? igraj igro in ko ti zmrzne in resetira takoj potem spet opali igro. če bo preteklo manj časa kot prej do reseta, potem se pregreva.
~ there are more alpha males than beta testers ~

mandm1 ::

bom probal. hvala za odgovor

stock ::

Sm skor 100% da se ti pregreva procesor, naloz si speedfan klik, pa mal cekeri stopinje. Ali pa ce nimas vec garancije dj eno stranico dol, tko ti bo padl najman 10-15stopinj.

'FireSTORM' ::

miwche ali pa preprosto ko se ti resetira greš v bios pod hardware monitor in ti tam piše temp. cpu
Those penguins.... They sure aint normal....

mandm1 ::

zdej sem pa probal F.E.A.R. Fifa 2006 mi dela pa cisto normalno. Ne dela npr. pri Torino 2006, need for speed - most wanted itd., pri teh igrah mi pa vse zamrzne in ponovno resitira.

stock ::

Pac tej spili ti bolj segrevajo proc. Najbolse je res da usakic ko ti resetera hitro skocis u bios in pogledas temp, nekje ma proc tocko preko katere recimo negre. moj pri 57zablokira in . Ponavadi ce se graficna segreva te samo vrze iz spila v winse...

EvilDare ::

To je verjetno pregrevanje. Samo imam naložen NFSMW in Battlefild 2. Če dam Cpu ventilator na min začne piskati opozorilo za 60 stopinj zelo pozno, če pa odprem NFSMW pa samo da zaženem mapo in odpeljem recimo pol kroga že piska. Tako da NFSMW zelo obremenjuje cpu in gpu.

muzičar ::

Povej zdaj kakšno konfig.imaš. Najboljše bi bilo nek diagnostični progi, ki beleži temp. v nek log file tako da bi potem lahko pogledal kdo je tisti, ki se če se pregreva.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pregrevanje hp prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7019453 (18522) Havq
»

Vgasne se mi monitor med igranjem iger

Oddelek: Pomoč in nasveti
111018 (925) _markec_
»

računalnik se ugaša ob up/downloadu

Oddelek: Pomoč in nasveti
201613 (1268) r0x
»

Sapphire ATI Radeon X1900GT (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
533848 (3028) Puzo
»

Racunalnik zamrzne pri igranju iger???

Oddelek: Pomoč in nasveti
181326 (1135) rok-tocak

Več podobnih tem