» »

Preamp za phono

Preamp za phono

20sdfj093f ::

Zdravo,

kje lahko dobim poceni RIAA preamp, mogoče kdo lahko svetuje?

LP, D.

danix1 ::

V Big bangu, Vivanco PA 111 za 9000 SIT, ali pa boljšega Pro-ject Phono box za 15kSit.

karma ::

V BigBangu imajo tudi QED Discsaver za 9.000 SIT, rabi baterije ali kvaliteten napajalnik.

Project-ovih boxov pa mnda nimajo več, mi je prodajalec v BB gledal po vsej verigi BB/BoF.

Sam sem se odločil pol nabavt en rabljen Yamahin integrirani ojačevalec z MM/MC vhodom, ki ga
uporabljam kot phono preamp....odvisno, kolko kvaliteten gramofon imaš oz. kolko nameravaš
investirat v vinilno nostalgijo...


cya
k.
...obsolete...

Trancedeejay ::

NAD PP2
Music is the key

Robert ::

Doma imam stari Pinnacle Steinberg Preamp phono ki ga nisem uporabljal še nikoli in opažam, da je zadeva že malce zastarela, saj licenčni program (Pinnacle Steinberg Clean Plus ver.5), ki sem ga dobil zraven v Win 7 ne deluje več oziroma se ga sploh ne da instalirati. Vem kako se gramofon priklopi na Preamp phono ne vem pa kako se potem zadeva prenese preko Preamp phona na PC. Preamp phono se poveže na PC preko USB-ja (ali samo za napajanje ????) in me zanima če to zadošča ali je potrebno še kakšna druga povezava na PC.

jamiroq ::

je to ta zadeva? kolikor vidim nima linijskega izhoda (da bi ga lahko priklopil na linijski vhod zvocne kartice), tako da priklopi na usb in jo, ce jo windowsi zaznajo kot zunanjo zvocno kartico, v programu za snemanje izberi kot vir za snemanje.

Robert ::

jamiroq je izjavil:

je to ta zadeva? kolikor vidim nima linijskega izhoda (da bi ga lahko priklopil na linijski vhod zvocne kartice), tako da priklopi na usb in jo, ce jo windowsi zaznajo kot zunanjo zvocno kartico, v programu za snemanje izberi kot vir za snemanje.


Hvala za odgovor. Ja to je to, izgleda da gre res vse preko USB-ja, motilo me je edino to, ker ima zadeva na vrhu še možnost priključka z oznako za slušalke (mali ozek cinch).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosim za pomoč pri priklopu gramofona

Oddelek: Zvok in slika
437028 (6744) 2x'=2
»

Program za snemanje kitare na racunalnik

Oddelek: Zvok in slika
161902 (1583) .:joco:.
»

Kako iz gramofona v MP3???

Oddelek: Zvok in slika
253974 (2712) Gapi
»

Pc za demo posnetke..cubase

Oddelek: Kaj kupiti
342824 (2450) Axis69
»

Iz vinilk na računalnik

Oddelek: Zvok in slika
92223 (2120) pblaz

Več podobnih tem