» »

P-CAD 2001

P-CAD 2001

SHORTEE ::

Zdravo, v šoli se učimo s tem programom, rad bi ga imel tudi doma, kje se da dobiti, ne mislim z neta povlečt, ker hočem brez tistih trialov...kaj pa cena novega?

lp

BluPhenix ::

Uh, nov ima nabrito ceno, nekje €2000.

Boš moral kako "drugače" to dobit, najboljše da vprašaš na faksu, če se dobi kakšna student verzija.

Več informacij: CADCAM Lab
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

SHORTEE ::

Vse bi bilo v redu, če bi bil na faksu, jaz sem na srednji šoli, če pa opraviš maturo pa dobiš baje zravn cd, tako je men profesor reku:\

Jackal ::

Za tisti čas, kolikor ga boste uporabljali v šoli je trial verzija čisto dobra. Trajanje pa ima (če se ne motim) 3 mesece. Če ti poteče ga pač naložiš še 1x.

Za alternativo pa lahko posežeš tudi po kakšnem malo manj zmogljivem, a brezplačnem programu - Cadsoft Eagle. Sicer ni primerljiv z PCAD-om, ampak se pa da tudi s tem naredit marsikaj.

SHORTEE ::

Sj eagle mam, sm tud že delal z njim, samo, če se že učim v šoli z p-cad, nebi bilo slabo imeti še doma, kakor jaz vem, ko enkrat poteče, ga ni mogoče več naložiti te trial, pa tud linkou tapravih ne najdm:\

teedy ::

Zdravo, imam P-cad 2004, pa neznam iz sheme pretvorit v pcb, bi znal kdo pomagati?:))

teedy ::

Joj...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program za risanje el. načrtov?

Oddelek: Programska oprema
54713 (4619) SynTax64
»

program za risanje tiskanih vezij

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
216508 (6263) madviper
»

Profesionalna tiskana vezja

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
225623 (5072) Brane2
»

tango za windowse

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
121605 (1377) Lisko
»

Program za risanje tiskanin

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
122908 (2677) Microsoft

Več podobnih tem