» »

Drugi najboljši?

Drugi najboljši?

tejo ::

F2s ni nič več zastonj, zato moram forum in in podobne stvari preselit drugam. Vendar pa ne najdem nič ustreznega zame (20MB space, PHP, MySQL, CGI and SSI, FTP access, no banners) :(.
A kdo ve drugega najboljšega ponudnika teh storitev (prvi je F2s)?

Pa vsi nesrečniki, ki ste imeli strani na F2s, povejte, kje jih imate sedaj (napišite ime ponudnika storitev).




Vem, da je že bila tema o tem, ampak je ne najdem. Do sedaj sem vse skupaj iskal tukaj in tukaj.

abcde7 ::

res nesrečniki-pa kaj še..... Ma k da kdo tiste bad strani sploh gleda men je itak že propadla..... na f2s.com... Poskus na angelfire.com mogoče bo tam več uspeha...... Sam tist tud ni vredn pol kite...

Loki ::

baje, da je zdej tukaj nekej...
kaj pa placljivi? (najnizje ze za 1000 sit na mesec - bos pac spil tri pire na mesec manj....)

tejo ::

Pravkar sem na F2g naložil forum in dela v redu. Če ne verjamete, pa se prepričajte tukaj .

Še link do F2g: www.f2g.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

[BISI] ::

F2G ponuja storitve portlanda. Za kaksno "resno" stran se ti ne bo izslo, ker ponujajo samo 100MB bandwitha.

tejo ::

Za stran z 20 obiskovalci dnevno je to povsem dovolj, ker imam samo gor nekaj majhnih slikic, forum YaBB, NewsPro in Poll It.

Vrocipes ::

Poskusi na www.sloweb.net
Moj forum teče na njihovem strežniku poglej:
Tukaj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljši free web hosting???

Oddelek: Omrežja in internet
162786 (2484) dux
»

PHP & MySQL Server

Oddelek: Omrežja in internet
211190 (993) glavic
»

Spet težave - F2s

Oddelek: Omrežja in internet
221331 (1130) abcde7
»

Narediti svoj FORUM (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
765152 (4569) bzagozen
»

Free webhosting

Oddelek: Omrežja in internet
181925 (1725) barbarossa

Več podobnih tem