» »

ISDNLink 128K Adapter

ISDNLink 128K Adapter

GaS ::

nej mi nekdo pove, ce je ta modem za kej al ne;
Thanx

Han ::

Če misliš Asuscom, potem je kar v redu. Sploh za tako ceno.

rc-car ::

Ce mislis za Asuscom, pol ti jest iz lastnih izkusenj povem, da je bolj tako tako..

Lastil sem si dva taka modema (enaka). Prvi mi je nehal delat na stari plati in nikakor ni hotel delat, ter je se nekaj sfukal PCI slot, da pol v tistem slotu kjer je bil modem ni nice vec delalo..

Sem kupil novo plato sem kupil tudi nov modem.. Najprej sploh ni delal.. Potem sem moral povecati voltazo na plati in ene stvari boljsi performance nastavit, da je sploh delal..
Ko sem flashal BIOS maticne z novejsim spet nikakor ni hotel delat in sem moral flasaht nazaj z prejsnjim..

Driverji za win9x in ME so zelo v p****! V XP se ga lepse instalira in to lepse dela..

Modem je sicer cisto dober in, ko ga enkrat pripravis do delovanja in instaliras driverje dela zelo lepo in v redu.. Treba se je samo malo pomatrat, da dela.. Vsaj pri mojem je bilo tako.. :\
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Han ::

Hmm, kakšno plato pa imaš? Kolikor sem sam imel opravka s temi "modemi", so vsi delali normalno, tako ISA kot PCI.

Glede gonilnikov: pametno je namestiti tiste z Asuscomove strani, saj so priloženi navadno starejši in slabši.

rc-car ::

Imam ABIT KT7A in potem, ko sem nastimal vse mi sedaj dela v redu..

Bolj sem se pa zajebaval na stari MSI6360 (al ena taka cifra, sem pozabu...) plati, kjer mi je modem non-stop crkavu..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

_Tejc_ ::

Mam to zadevo v mashini in deluje BP (do sedaj). Tko da kr priporocam zadevo, pa se nove gonilnike si pober iz njihove strani ce bos nabavu zadevo... pa vzem najcenejso varijanto brez dodatnega vhoda za analogni telefon ker to SUX...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odstranjevanje hardwera (ISDN) v linuxu?

Oddelek: Operacijski sistemi
12887 (810) pro549
»

23.11 Detonatorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
231429 (1128) SkyNet
»

PROBLEM Z MODEMOM !!!!!!!help

Oddelek: Pomoč in nasveti
10895 (779) Paramedic
»

racunalnik se noce vzgat!

Oddelek: Pomoč in nasveti
351796 (1446) rang3rus
»

Naše poštene računalniške trgovine!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6544748 (43361) Tjulenj

Več podobnih tem