» »

Iriver clix

Iriver clix

ajtak1 ::

cau

upam da mi bo kdo od vas lahko kej pomagov. fantu bi rada kupila iriver clix
http://www.iriveramerica.com/prod/ultra...

zdej me pa zanima če mi kdo lahko pomaga kje se to da kupt? fant mi je reku da se ga da dobit samo v ameriki. rada bi ga presenetla za r.d. zato vas ful prosm za informacije

igor0203 ::

Mislim, da je to to. (Dol bolj na dnu strani je) KLIK

ajtak1 ::

hvala,
za začetek je neki sam čudn mi je k kle piše u10 tm na uni strani pa clix... a drugač je to zanesliva stran za naročvt? sm mau skeptik... a ma mogoče kdo informacijo za uvoznika za iriver slovenija al pa podatke kok to kej stane v italiji ali avstriji? čim več mi napište prosm...

mile ::

mislim da je uvoznik Eventus

http://www.eventus.si/default.aspx

vsaj 3-leta nazaj je bil, ko sem kupoval iriver-ja

igor0203 ::

Funtech je odlična trgovina, oba prodajalca dobro vesta kaj prodajata, ne bluzita tko kot v kakšnem Comtronu. Če ti kaj ni jasno, vprašaš in ti odgovorita brez problemov. Če pa uveljavljaš garancijo nikoli nič ne komplicirata, ampak takoj sprejmeta. ;)

PARTyZAN ::

Tudi pri mimovrste ga prodajajo. Sem tudi sam nekaj casa nazaj razmisljal, da bi ga nabavil ... na koncu mi je pa denarja zmanjkalo :P. Je pa vsekakor na prvi pogled zelo neat zadeva.

ajtak1 ::

a pol bo OK darilo... a prov tega clix majo? grem zdej iskat

igor0203 ::

Ja verjetno je za ameriški trg poimenovan clix, za EU pa je U serija. Na pogled sta čisto enaka, specifikacij pa nisem gledal.
Preden greš v Funtech, raje prej pokliči, ker lahko da trenutno nimajo na zalogi, vendar če poveš, ti ga pomoje lahko zrihtajo v enem dnevu, mogoče dveh.

ajtak1 ::

no sem še malo raziskovala... mislim da ni res da je u serija enako serija clix, na ameriški strani sta posebej napisani kot vsaka zase... iz F.U.N.T.E.C.H d.o.o. so mi odgovorili: ''zaenkrat še ni teh modelov pri nas. Uvoznik nima datuma dobave.'':(
potem sem pa iskala kje bi ga lahko kupila na netu pa sm najdla na ebay in bi mi ga dostavl iz amerike je 200 dolarjev+20% davka+poštnina... na eni angleški strani bi me pršu pa 400 dolarjev...
tko da zdej rabm nekoga k gre v ameriko? a gre kdo? to resno mislim!!! lahko kdo pomaga?:(

igor0203 ::

Lahko ga naročiš preko nemškega eBaya. ;) ebay.de


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mp3 predvajalnik (do 150 eur)

Oddelek: Kaj kupiti
161537 (1283) YaN-cH
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
223962 (3003) zuzek
»

iRiver Clix, druga generacija

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
124127 (3142) Oven-2k
»

iRiver vrača udarec

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
63080 (2697) TribesMan

Več podobnih tem