» »

CD-Rom prebere vse razen Divx-ov ?!?

CD-Rom prebere vse razen Divx-ov ?!?

OrlyTM ::

Pri kolegovi mašini mam čudn problem. CD-Rom normalno bere vse cd-je, razen tistih na katerih so filmi divx.
Ko vstavim cd z takim filmom, mi po nekajtrenutnem mrku le sporoči, da cd-ja ne more brat. To se godi tudi s cd-ji, ki so poprej že delali v tem računalu.

Konfig:

  • Abit KT7a

  • Duron 750

  • GeforceMX

  • TEAC 40x

  • WinXP (so že delovali brez problema na tej mašini)



Po narejenem virusscanu sem našel tud Nimdo .... je možno da ima ta kake ničke in enke vmes?!?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

swalow ::

wat?

OrlyTM ::

Pri kolegovi mašini mam čudn problem. CD-Rom normalno bere vse cd-je, razen tistih na katerih so filmi divx.

Lih točno to kar gor piše. Tut men nč jasno. Podatkovne cdje prebere BP, če daš not divx je pa žura konc. Čist divje. Any Ideas ?!?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

matevzm ::

Jaz sem imel podoben problem na Teacu pa tudi na Pioneerju 106. Normalni CDji so se brali, pri DIvXih pa je drive zacel delati tezave, Pioneer je recimo delal ck-ck in dostikrat obupal. Ugotovil sem, da je zadeva ocitno odvisna od vrste CDjev (nekateri se slabse berejo) in XPjevega 'preview thumbnailov'. Pioneerju je pomagal firmware ugrade na 1.22. Teac pa je delal napake pri branju in igral polza, zanesljivo je delal samo pod PIO. Kako ga popraviti, ne vem.

Han ::

Znano dejstvo je, da Teac 40x v Win2k in XP ne deluje v redu z vklopljenim DMA. Zato ga tudi sistem po končani namestitvi in po tem, ko ga recimo zbrišeš iz Device Managerja, avtomatsko postavi v PIO način...

tedybear ::

IMAŠ 4,11 CODEX GOR?
KABEL RULA!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB problem ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
51360 (1200) amigo_no1
»

TEŽAVE Z ABIT KTZA (BREZ RAIDA)

Oddelek: Pomoč in nasveti
71302 (1184) AtaStrumf
»

Čudna težava pri peki ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161193 (974) Han
»

snemanje cdjev on-the-fly

Oddelek: Pomoč in nasveti
91258 (1098) Han
»

vaše mnenje za nov sistem

Oddelek: Kaj kupiti
251415 (1052) rookie

Več podobnih tem