» »

Nvidia fps

Nvidia fps

metro ::

Zanima me kakšne rezultate dosegate /FPS/
Kakšne mate nastavitve?
Jst mam 250/175 , pa me zanima zakaj če dvignem frekvenco od rama blokira slika?!

Uporabljam program Coolbits, oz sam dodatek v registru!
Kar se tiču tiče najlepš poje veverca. Najlepša roža je bor!

Thanatos ::

slika ti verjetno blokira zato ker imaš ram prenavit, verjento imaš nekvalitetnega. Katero grafo pa imaš? GF2MX?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

metro ::

Inno 3D GeForce 2 MX 400 TV Out.

V 3D Marku 2001 SE mi doseže komej 1289 točk na resoluciji 1024 x 768 x 32. Mislim da je to mal smešna številka al kaj mislte.

Kolega ma P4 pa GF3 Titanium (ne vem kolk) pa rambus 512. Pa mu doseže 6878 točk.

Res da mam švphej računalnik sam take rezlike pa spet nebi smelo bit.

Če z GTS-jem doseže 4500 točk
Kar se tiču tiče najlepš poje veverca. Najlepša roža je bor!

krucymucy ::

Jou! ne res maš premalo ... jest sem mel okol 3000 z MX-om prej na Duronu, zdej mam pa itak sam 300 več!
Driverje instaliraj tku k je treba ...
V bios-u poglej če maš AGP 4x ...
Mal poglej nastavitve tam k maš coolbitse ...

p.s. ne verjamem, da si navil na 250 sploh ne z unim t'malim hladilnikom k je original gor ... aja pa ram ne gre gor ja pr kolegu dela največ na 178 - jebeš slab RAM!

Thanatos ::

jaz sem ram spravu svojega Herc propheta II MX spavu iz 175/183 na 217/206. Čez gre tudi vendar se pojavijo anomalije. Za ram in GPU skrbita dva Crystal Orba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

metro ::

Kakšne nastavitve pa dam pol?

Krucymucy, v CoolBits mi kaže 250/175, pri jutr pogledat če ne vrjameš?

A je za tko švoh rezultate tut krivo kej navijanje samga sistema?

8-O
Kar se tiču tiče najlepš poje veverca. Najlepša roža je bor!

kuglvinkl ::

Če imaš VIA chipset, potem boš potreboval 4in1 pack. Ponavadi (99%) je jeba tu.
Your focus determines your reallity

reXor ::

Jst sm svojga GeForca (WinFast) naviv na 208/195 Mhz....gre tut do 220/199 Mhz sam pol pride do anomalij.
Jebes ti 3DMark......Jst mam AMD Tb 1.33@1.53 Mhz pa mi kaze 1500 tock:( prej k sm meu pa Duron 700 Mhz pa 2300.Jst bi jih mogu met saj ene 4500-5000.

Area_51 ::

:O :O 8-) Če verjamete ali ne moj GeForce 2 MX dela pri 245/230 pa ne vem kako je to mogoče. Ali je kej narobe z mojo gafično ali je z vašimi?
Area 51

zizi ::

Jst dobim 6500 pik v 3dMark-u in imam 700mhz proc ampak GF4 4600 tut naredi svoje...ampak res rabim nov sistem...
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

krucymucy ::

Area_51: neki je narobe s tvojimi pokazatelji frekvenc ...
Men gre winfast, P1 hladilnik in vent na gpu, ter na RAM-ih rebra brez
anomalij do 215/215 ... je šu pa ram tud do 226 ... lih tolk, da je 3dmark dal skoz :D
Aja frekvence ti lohk kaže tudi narobe ...

še to: v 3d marku ima proc ... seveda če je le kolikor toliko močen 700+ jako malo vpliva!
med D700@1000 in TB 1.33@1.6 vsega 300 pik razlike, pa tud DDR vs. SDRAM ni lih ne vem kaj v 3d marku

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

Area_51 ::

:\ Mogoče je res kej narobe sam so tri stvari 1. Vsakič ko pride nov nVMax ga dam dol z nVidiene strani tudi tam mi piše 245/230. 2 Ko ga navijem na tolko se RAM-preveč segreva. 3 Če ga navijem še mal več, pa se na ekranu začenjajo prikazovati kockice in črtice (Picasso)
Zdej pa vi ugotovite katera je prava rešitev in kaj je narobe.

Pa še to GeForce je od Winfasta. defoult pa je 175/166
Area 51

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Area_51 ()

krucymucy ::

jest mam tud to isto ... pa mislim, da sem ji iztisnu max. s takim hlajenjem kot ga mam!
nad 215/215 se mi pojavjo anomalije ... trganje textur ... tko da res ne vem kaj je s tvojo!

Area_51 ::

:) Če pa dam krepko čez 245/230 pa mi zablokira cel sistem ni druge kot restart. Ventilator pa vsak mesec dam dol pa ga očistim. V tem času se naber veliko umazanije in prahu pod njim. Zanima me pa to, kako bi lahko odstranil hladilna rebra, ki so pripopana na procesor???
Area 51

krucymucy ::

kdo ti je pa rebra gor popal 8-O pa ne, da so original gor?

reXor ::

Jst mam isto in mam max. na 208/195 Mhz.
Pa ti pol tut dela na tej frekvenvi. Mislm a si ze kej sprasvov lastnike teh GPU-jev kolk majo kej fps pa ...

Area_51 ::

8-O Glede hladilnih reber. Že ko sem jo kupu v Adri-ji so bla gor. Glede spraševanja pa nisem nobenga vprašal, ker sem mislil, da je to normalno. Zdej sem zvedu, da ni. Zdej sem se spomnil še ene stvari, mogoče je zradi tega. Mam procesor 300 Intel MMX in sem mu spremenil množilnik na 100 sedaj dela pri 450. Preden sem to naredil so mi rekli, da se bo jo vse frekvence v računalniku zvišale. Mogoče pa je to posledica GeForca.
Area 51

krucymucy ::

Ne ni to posledica... sploh pa bi ti frekvence zvišale le na frekvencah od 66 -99 na 100 se prestavi razmerje z 1/2 na 1/3

Area_51 ::

;( Ah bo že kdo drug pogruntu kaj je narobe.............
Area 51

reXor ::

Ce mas Abitko al pa kej podobnga pol je to res (razmerje 1/3):/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj navite grafične kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
675800 (4363) The B
»

navijanje Gf2MX

Oddelek: Navijanje
431897 (1154) racaMIT
»

Vsem lastnikom GF2 MX/MX400

Oddelek: Navijanje
372116 (1401) AnWar
»

test grafičnih v Monitorju marca

Oddelek: Strojna oprema
241746 (1252) R0K
»

3d MARK 2001

Oddelek: Navijanje
261979 (1597) boko34

Več podobnih tem