» »

2 grafični in 2 monitora

2 grafični in 2 monitora

|GrEgOr| ::

Torej v mašino bi rad dal 2 grafični in uporabbljal 2 monitora. Imam Winse 2000, ki bi mogli to podpirat, zdaj me samo zanima kak to nardit...

aja plato mam MSI K7T Pro2 (MS-6330)
glavna grafika je ATI Rage Pro 16 MB - Tv-out (AGP)
druga bi bla enea stare 1MB na PCI

bios je Awardow 3.0

torej kak se naj lotim tega?

jetam ::

Ni težko... Najprej greš na Microsoft preveriti ali ti podpira obe kartici. Potem pa v BIOSu nastaviš katero naj ti zazna kot prvo (AGP) in voila... Dual Mon... Ampak potem se bo sistem pri zahtevnejših programih (3D Max) prilagajal slabši kartici. Vsaj pri meni se je dokler sem imel dva monitorja...

MitjaM. ::

Daj v racunalnik obe graficni. Ko bos zalaufal winse ti bo nasel nov hardware, instaliraj pa prikluci 2 monitor. Stvar bi morala delat. Edin problem je ker uporabljas win2k, ki ne omogoča različnih resolucij. Tko da ce mas en monitor zanic, ter ti podpira samo npr. 640X480 bo resolucija tud na boljsem monitorju samo 640X480...

no ce te to ne moti, stvar dela v redu. Z desnim klikom na desktopu pa stimas kako naj delujeta monitorja (razteg slike cez 2 monitorja, dve povrsini, ...)

Lp, MitjaM.
0oO0oO0oO0oO0oO0oO0oO
http://mitjam.4ever.cc
0oO0oO0oO0oO0oO0oO0oO

jetam ::

Hmm kolikor se spomnim je na vsaki kartici podpiralo svojo resolucijo... Slabšemu monitorju je bila resolucija prilagojena ko sem imel Matrox DH kartico.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XP SP3] nvidia dualview problemi

Oddelek: Operacijski sistemi
10924 (832) Boomer1911
»

ATI crossfire...

Oddelek: Zvok in slika
361576 (1105) aha981
»

[DivXviD] Predvajanje filmov iz PC na TV

Oddelek: Zvok in slika
265275 (3995) H_man
»

refresh pod linuxom

Oddelek: Pomoč in nasveti
131097 (949) Binji
»

Radeon 9000pro & SuSE 9.0, a komu dela?

Oddelek: Operacijski sistemi
121186 (1099) ajagodnik

Več podobnih tem