» »

virus najden z NOD

virus najden z NOD

biaggo ::

NOD javlja:
\Device\HarddiskDmVolumes\PhysicalDmVolumes\BlockVolume1\System Volume Information\_restore{50D45C03-73F3-432B-B77E-B4C7E530408A}\RP193\A0051313.exe Win32/Polip virus
error while deleting - error while renaming - error quarantining the object ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
ne morem in ne morem tega k.... zbrisat:( :( :( :( :( :(

Poskusil sem najti te folderje na disku, tko da sem odkljukal in odprl kar se da, ampak ne najdem. poleg tega, ko mi NOD (AMON) javi za virus, dam prečekirat cel disk in mi ne najde nič, nastavljen pa ima za totalni pregled in globoko skeniranje.
Če ima kdo kakšno idejo kako naj ta jajca zbrišem, ga lepo prosim da mi jo pove , če ne bom dal gor backup, ne vem pa na katerem disku je ta k... skrit, ker sistem bom zamenju, ostal mi bo pa v recycler-ju na drugem disku, pa nisem naredu nč. poleg tega zazna mi da je v recycler-ju 900 M podatkov, filmov, kva pa vem česa, v explorerju mi ne pokaže nič, kako naj to zbrišem, ker mislim da bil lahko bil tu.
Hvala za pomoč

;(( ;(( ;(( ;(( banda virusna

Timmah ::

virus mas u system restore seprau u fajlih k jh mas za primer obnovitve sistema. ce bos isklopu system restore se ti bo tut ta virus zbrisou, pa pa pol ponovn uklop pa nares restore point
donde esta francesca

biaggo ::

kulll:)
in to narediš...kako?
A je takole:
-system properties
-system restore
-označim turn off

in potem? Moram resetirat comp. ali pač nazaj prklopit?
Hvala

Timmah ::

ni treba resetirat kompa samo pocakaj da zmelje racunalnik tistih par sekund ko brise fajle (pritisniti moras apply alpa ok k das turn off)in pol spet nazaj prklops pa das ok
donde esta francesca

biaggo ::

veš... za tole pa hvala...zelo:)
Kako pa je kaj s temi Recycler-ji. Na Properties mi kaže da je nekii noter, pokaže pa nč...Dokler je 10 M, mi dol visi, ampak men kaže že skor 1G.
Hvala še za tole

Timmah ::

ce ti ne zbrise fajle k das empty recycle bin pol probej s tem alpa cim podobnim, drugace pa das properties pa si lahko omejis velikost prostora ki ti ga zasede recycle bin, loh za vsak disk posebej loh pa tut izklops
edit: ce bos na vseh diskih nastavil na 0% ti bo pobrisal vse iz recycle bina, lahko si nastavis zacasno na 0 zato da ti vse zbrise pa potem nastavis na zeljeno vrednost ce ga mislis uporabljati, sam vecinoma brisem z shift+del tko da kar je zbrisan je zbrisan recycle bin mam pa tut nastiman na 2% =)
donde esta francesca

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Timmah ()

biaggo ::

kaj naj rečem... lifesaver
Hvala

Timmah ::

ni kej zato smo tukej da si pomagamo :D
donde esta francesca


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Recycle Bin! Noče brisat!

Oddelek: Pomoč in nasveti
131401 (1092) amigo_no1
»

WIN XP ni prostora na disku

Oddelek: Operacijski sistemi
61100 (1036) Sami
»

Disk je preveč zaseden

Oddelek: Pomoč in nasveti
91259 (1152) OnTheMic
»

Brišem stvari iz diska, placa pa ni

Oddelek: Pomoč in nasveti
191631 (1315) refosk
»

WinME dir <B>_Restore</B>

Oddelek: Programska oprema
71183 (1051) Han

Več podobnih tem