» »

Grčija - KRF - Messonghi beach hotel

Grčija - KRF - Messonghi beach hotel

Primoz78 ::

Na Krfu sem bil ze 2x in smo predelali severni del, letos mogoce grem se x 3-je...pa me zanima ce je kdo ze bil na zgoraj omenjenem kraju in hotelu? Vsako mnenje dobrodoslo!

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Super Sonic ::

Bil pred leti (3 leta nazaj).

Hotel je po sobah bolj bogi (recimo da seže do dveh zvezdic našega porekla), hrana je fantastična. Morje bolj švoh imaš pa 4 bazene (od tega dva s sladko in dva s slano vodo). Animacijska grupa je bila fantastična, disko hotel vedno poln, nasplošno je v kompleksu vedno zelo živahno, vendar se vedno lahko umakneš na svoje, v mir. Pa hotel priredi vsako soboto beach party, na katerem ga je tako sekal, kot še nikjer (dobra muska, zravn so pekl na žaru, animacija z ognjem, bejb ogromno,...). Sproščeno, veselo in zabavno.

Trgovin in travern je zelo veliko in so blizu hotela - kakšnih 400m stran, vsi so prijazni in nasmejani.

Moram priznati, da je bilo takrat na Krfu fantastično. Res. Lahko priporočam samo to, da se vrneš z ladijo in si vzameš zravn še kabino.

Lepi izleti so na Paksos in Antipaksos, pa okoli otoka, Aqualand,...

Razmilšljam tudi jaz, da bi se vrnil.Drugo leto tako nahitro, za kakšen teden, v glavnem ne bo ti žal, res ne.

Če te še kaj zanima, vprašaj.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Super Sonic ::

Aja to vse se nahaja v predelu Moraitika (mislim, da se tako reče). Ta predel je znan po dobrih gostih, saj je narejen za bogatune iz vseh držav. Tako se vsa smetana ponoči nabera po vseh travernah in ljudje trošijo denar kot za šalo.

Sam hotel ponuja tudi ogromno športnih aktivnosti. V tistem času ko sem bil sam tam, smo vsak dan igral vaterpolo (nemčija, anglija in slovenija skupaj proti italiji, nizozemski in franciji). Vselej je bilo zelo napeto, mene so skor utopil, sicer sem bil pa takrat tudi nagrajen kot najboljši strelec - nagrada je bila prezplačno kompanje v Aqualandu. Igralo se je tudi odbojko, tenis, nogomet, basket - ampak za razliko od ostalih hotel in destinacij, se je tu vse zares dogajalo in vse je bilo na najvišjem nivoju. Zanimiv je bil tudi turnir v pinkponku, he he.

Hotel je imel vsako sredo Grški večer, ki je bil naprimer za razred boljši od letošnjega na Samosu. Na otoku je tudi ena znana traverna, kjer so res pravi plesalci in znajo narediti Grški večer v pravem pomenu. Takrat ko sem bil jaz, so razbil (v živo) okoli 200 krožnikov na enkrat (načeloma je to prepovedano, a v tisti traverni so to izvajal).
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Primoz78 ::

Super Sonic najlepsa hvala za informacije >:D ...verjetno bom kar jutri rezerviral ;) :D

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Super Sonic ::

No pa še to.

Povezava s centrom otoka (Krf) je povsem solidna (bus v mesto vozi od pol do ene ure). Pazi če misliš vzeti skuter. Grki so letos sprejel zakon, ki pravi, da skuter lahko voziš le ob predpostavki, da imaš narejeno A kategorijo. To so uvedli zaradi tega, ker je bilo preveč nesreč na teh otokih (ata Krigl je uletu cel pametn na skuter - pol pa pod bus).

Teh prodajaln skuterjev je ogromno v bližini tega hotela in recimo na Samosu so nam vseeno ponujali skuterje. Če te dobi policaj, boš tenko piskal.

Sicer pa vodi iz Moraitike (Messonghi) v center otoka ena sama cesta, tik ob morju. Vsako leto tam umre nekaj turistov, ker gresta včasih že dva avtomobila težko mimo, kaj šele avtobusa.

Pa uživi! >:D
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Primoz78 ::

Hvala za opozorilo...verjetno bom kar avto vzel pa se juzni del otoka precekiral, ker severnega sem ze ;)

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Darja ::

Ima kdo kakšne novejše informacije o tem hotelu?

Si ogledujem, pa me zanima vaše mnenje :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Potovanje --> kam konec septembra?

Oddelek: Loža
267498 (6212) nobodyelse
»

Kreta

Oddelek: Loža
266790 (5953) CaqKa
»

Grčija- Zakintos

Oddelek: Loža
3710113 (3541) balocom
»

dopust za 2 za okrog 400.000SIT

Oddelek: Loža
223353 (118) Pujcek
»

Počitnice Turčija vs Grčija ?

Oddelek: Loža
217183 (6610) barbarpapa1

Več podobnih tem