» »

Potovanje --> kam konec septembra?

Potovanje --> kam konec septembra?

Klemenn ::

Torej, dva študenta bi šla konec septembra (zadnji teden v septembru) nekam na potovanje...

ala v stilu grčija za en teden...uglavnm morje

pa glih ne vem točno kje recimo je sploh lepo vreme konec septembra...vroče pač

harvey ::

Nikamor, H1N1 :)....

Če pa te to ne gane pa ala Sardinija, Sicilija, al pa Grčija kot si že sam omenil.

Jug je v glavnem izbira, če se hočeš še kopati...Sicer pa sem zasledil že tukaj tudi nekaj debat na to temo.

DOOM_er ::

črna gorA!! sarajevo!!! :))
Robots will steal your job. But that's OK

fosil ::

Nikamor, H1N1 :)....

Sej zato je pa treba it v tople kraje da ne fašeš gripe :)

Ni pa mi čisto jasno, a bi ti rad šel na potovanje (torej hodiš okrog in si ogleduješ stvari) ali na dopust (ležanje na plaži)?

Za kombinacijo obojega bi bila zelo dobra varinta kakšna Turčija ali pa Tunizija.
Tako je!

Bellzmet ::

Egipt.

Invictus ::

Gripa ni povezana v mzlimi kraji.

Virus se najbolje počuti tam kjer je toplo ;((.

Na mrazu slabo dela.

Sicer pa za prašočjo gripo zbolijo samo prašiči. Ergo ...

LP I.

Klemenn ::

na morje, ležat ko pujs :)

v egiptu pa sva res že bila...

Bellzmet ::

Grčija, Rodos.

Calligula ::

420 Eurov 8 krat polni penzion na osebo v dvojni kabini na krizarjenju po sredozemlju iz Benetk, Hrvaska, Grcija, Turcija..
sonchek.com npr.

uroszo ::

Predlagam, da počakata na kakšen last minute. V septembru se da dobiti zelo ugodne ponudbe.
http://www.ozvocenja.si

mare_ ::

Sem bil na Rodosu konec septembra predlansko leto. Vreme je bilo super, temperature poletne, plaže ok. Da se in ležat ko crkjen kojn in se namakat, pa tudi it na kakšno turo po otoku in si kaj pogledat, če ti rata dolgčas. Je pa res, da takrat ni bilo skoraj nobenih mladih ljudi več tam, samo še stari italijanski turisti :P Čeprav letos je očitno precej bolj popularen. Kakorkoli že, mi smo se imeli fajn, če najdeš kakšno poceni varjanto, priporočam ;)

Klemenn ::

ja vidim da manj kot vsak 500€ skor ne prideš mim...

Klemenn ::

Predlagam, da počakata na kakšen last minute. V septembru se da dobiti zelo ugodne ponudbe.


brez tega niti ni šans da grema :)

TOP ::

Pa fejs bi blo,da vzameta kakšno študentko zraven,da vam bo lepše.Dugač pa lastminit in Grčija prihajam,bil sem na Zakintosu in še bom šel.Pazi na gripo

uroszo ::

Vsekakor bosta dobila za manj kot 400€ na osebo septembra. Spremljajta predvsem agencijo http://zadnjaminuta.com, se dajo najti kakšne dobre ponudbe, ki jih nima nobena druga agencija (sonček, last minute center...)
http://www.ozvocenja.si

bluefish ::

420 Eurov 8 krat polni penzion na osebo v dvojni kabini na krizarjenju po sredozemlju iz Benetk, Hrvaska, Grcija, Turcija..
sonchek.com npr.
Samo najbrž ne zunanja kabina ampak notranja brez oken. Ali pač?

Klemenn ::

kaj pa tunizija? predvsem vreme...

iNooby ::

Gripa ni povezana v mzlimi kraji.

Virus se najbolje počuti tam kjer je toplo ;((.

Na mrazu slabo dela.

Sicer pa za prašočjo gripo zbolijo samo prašiči. Ergo ...

LP I.


čisto si falil, gripa je najbolj aktivna v zimskem času, torej ko je mrzlo.
Haters gonna hate...

djordjevic ::

Sem bil na Rodosu konec septembra

Pred enimi štirimi leti. Takisto lahko samo toplo priporočam. Super plaže, zakon staro mestno jedro, dokaj majhen otok za raziskovanje. Za vsakega nekaj.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Klemenn ::

več al manj se ogrevamo (4je) kar za turčijo...

a ma kdo kkšno destinacijo ki bi jo priporoču? :)

a je kkšna varianta da se zmenš "direkt z hotelom" in je zato ceneje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemenn ()

Klemenn ::

Hotel Diar Yassine -TUNIZIJA

Hotel Diamond - TURČIJA

nekej tazga?

kako je pa s kakšnim pivom? berem da dejansko komplicirajo in ga ne dobiš povsod??!

Ted ::

Predlagam Krf. Relativno blizu (1 dan ladje), poceni (fast food in pijača iz trgovine), temperature pa so še vedno blizu 30 stopinj, morje zelo toplo. Otok je ravno dovolj velik da ga prekrižariš s skuterjem, ima nekaj res dobrih plaž.
Za študente idealen, pa še poceni prideš skozi.

Recimo:

http://www.globalturist.si/pocitnice/grcija_krf_hotel_rossis_beach_3.opis
Mah...

perci ::

Midva sva letos najela gumenjak (5,5m 80 konjev) in šla po srednji in severni dalmaciji. S sabo sva imela šotor in konzerve. Super je blo. Obredla sva vse možne otoke, smučanje, tuba,...Šotoriš pa lepo na otočkih in si zvečer na plinskem kuhalniku skuhaš kaj. Lahko se pa parkiraš v uvale, kjer so restavracije in nič ne kuhaš.

ABX ::

Grčija konec Septembra je še vedno lepa, vendar je lahko muhasto vreme.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

globoko grlo ::

@perci
sam še izpit nardijo, pa so na konju, pardon, tubi

dux ::

Jaz sem lani konec septembra na odklop.com dobil neverjetno last minute ponudbo.
Povraten polet iz Munchna do Cancuna s transferji in potem 2 tedna hotela (oziroma kompleksa okoli) s 5 zvezdicami all inclusive za 14 dni, vse skupaj za 650 € na osebo. Bilo je super !!!
Je pa res da sem ponudbo našel na spletu v ponedeljek ob 11.30, ob 12.00 sem šel plačat, ob polnoči pa sem se odpravil proti munchnu, da sem ujel let naslednji dan ob 8 zjutraj.

Vsekakor počakaj in glej dobre ponudbe.
Upanje je v nasih odlocitvah

nobodyelse ::

Če bi šu na križarjenje te nima kaj skrbet za vreme, pač izbereš križarjenje po tistem koncu sveta kjer je glede na letni čas lepo vreme :)

In tud ugodno se ga da dobiti. Tukaj imajo dobre ponudbe last minute križarjenja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na dopust Oktrobra?

Oddelek: Loža
213419 (2595) kixs
»

Pocitnice do 400€

Oddelek: Loža
346723 (5549) Okapi
»

Grčija in senca na plaži- 6 letnik

Oddelek: Loža
415714 (4041) ABX
»

dopust za 2 za okrog 400.000SIT

Oddelek: Loža
223353 (118) Pujcek
»

Počitnice Turčija vs Grčija ?

Oddelek: Loža
217183 (6610) barbarpapa1

Več podobnih tem