» »

Pretok vode po 10 oz. 8mm cevi & smekice

Pretok vode po 10 oz. 8mm cevi & smekice

iMark ::

Živjo

Zdaj imam tak vodni blok (klik) in 12mm smrekice. Zdaj bi pa rad šel na 10mm smrekice in cev, ker mi je bolj všeč če je manjša cev. Vzel bi to cev (klik). Zdje me pa zanima katere smerkice bi vi priporočali da vzamem za to cev, in če se bo lepo vjemala s tem vodnim blokom, pa še če so kaj poznalo v hlajenju zaradi manjšega pretoka vode. Dobro bi bilo da bi bile smekice iz cool-pc, ker bom tam vzel še druge stavri (zaradi poštnine). Oz. sm razmišljal o tevi cevi, ampak se mi zdi da bi se tukaj kar poznalo na pretoku. Kaj mi priporočate naj vzamem? Meni je bolj všeč UV cev. Pa še katere smrekice bi bile dobre za to UV cev.

Hvala že v naprej!
  • spremenil: iMark ()

iMark ::

No, kaj pravite? Za kaj bi se odločili?

nitro66 ::

vzami UV ali pa navadno cev 10mm pa plug&cool priključke ali pa screw priklučk and be happy. pusti smrekice.

iMark ::

No, sej to sm mislu katere plug&cool priključke. Am, pol bom pa kar vzel UV cev 8mm in te priključke. Misleste da bi bli dobri za to cev? Nism še mel takih priključkov in nevem kko je to, a cev gre čez ta priključek al znotraj?

nitro66 ::

vzami 10mm

iMark ::

Kaj cev z notranjim premerom 10mm al plug&cool priključke od 10mm? ja sej pol sm vidu da bi mor gledat 10/8 priključke ne pa kot je ta 8/6.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere 120 in 92 mm ventilatorje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91583 (1375) bajker
»

Vodno hlajenje in vaši nasveti!!!???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382893 (2127) Eddy
»

Katere 120 mm ventilatorje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101791 (1547) Kato
»

Hladilnik za axp2500+

Oddelek: Kaj kupiti
51328 (1295) AndrewSmith
»

kva bi kupu za 50k (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
503987 (2985) Dragi

Več podobnih tem