» »

Nero-InCD-CDrw

Nero-InCD-CDrw

cekr ::

A ima mogoče kdo takšen problem, da mu v Win98 noče pisat na CDrw (4-10x), če pa uporabim starejše CDrw(1-4x) pa zadeva deluje. V WinXP mi deluje brez problemov.
Imam ACER 40/20/10. A obstaja kakšen program za delo s CDrw, ker ta inCD ne deluje tako kot je treba, zaradi mene lahko deluje tudi tako kot v WINxp.

DrSergioDJ ::

jest mam istga pekaca (si ga kupu v big bangu ? ), pa mi dela pod w2k cist fino, sam, prvo sm mogu sformatirat CD-RW, da ga on kao spozna kot 'disk', velikosti 530mb, sam pol pa dejansko sam vleces gor fajle, nc druzga ne rabs. za brisat pa sam delete stisnes..uporablju sm pa sam z 10x CD-RW...

p.s.

kok si kej cd-jev ze speku? Ker men neki nagaja, pa ga bom pomoje vrnu...
...

cekr ::

Saj pravim, v WinXP dela brez problemov, v Win98 pa zafrkava samo pisanje na CDrw 10x , ostalo pa deluje brez problemov.

Spekel sem jih že kar precej, nekaj CDjev pa sem tudi uničil, ker burn pruf(oz. Acerjeva izpeljanka) nekaj časa dela, če pa je pretok malce dalj prekinjen pa pisanje ustavi. Ti problemi so se mi pojavljali samo pri peki audioCD, podatkovne pa piše in deluje brez problemov. Mislim pa, da problemi niso v pogonu ampak v programu (nero, incd), ker zgleda ni dobro podprto delovanje Acerjevega burn pr...

A si imel tudi ti čuden(pokvarjen,multi, ?!) CD(Nero), ki ga pogon težko prebavlja ?

DrSergioDJ ::

ne, dejansko mi šprebavlja vse cd-je razen fife 2002 :D

sej..zaenkrat sm snemu sam muzko...tko da ne vem, kako se obnasa pr podatkovnih...bo treba sprobat...
...

Klemenn ::

kje ga lahko downloadam ? in cd mislim mam teaca 8x8 mislim:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siddharta RH- kako posneti kopijo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10412886 (7403) Geronimo11
»

"Mt. Rainier" (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
565578 (4388) bastadu
»

WinXP in SP1

Oddelek: Pomoč in nasveti
141457 (1096) Tomi
»

TEAC 540E in DMA ???????

Oddelek: Pomoč in nasveti
182054 (1691) Eagel
»

Kateri program za peko?

Oddelek: Programska oprema
222126 (1063) Kriko

Več podobnih tem