» »

Povezava modem - modem

Povezava modem - modem

Sims ::

Lep pozdrav,

imam dva prenosnika edne on niju je starejše narave. Tisti ta stari ima preko pcmcia modem, ki še celo deluje. Se da, da bi povezal moj nov prenosnik in tega tastarega preko modema? Če ja, bi prosil za kak nasvet ali postopek, oziroma kako se to naredi, če se sploh da.

Hvala,

Sims

Han ::

Koliko bi bila oddaljena prenosnika med seboj In kakšen bi bil namen povezave?

Zgolj za prenos podatkov je bolj enostavno uporabiti ustrezen paralelni (LPT) ali mrežni (UTP) kabel...

Sims ::

Oj,

prenosnika sta praktično drug ob drugem. LPT kabla nimam tudi mrežne stari nima, pcmcia mrežne nimam, pcmcia wifi pa mi enostavno noče delat(sem proba l2). Edino kaj imam doma je kabel za modem ter delujoč modem na prenosniku starem ...


aja, oba prenosnika pa mata še IR, kaj pa sploh ne vem kak se naj lotim :)


LP.

Sims

Sims ::

Hi, sem šel v klet iskat kable, mislim, da sem našel LPT kabel(od skenerja). Na obeh straneh je enak. Gre v oba računalnika, tam ko je za printer. Tega še tudi nisem delal ... Mam pa Winxp ter Win98


Hvala.

Sims

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

Han ::

Na obe mašini naloži Total Commander. V meniju Net izberi Port Connection To Other PC... Eden naj bo Server, drugi Client... 8-)

Sims ::

Oj,

Bom probal ...

Hvala

Sims

Sims ::

Pozdravljen,

sem naložil TC vendar, ko na stari mašini zaženem, me vpraša lepo kaj hočem(client...). Na XP mašini pa mi reče "could not load port driver" cglptnt. Vem da sem si izklapljal neke procese, sem morda tam kaj zamrdal?

LP

Sims

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Router WRT160N Firmware - Ne dela več

Oddelek: Omrežja in internet
7969 (721) primooo
»

Firefox 3 in slo jezik!

Oddelek: Programska oprema
52879 (2681) Sims
»

povezava pc-jev z null modem kablom

Oddelek: Omrežja in internet
141493 (1188) Andy18
»

iščem igro

Oddelek: Igre
171531 (1072) sid911
»

USB wireless

Oddelek: Pomoč in nasveti
141305 (1042) Sims

Več podobnih tem